Szukam moda / Proponuję moda

+
Jest jakiś mod, który zbroję rycerską z turnieju przerzucił z grupy ciężkiej na średnią? No niby można zbroję zakląć by średnią właśnie była, ale lubię biegać z tym automatycznym Quenem, co mi uniemożliwia właśnie tamto zaklęcie.
 
Aha, i jest może jakiś mod, który by odpalał wszystkie kupione umiejętności bez potrzeby wsadzania ich do slotów (coś jak Active Learner, ale ten stracił wsparcie)?

---------- Zaktualizowano 19:23 ----------

Dobra, znalazłem. Jakby ktoś szukał, to jest to ten mod - http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/546 . Jak coś, to konfliktuje z modem, który umożliwia odpalanie więcej niż 1 mutacji, więc bez mergera się nie obędzie.
 
@Yakin
Jeśli nadal jeszcze szukasz alternatywy dla tamtego modu wpływającego na alchemię, to właśnie został zaktualizowany Primer mod :D
Jestem ciekawy jak jest zgrany z mechaniką mutacji i całą resztą.
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1318/?

Z tego co wyczytałem, to jest dokładnie to o co mi chodzi. Ale niestety nie jestem w stanie do końca zrozumieć instrukcji instalacji :(. Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi to przetłumaczyć z angielskiego? Plik podeślę oczywiście :).
 
Z tego co wyczytałem, to jest dokładnie to o co mi chodzi. Ale niestety nie jestem w stanie do końca zrozumieć instrukcji instalacji :(. Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi to przetłumaczyć z angielskiego? Plik podeślę oczywiście :).
Plik też mam, także nie ma po co.
Po pierwsze musisz wrzucić plik "bin" do głównego folderu z grą i pozwolić na scalenie, o ile w ogóle będzie taka potrzeba. To samo z plikiem "DLC". Potem wrzucasz folder ModPrimer do katalogu mods (z samym "content").
Potem wchodzisz do swoich dokumentów, otwierasz katalog Wiedźmina 3, a następnie plik o nazwie "input.settings". W instrukcji masz takie linijki:
[Exploration]IK_Space=(Action=MoveTimeFoward)
IK_L=(Action=ExitMedState,State=Duration,IdleTime=0.5)
IK_Pad_LeftThumb=(Action=PanelAlch,State=Duration,IdleTime=0.1)
IK_Pad_LeftThumb=(Action=ExitMedState,State=Duration,IdleTime=0.5)
IK_Pad_DigitRight=(Action=MoveTimeFoward)
Po prosto skopiuj to i wklej na samej górze dokumentu. Tylko w moim przypadku był taki problem, że musiałem wykasować trzy ostatnie linijki bo gryzły się z resztą i nie mogłem m.in. wyjść z trybu medytacji. I ten plik input.setting nie może być chyba ustawiony na "tylko do odczytu". Chyba wszystko. Jakbyś miał problem z ustawieniami w grze to chyba też będę w stanie pomóc ;)
 
Potem wrzucasz folder ModPrimer do katalogu mods (z samym "content").

Czyli mam z tego folderu ModPrimer usunąć foldery bin, DLC i te trzy pliki luzem (ten z instrukcją, mod settings description i PADDING)? I dopiero go wkleić do Mods?
 
Czyli mam z tego folderu ModPrimer usunąć foldery bin, DLC i te trzy pliki luzem (ten z instrukcją, mod settings description i PADDING)? I dopiero go wkleić do Mods?
Nie wiem czy jeśli tego nie usuniesz to coś się stanie (raczej nie), ale ja po prostu skopiowałem DLC i bin, po czym pozbyłem się tego. A te dokumenty se zostaw, mogą się przydać później.
 
Czyli mam z tego folderu ModPrimer usunąć foldery bin, DLC i te trzy pliki luzem (ten z instrukcją, mod settings description i PADDING)? I dopiero go wkleić do Mods?

Pamiętaj o robieniu kopii zapasowych plików.
 
Czy ktoś bardziej obeznany mógłby mi powiedzieć jak wyłączyć animacje jedzenia, picia, zbierania lootu w tym modzie ? Jest tam niby folder mod_configuration i dalej plik alchemy_configuration w którym się doczytałem, że ich wyłączenie jest możliwe, ale za nic już nie potrafię dociec w którym pliku i w której linijce te zmiany należy wpisać.
 
Czy ktoś bardziej obeznany mógłby mi powiedzieć jak wyłączyć animacje jedzenia, picia, zbierania lootu w tym modzie ? Jest tam niby folder mod_configuration i dalej plik alchemy_configuration w którym się doczytałem, że ich wyłączenie jest możliwe, ale za nic już nie potrafię dociec w którym pliku i w której linijce te zmiany należy wpisać.

Jeśli dobrze wgrałeś folder bin z pobranego pliku to te ustawienia powinny być dostępne w menu gry, w zakładce MODS. Wchodzisz później w zakładkę Primer, a potem Miscellaneous i tam możesz ustawiać sobie działanie animacji.
 
Jeśli dobrze wgrałeś folder bin z pobranego pliku to te ustawienia powinny być dostępne w menu gry, w zakładce MODS. Wchodzisz później w zakładkę Primer, a potem Miscellaneous i tam możesz ustawiać sobie działanie animacji.

Dzięki. Na to, żeby szukać w menu gry nie wpadłem. W tym poprzednim jego modzie trzeba to było zmieniać bezpośrednio w plikach :).
 
Zastanawiam się czy istnieje możliwość podmiany muzyki w grze - chciałem podmienić dość monotonną muzykę w novigradzie na genialne motywy z wyzimy z wiedźmina 1. Jeżeli jest taka opcja, nie wymagała dużego nakładu pracy, może znalazłby się ktoś chętny przygotować takiego moda?
 
Zastanawiam się czy istnieje możliwość podmiany muzyki w grze - chciałem podmienić dość monotonną muzykę w novigradzie na genialne motywy z wyzimy z wiedźmina 1. Jeżeli jest taka opcja, nie wymagała dużego nakładu pracy, może znalazłby się ktoś chętny przygotować takiego moda?

Nie ma takiej opcji.
 
Dałby ktoś radę podmienić wygląd rynsztunków wiedźmińskich na wygląd mantikory? Ładne są, zwłaszcza kot, z modami Rustine'a, ale mantikora jednak wygrywa. Jej statystyki jednak nijak mają się do mojego buildu, co innego Kotek. Byłby ktoś tak miły? :D
 
Nie trzeba. Ale można. Kiedy widzę, że jakieś zmiany naprawdę coś dają, to odczuwam niejaką satysfakcję. Oczywiście jeżeli się nie doczekam/nie uda mi się zrobić samemu, to postawię na wygląd, raczej.
 
Top Bottom