Szukam moda / Proponuję moda

+
@lukszwed ja jadę na konsoli jeszcze chyba od 1.07 i jeszcze nigdy nie miałem buga, który wyglądały na spowodowany przez konsolę. Problematyczny jest jednak fakt, że kodu na tę zbroję jeszcze chyba nie znaleziono (coś w stylu "Manticore Amror" nie działa, bo nawet sam sprawdzałem), a z kodem na zbroję może być spory, bo taki Vitis jest kodowany jako "Unique steel sword", a kod na zbroję Żmii miał coś z EP1, o ile się nie mylę, więc zgadnięcie formułki graniczy z cudem.

http://www.skillshotter.com/blood-wine-sword-armor-console-commands/
Kody na cały set mantikory
 
W sumie nieśpieszy mi się, dodatek właśnie kończę z legalnie zdobyta mantikorą, a dokończenie NG+ mam zaplanowane dopiero na urlop, więc poczekam na mod niezawodnego Rustina:p
 
Znalazłby się ktoś, kto zrobiłby moda albo wytłumaczył jak takiego zrobić, który zmienia statystyki kamienia runicznego, dającego bonus do przebicia pancerza? Tak by ten największy dawał np. +800 by można było nim walczyć i z potworami, i z ludźmi (miecz Ciri ma zakodowane właśnie +800 do przebicia).

Nieważne, sam sobie takiego zrobiłem. Aha, i też jakby ktoś chciał wiedzieć, jak się okazało, to nie to "przebicie pancerza" powoduje dodatkowe obrażenia wobec potworów, po prostu miecz ma zakodowane obrażenia i na ludzi, i na stwory.
 
Last edited:
Dobra, kolejne pytanie. Czy byłby ktoś w stanie wyciągnąć model Ard'aenye z W2 i zrobić moda do W3, który podmieniłby tekstury tego miecza na właśnie ten z W2? Ew. żeby mi podrzucił wyciągnięty model albo powiedział jak go wyciągnąć, to bym sobie sam coś takiego zrobił.
 
Czy istnieje mod, który daje premię do wiedźmińskiego rynsztunku już po czterech elementach (tak aby można było nosić inne miecze)?
 
Witam. Mam pytanie do modera @Rustine. Używam twoich modów na zbroje wiedźmińskie. Są po prostu świetne, ale mam problem z Arcymistrzowskim Rynsztunkiem Kota. Ma on ohydny , fioletowobrązowy kolor. Czy mógłbyś go zmienić tak, żeby miał taki kolor jak mistrzowki? Bardzo mi na tym zależy.
 
Last edited:
@wosiekl a próbowałeś się bawić barwnikami? Może to coś da? Przynajmniej doraźnie.

Swoją drogą, jeśli chcesz zwrócić uwagę Rustine, to przed jego nickiem wsadź "@", pisząc/edytując posta, to przyjdzie mu takie samo powiadomienie, jakie przyszło tobie, po tym jak ja cię oznaczyłem.
 
@wosiekl a próbowałeś się bawić barwnikami? Może to coś da? Przynajmniej doraźnie.

Swoją drogą, jeśli chcesz zwrócić uwagę Rustine, to przed jego nickiem wsadź "@", pisząc/edytując posta, to przyjdzie mu takie samo powiadomienie, jakie przyszło tobie, po tym jak ja cię oznaczyłem.
Ale ten mod uniemożliwia farbowanie zbroi
 
Aha, to ten mod też zmienia te arcymistrzowskie, tak? Myślałem, że właśnie arcymistrzowskie są nieruszone, czyli farbowanie by działało.
 
Używam twoich modów na zbroje wiedźmińskie. Są po prostu świetne, ale mam problem z Arcymistrzowskim Rynsztunkiem Kota. Ma on ohydny , fioletowobrązowy kolor. Czy mógłbyś go zmienić tak, żeby miał taki kolor jak mistrzowki? Bardzo mi na tym zależy.
Jeśli mówisz o zaktualizowanym modzie, to nie ma innego koloru niż tier czwarty, więc nic nie poradzę.
 
Szukam moda który mi pozwoli zacząć gre w W3 z ekwipunkiem z W2
wiem że są mody na broń i zbroje z w2 ale one podmieniają tyko przedmioty z W3

i jeszcze jedno pytanko co zrobić aby moja płotka odzyskała ogon który straciła po aktualizacji?
 
Szukam moda który mi pozwoli zacząć gre w W3 z ekwipunkiem z W2
wiem że są mody na broń i zbroje z w2 ale one podmieniają tyko przedmioty z W3

i jeszcze jedno pytanko co zrobić aby moja płotka odzyskała ogon który straciła po aktualizacji?
Na 99% procent nie ma takowego. Pozostaje ci chyba tylko ta druga opcja.
 
Ja ogon Płotki mam cały czas (przed aktualizacją i po niej).

---------- Zaktualizowano 21:02 ----------

W3 to nie Gothic. Niestety :(.
 
Top Bottom