Szukam moda / Proponuję moda

+
Witam, czy są jakieś mody zmieniające/rozbudowujące winnice? Jakaś zmiana tekstur czy wyposażenia wnętrz nawet. Jest cos takiego?
 
Cześć
Szukam moda, który nie pokazywałby questów na mapie świata, chyba że tam już byliśmy. Dokładniej : jeśli mam quest, że aby trafić do czarownicy, należy iść w prawo obok dużego kamienia, który znajduje się gdzieś przy wiosce, to marzy mi się aby nie pokazywać tego kamola na mapie / lub zaznaczyć obszar całej wioski i zostawić graczowi tą przyjemność z eksploracji. Jeśli osoba której szukam znajduje się o Oxenfurcie, to skoro mnie tam jeszcze nie było, domyślam się że jest to jedno z większych osad na mapie, dodatkowo w dialogach nie było powiedziane że jest to 4 dom na prawo od dźwigu w przystani, to żeby nie pokazywało mi mieszkania, w którym owa osoba przesiaduje. Kompletnie zabija mi to zabawę z eksploracji a chyba o to też chodzi w tej grze, żeby przeczesać pustynie :) i każdy pniak w poszukiwaniu porzuconych monet :D.
 
keny683;n8528680 said:
Cześć
Szukam moda, który nie pokazywałby questów na mapie świata, chyba że tam już byliśmy. Dokładniej : jeśli mam quest, że aby trafić do czarownicy, należy iść w prawo obok dużego kamienia, który znajduje się gdzieś przy wiosce, to marzy mi się aby nie pokazywać tego kamola na mapie / lub zaznaczyć obszar całej wioski i zostawić graczowi tą przyjemność z eksploracji. Jeśli osoba której szukam znajduje się o Oxenfurcie, to skoro mnie tam jeszcze nie było, domyślam się że jest to jedno z większych osad na mapie, dodatkowo w dialogach nie było powiedziane że jest to 4 dom na prawo od dźwigu w przystani, to żeby nie pokazywało mi mieszkania, w którym owa osoba przesiaduje. Kompletnie zabija mi to zabawę z eksploracji a chyba o to też chodzi w tej grze, żeby przeczesać pustynie :) i każdy pniak w poszukiwaniu porzuconych monet :D.

Z tego co pamiętam to możesz wyłączyć sobie pokazywanie na mapie i minimapie celu gdzie masz sie udać
 
keny683;n8528680 said:
Jeśli osoba której szukam znajduje się o Oxenfurcie, to skoro mnie tam jeszcze nie było, domyślam się że jest to jedno z większych osad na mapie, dodatkowo w dialogach nie było powiedziane że jest to 4 dom na prawo od dźwigu w przystani, to żeby nie pokazywało mi mieszkania, w którym owa osoba przesiaduje.

No to czeka cię nie lada wyzwanie. Niestety zadania w W3 są skonstruowane w taki sposób, że bez GPS celów raczej nie znajdziesz, a w większości przypadków wskazówek zwyczajnie brak. Niby można wyłączyć niektóre pomoce w menu, ale jest to zabieg czysto kosmetyczny. Co nam po możliwości wyłącznienia różnych części interfejsu i zredukowaniu podpowiedzi jeśli gra nie jest w żaden sposób przystosowana do grania bez nich.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wytrwałości.
 
Można powyłączać opcje ale zawsze musi być jedno zadanie zaznaczone i jest ono pokazywane na mapie świata. Niby pierd, jak gdy walczę z wilkami używając stalowego miecza i nagle Geralt mówi "Co, nienawidzisz srebra " :). Da się przeżyć ale przez chwile szczypało w nosie.
 
Jak ktoś chce to może wyłączyć gps na mapie i nie będzie pokazywać gdzie znajduje się postać. "GPS" w szukajce na nexusie.
 
A jest jakiś mod, aby ustawiac rozmiar hud? Jest taka opcja w menu, ale ma dwie mozliwosci tylko(normalny hud i maly). Po prostu chciałbym zwykły suwak rozmiaru.
 
Którego Fast Travel? Fast Travel From Anywhere to banalny mod zmieniający jeden skrypt, powinien działać bez problemu na wersji GOTY. Tylko może ci zablokować kilka questów jeśli użyjesz go w złym momencie. Mój Fast Travel Points Pack też nie ma problemów na GOTY bo nie edytuje skryptów które się różnią w tej wersji gry, to samo z Fast Travel from Roach. Także wszystkie 3 powinny działać, chyba że masz na myśli jakiś jeszcze inny.
 
1)Szukam moda który pozwoli mi zacząć nową grę w W3 dodając ekwipunek z W2 końca gry. Widziałem mody które podmieniają pospolite zbroje z W3 na te z W2.. ale to nie to samo co zacząć przygodę z tym ekwipunkiem. Można podmienić tekturę startowej zbroi?Jak to zrobić? Chciałby też zacząć grę mając na koncie tyle samo $. A i chciałbym też mieć 30 perków na starcie (bo skończyłem W2 na 30lvl).

2)Szukam też moda który oznacza na mapie postaci z którymi już grałem w gwinta i zdobyłem kartę

3)Kolejny mod który mnie interesuje to bardziej rozwinięta alchemia zależy mi na powrocie składników alchemicznych z W1. Chce żeby rodzaj alkoholu i rodzaj składników wpływał na jakość eliksirów i ich efekty.

Chce mieć w ekwipunku wszystkie receptury. Nie chce ZNOWU uganiać się za recepturami.. tak jak w W1, W2.

4)interesuje mnie też mod który zwiększy fpsy. usunie jakieś kosztowne efekty itp
a tylko bez przesady ten mod xD =>witcher 3 ultra low v.1.0<= xD mnie nie interesuje aż tak słabego PC nie mam.

5)Chciałby też trochę więcej losowych zdarzeń podczas podróży: potwory bandyci itp

6)hmm może animacje jedzenia i picie nakładania olei na miecz?

 
gracz96;n8997760 said:
Widziałem mody które podmieniają pospolite zbroje z W3 na te z W2.. ale to nie to samo co zacząć przygodę z tym ekwipunkiem. (...) Chciałby też zacząć grę mając na koncie tyle samo $. A i chciałbym też mieć 30 perków na starcie (bo skończyłem W2 na 30lvl).
Ściągnij sobie konsolę komend i sobie ręcznie dodaj - zawsze jakieś rozwiązanie, nawet doraźne.
gracz96;n8997760 said:
2)Szukam też moda który oznacza na mapie postaci z którymi już grałem w gwinta i zdobyłem kartę
Takiego czegoś nie było i chyba nie będzie - nie ma nawet moda, który pokazywałby bezpośrednio na mapie wszystkie wykrzykniki a co dopiero to.
gracz96;n8997760 said:
)Kolejny mod który mnie interesuje to bardziej rozwinięta alchemia zależy mi na powrocie składników alchemicznych z W1. Chce żeby rodzaj alkoholu i rodzaj składników wpływał na jakość eliksirów i ich efekty.
Chyba coś takiego było, poszukaj na Nexusie w kategorii "Alchemia" czy w "Immersji", czy jeszcze w czymś innym. Powinieneś zlokalizować.
gracz96;n8997760 said:
Chce mieć w ekwipunku wszystkie receptury. Nie chce ZNOWU uganiać się za recepturami.. tak jak w W1, W2.
Tj. w 1. punkcie - kody.
gracz96;n8997760 said:
6)hmm może animacje jedzenia i picie nakładania olei na miecz?
Też chyba było - przeszukaj kategorię "Immersja" na Nexusie, tam powinno to siedzieć.
 
też macie wrażenie że nie które statystyki nie działają poprawnie? Albo nie które odwary nie zmieniają statystyk? np. Pije odwar na wytrzymałość a ta regeneruje się tak samo.Znacie jakieś mody które to poprawiają?
 
Szukam moda który umożliwiłby automatyczny bieg/ automatyczną jazdę na koniu do przodu. Chodzi oto aby przypisać auto run do jakiegoś klawisza i nie musieć ciągle wciskać W. Jedynie skręcać A i D
Oczywiście po ponownym naciśnięciu tego samego klawisza Geralt [lub Płotka] powinien się zatrzymać.
 
kubolmem;n8999690 said:
Takiego czegoś nie było i chyba nie będzie - nie ma nawet moda, który pokazywałby bezpośrednio na mapie wszystkie wykrzykniki a co dopiero to.

Jedno i drugie da się zrobić bez większych problemów, to tylko sporo żmudnej roboty bo w tych przypadkach trzeba spisywać pozycje/tagi npc ręcznie, istniejące mody edytujące piny na mapie zmieniały te które dało się bardziej "zautomatyzować".

 
Ma ktoś może listę jakichś najbardziej wypasionych modów na polepszenie grafiki ? Obecnie używam HD Retextures oraz mody na 4k. Sprzęt w sygu, także o nawet bardzo mocne spadki wydajności spowodowane modami się nie martwię.

Planuje sobie "Wieśka" po raz kolejny przejść, także miłe będą urozmaicenia :) Z góry dzięki za pomoc i sugestie.
 
GosuPL;n9126170 said:
Ma ktoś może listę jakichś najbardziej wypasionych modów na polepszenie grafiki ? Obecnie używam HD Retextures oraz mody na 4k. Sprzęt w sygu, także o nawet bardzo mocne spadki wydajności spowodowane modami się nie martwię.

Planuje sobie "Wieśka" po raz kolejny przejść, także miłe będą urozmaicenia :) Z góry dzięki za pomoc i sugestie.

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2455/?
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2492/?
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2528/?
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2300/?
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1549/?
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2084/?
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/995/?
 
Last edited:
Top Bottom