Szybkie wyszukiwanie aktualnych questów na mapie

+
Szybkie wyszukiwanie aktualnych questów na mapie

Witam.
Czy jest taka możliwość o której widocznie nie wiem, chodzi o aktywne zadanie, aby znaleźć na mapie gdzie mam dokładnie pójść muszę się trochę pomęczyć. Wiem jedynie w jakiej większej lokacji się znajduje typu Vergen, Skellige itp, ale żeby znaleźć dokładnie musze czasem nawet parę minut jeździć po mapie aby znaleźć żółte kółko z zadaniem, szlag mnie trafia. Jest na to jakiś sposób? Pozdrawiam.
 
Ja to bym wogóle sugerował dodanie do listy kwestów nie tylko ogólnego regionu (Vellen, Skeligge albo Novigrad), ale także odległość jaka widnieje przy minimapce. Znacznie to ułatwiło by wybór następnego kwesta (wiem, że mając fast travel, odległość nie ma znaczenia, ale ja wolę grać bez fasttravel)...
 
Ja to bym wogóle sugerował dodanie do listy kwestów nie tylko ogólnego regionu (Vellen, Skeligge albo Novigrad), ale także odległość jaka widnieje przy minimapce. Znacznie to ułatwiło by wybór następnego kwesta (wiem, że mając fast travel, odległość nie ma znaczenia, ale ja wolę grać bez fasttravel)...

Z tego co zauważyłem, to questy są sortowane względem odległości od celu - na górze masz najbliższe.
 
Dzięki :) Dzisiaj to sprawdzę...
Biorąc pod uwagę, że codziennie sprawdzam te odległości od dwóch tygodni wybierając następny cel, to powinienem był wpaść na to już jakiś czas temu... tak to jest jak się gra tylko po nocach...
 
Top Bottom