Szykuj się.

+
No dziś nie wyskoczę z 750 więc jeśli naprawdę z góry trzeba płacić to na dniach standardową wezmę.
 
Strona jest teraz powolna bo wszyscy probuja zamowic ale nie probujcie dodac nowych adresow. Wszystkie te ktore dodawaliscie gdy strona nie dzialala sa dodane, po prostu przejdzcie do koszyka i adress be dzie juz wklepany!!!!
 
W dostawie jest opcja paczkomatów? Bo jeszcze do tego nie dotarłem.
Mam nadzieję, że kod w pudełkach będzie do rejestracji na GoGu...
 

Tak z innej beczki.

@washniac Działa bardzo powoli ale działa:cry:

@Klakson_rm Tylko UPS, tak jak w CDPR Store.
 
No dziś nie wyskoczę z 750 więc jeśli naprawdę z góry trzeba płacić to na dniach standardową wezmę.

100% niema innej opcji platnosci. Ja juz zamowilem i jedynie przedplata. Troche to dziwne bo gra wychodzi za rok ale z drogiej strony zrozumiale po tym calym fiasko z allegro podczas kolekcji wiedzmina
 
Mam spisany adres (pierwsza zakładka - podsumowanie) ale dalej ni cholery nie da się przejść ...
 
Ja mam nadzieje ze mozna zmienic pozniej adres wysylki, bo podalem adres po drugiej stronie Polski ;p
oraz tak samo jak kolega wyzej, ze bedzie to mozna zainstalowac przez GOG-a
 
Ja mam nadzieje ze mozna zmienic pozniej adres wysylki, bo podalem adres po drugiej stronie Polski ;p
oraz tak samo jak kolega wyzej, ze bedzie to mozna zainstalowac przez GOG-a

100% dostaniemy w paczce klucz gog jak to bylo z wiedzminem collection edition. Tym razem jesli musielismy przedplacic moze nawet dostaniemy klucze gog mailem o polnocy albo cos aby nie trzeba bylo czekac na kuriera
 
Ja mam nadzieje ze mozna zmienic pozniej adres wysylki, bo podalem adres po drugiej stronie Polski ;p


No też liczę na zmianę adresu. Niestety nie za bardzo da się nimi zarządzać. Pierwszy adres który podałem to był mój do rachunku, kolejne już szły pod wysyłkę.. Domyślnie wrzuca mi ten rachunkowy jako dostawę i nie da się tego zmienić, usunąć ani nic.
 
No też liczę na zmianę adresu. Niestety nie za bardzo da się nimi zarządzać. Pierwszy adres który podałem to był mój do rachunku, kolejne już szły pod wysyłkę.. Domyślnie wrzuca mi ten rachunkowy jako dostawę i nie da się tego zmienić, usunąć ani nic.

Rok do premiery, na 100% bedzie mozna zmienic adres
 
jak nie manualnie, to pewnie przez kontakt z supportem ;)
juz ostatni krok przede mna - platnosc :)
 
take my money damnit!
Post automatically merged:

hmm juz chyba z 10min mi mieli na tym kroku..
 
Top Bottom