Szykuj się.

+
z ciekawosci sprawdzilem ile adresow jest zapisanych na moim koncie i okazzalo sie ze rowne 100! tak wiec podejrzewam ze 100 to max bo liczba wyglada zbyt okraglo
 
Mogli by się nie spodziewać jak by niczego nie zapowiadali wcześniej i była by to pierwsza albo druga gra ich, tymczasem tutaj jest trochę żal z całą sytuacją.
 
Zajebiscie, dostalem potwierdzenie zamowienia na maila, tylko ze nei dotarlem do platnosci
 
Moze jak mam potwierdzenie zamowienia, wraz z numerem itd, to juz mam gre zaklepana, tylko sie skontaktowac z supportem zeby mi podali nr konta do przelewu czy cos? ;p
 
Moze jak mam potwierdzenie zamowienia, wraz z numerem itd, to juz mam gre zaklepana, tylko sie skontaktowac z supportem zeby mi podali nr konta do przelewu czy cos? ;p

wejdz na swoj profil na stronie i sprawdz status zamowienia tam.

U mnie wyglada to tak:

Dostawca Przesyłka kurierska
Metoda płatności PayU
Śledź status swojego zamówienia
Data Status
2019-06-10 Zamówienie potwierdzone
2019-06-10 Płatność zaakceptowana
2019-06-10Płatność PayU rozpoczęta
 
tych dwoch ostatnich wpisow na pewno nie bedzie. poza tym nie moge wejsc na moj profil
 
tez mi platnosc wykrzaczylo, nie spawdze jak to wyglada bo strona nie działa. Swoją drogą wymagać płatności na rok przed premierą, dziwne obyczaje.
 
Jest. Wykonałem płatność i dostałem potwierdzenia na maila! Jest super, ale jestem zbyt zmęczony, żeby się cieszyć. Powodzenia dla tych, którzy jeszcze czekają :)
 
Szkoda, że w kolekcjonerce nie ma kurtki samuraj zamiast figurki, jakby była dobrej jakości taka kurtka w kolekcjonerce to bym nawet 1500 dał za to, bo figurka kawał miejsca będzie zajmować, a Wiedźmin z gryfem sporo tego miejsca już zabiera. Ale standardowa edycja na gogu już zamówiona. Nie mogę się doczekać.
 
Będąc szczerym nie wiedziałem, że przeglądarki tak długo mogą próbować wczytać stronę bez timeout'a
 
Teraz znowu wywala...

Cóż... spróbuję szczęścia kiedy indziej, a jak nie to zawsze będzie te 500 PLN więcej w portfelu (to też jest coś).
 
O ile ogólnie jestem kontent z kolekcjonerki (choć wolałbym figurkę przedstawiającą V i jego samochód) to nie rozumiem, dlaczego nie pokusili się o wydanie ścieżki dźwiękowej na płycie (przypomnę: 750 zł).
 
O ile ogólnie jestem kontent z kolekcjonerki (choć wolałbym figurkę przedstawiającą V i jego samochód) to nie rozumiem, dlaczego nie pokusili się o wydanie ścieżki dźwiękowej na płycie (przypomnę: 750 zł).
Jest w wersji PC na płycie z tego co napisali : "PUDEŁKO Z KODEM DO POBRANIA GRY ORAZ PŁYTAMI ZE ŚCIEŻKĄ DŹWIĘKOWĄ (PC) ".
 
Jest w wersji PC na płycie z tego co napisali : "PUDEŁKO Z KODEM DO POBRANIA GRY ORAZ PŁYTAMI ZE ŚCIEŻKĄ DŹWIĘKOWĄ (PC) ".
424.png
Z tego co podają to tylko w wersja cyfrowa
 
Top Bottom