Ta talia nie ma szans w takim stanie

+
Ta talia nie ma szans w takim stanie

Witam !

Ta talia wymaga gruntownej naprawy.
Koleś z KP miał w grze 13 kart i w ręce 8. Po 2 turach. Miałem zrobić Print screena bo to już jest jakiś żart a nie talia
Nie ma szans wygrać po wyżej pewnego poziomu.
 
Hehe ktoś czyta a odezwu zero. Szkoda

Ale, coś poprawiłem mocno wyszukałem i już jest lepiej idzie walkę nawiązać, ale i tak uważam, że ta talia wymaga (grubej) poprawy.
 
Problem tego wątku polega na tym, że talia to zbiór 25 (lub więcej) kart. Pisząc "Ta talia nie ma szans" masz na mysli właśnie taką talię, ale nie precyzujesz z jakich dokładnie 25 (lub więcej) kart się ona składa. Dlatego też wątek nie ma sensu i jest ignorowany.
 
Sorry, ale teraz to już nie idzie w ogóle tym grac porażka na całej linii. Żaden deck nie daje rady.
 
MAJZER11;n9828811 said:
Sorry, ale teraz to już nie idzie w ogóle tym grac porażka na całej linii. Żaden deck nie daje rady.

Z czym nie daje rady? Piszesz na tyle ogólnie, że nie wiadomo o co Ci konkretnie chodzi. Z Królestwami Północy bazującymi na zalewie pola bitwy jednostkami, które są ulepszane do oporu? Z neutralnych, trzęsienie ziemi, rozdarcie, i główna siła tej talii, czyli ilość, idzie w rozsypkę. Sposobów jest wiele.
 
Żaden deck nie daje rady w twoich rękach, ustalmy to na początku. Czyli albo nie umiesz grać, albo nie umiesz zbudować czegoś sensownego.
 
Albo nie ma zasobów na zbudowanie czegoś tak tez może być, primo jakaś wzmianka o kp w dziale dla SK, mógłbyś autorze łaskawie napisać o jaki/e deck/decki chodzi?
 
Top Bottom