Tajemince Loc Muinne

+
Tajemince Loc Muinne

Po spotkaniu z Cynthią nie wachałem się zbyt długo i ją zaszlachtowałem. Z drugiej strony chciałbym się przekonać jak owy quest się potoczy. Czy po jego zakończeniu można skrócić żywota tej nędznicy?
 
jak ja oszczedzisz mozesz dowiedziec sie paru ciekawych rzeczy
o Dzikim Gonie i roli Geralta w widmie
i oraz jak zechcesz
bzykanc ja
 
Nie no Jak mogłeś ją zabić. Ja od razu skumałem że dodanie jej może do czegoś fajnego doprowadzić i rzeczywiście :D
Nie żałuje :D
 
Quest jest ogólnie świetny, ktoś pisał że ścieżka Iorwetha jest gorsza niż Roche'a w 3 akcie po ER, a ja uważam wręcz przeciwnie. Możliwość
podsłuchania Jaskra
mnie zniszczyła totalnie. A
Cynthia jest całkiem fajna, możliwość jej wychędożenia uważam za wręcz wspaniałą :D
 
A co z Rezonującymi kryształami w pierwszym pokoju na lewo od głównego wejścia? Wchodzę, zabijam upiory i widzę 4 kryształy. 2 z nich aktywują się po uderzeniem aardem i nic, co dalej, ktoś to rozgryzł? Ktoś wie po co one tam są i do czego służą?
 
Mam pytanie jak rozwalić tego Strażnika za kryształami?? Cholernie silny jest - na początku tłukę go stalowym i ładnie idzie, on znika pojawiają się dwa upiory - wykańczam srebrnym, on schodzi i nie wiem co się dzieje - nie mogę go uderzyć stalowym, ani srebrnym (bądź ślepy jestem - w każdym bądź razie nie tak jak na początku) i przez to wykładam się na glebę. Jest na niego jakiś specjalny sposób?

Edit:
A jednak ;p trzeba chwilę pobiegać i dopiero wtedy jest możliwość uderzenia go. Dziwnie to wygląda jak miecz przez niego przechodzi a on nie otrzymuje żadnych obrażeń. ;>
 
Świetna, naprawdę świetna misja poboczna, najlepsza w III akcie, jak nie w całej grze. Cieszy mnie to że wydłużenie III aktu w ER, nie ograniczyło się do wepchnięcia kilku zapchajdziur typu, zabij 5 potworów.
 
[media]http://www.youtube.com/watch?v=ceT2hRCRW3Q[/media] Da się ją zabić dla mnie jest to czyta przyjemność ;) Nie lubię tej zdziry a tak na marginesie mieliście mu pomóc a wy tylko spamujecie ^^
 
Ja również dołączam się do peanów wychwalających tę misję. Fabularnie jak i przygodowo, dawno nie grałem w tak dobrze pomyślane zadanie poboczne - konkurować by mogło z misjami z wątku głównego. Na początku również chciałem zaszlachtować Cynthię za jej dwulicowość, ale skusiłem się na propozycję Nilfgaardczyków i nie żałuję.. więcej nie zdradzę ;P
 
Ja z kolei mam pytanie co do tych kryształów.Jak ktoś wyżej napisał,że trzeba je aktywować 2 aardem i 2 igni.U mnie aardem idzie normalnie ,ale za to igni nie da rady.Czy to jest związane z tym,że mam za słabo rozwinięty igni w drzewku magii?Próbowałem nawet na eliksirze Filtr Petriego żeby znaki miały więkrzą moc ,ale też nie działa.
 
Ureus said:
Ja z kolei mam pytanie co do tych kryształów.Jak ktoś wyżej napisał,że trzeba je aktywować 2 aardem i 2 igni.U mnie aardem idzie normalnie ,ale za to igni nie da rady.Czy to jest związane z tym,że mam za słabo rozwinięty igni w drzewku magii?Próbowałem nawet na eliksirze Filtr Petriego żeby znaki miały więkrzą moc ,ale też nie działa.

Może spróbuj zmienić dystans?Pamiętam,że jak byłem za blisko to też nie chciały się aktywować.Ale to tylko moje gdybanie. :)
 
faktycznie to było to i naprawde trzeba się oddalić prawie pod ścianę ;) dzięki wielkie ;)
 
Zadania dodatkowe swietne, bylam bardzo mile zaskoczona, ze prezentują az tak wysoki poziom. Genialna sprawa, ze możemy teraz poznac wydarzenia, które w podstawce były tylko zarysowane. Najwieksze zaskoczenie to u mnie chyba przy sciezce Iorwetha, Dziki Gon...ale Geralt się zdziwil :)

Moim zdaniem oba questy sa jednakowo dobre.

Mam pytanie. Nie mogę poradzić sobie ze Straznikiem Vranow w quescie dodatkowym Tajemnice Loc Muine przy sciezce Iorwetha( edycja rozszerzona). To jest w tej pierwszej komnacie w wiezy, jeszcze zanim zejdziemy na dol za Cynthia i jej towarzyszami. Pozbawienie straznika zywotnosci do minimum jest dość proste, pozostaje jednak malenki pasek zdrowia i drania nie da się ubic.
 
Pierwszy raz dzisiaj mialem okazje wykonac ten quest z EE. Zgodze sie z wami - swietny jest. Klimat penetrowania tych lochow i zagadki troche mi skojarzyly sie z lochami z klasycznych RPG. Bardzo to fajne.

Co do samych magow, w pierwszym odruchu radosnie ich zasieklem (zemsta na nilfgardzie zawsze wychodzi odruchowo). Dopiero po odczytaniu notatki z dziennika stwierdzilem, ze jednak szkoda bedzie w ten sposob zakonczyc ten dodatkowy gameplay. Przeczucie nie mylilo - swietny quest.

Na koncu w sumie jest nielatwa decyzja - oszczedzic Cynthie, czy nie? W koncu to sluga Nilfgardu, ktory dostarczy tej sile potezny artefakt szpiegujacy. Zastanawiajace sa tez slowa "nie ufaj Letho". Czyzby REDzi podpowiadali, ze oszczedzenie Letho moze miec przykry skutek w W3? A moze to dalsza wyrafinowana gra Cynthi? Ciekawe, czy watek ten zostanie pociagniety dalej w W3.

Jak myslicie?
 
Naprawdę znakomity ten quest. Zachwycił mnie i wciągnął. Klimat, dziwne dźwięki, dialogi i oko saurona zadające zagadki - coś świetnego :D Ten quest jest lepszy niż cały 1szy i 2gi akt razem wzięte. Lepsza od niego jest tylko końcowa walka ze smokiem i rozmowa z Letho.

Oby trzecia część gry była tak dobra jak ten quest to będzie momentalnie większy hit niż przereklamowany Skyrim.
 
Wiadomo coś o "tablicach astrologicznych" które znajdujemy w czasie zadania? Jest w nich coś ukrytego?:D
 
Top Bottom