Tajemnica Rozszyfrowania ASSASSIN's Creed!

+
Nie tak szybko. Jeżeli coś jest dla ciebie nie jasne to musisz jeszcze trochę poczekać zagraj w Assasin;s Creed Bloodlines na PSP tam pokazana jest dalsza historia Ezia i Altaira ( Pokazane jest jak narodził się ezio).
 
Witam,Chciałbym podzielić się moim głównym spostrzeżeniem. Otóż przeszedłem AC I i AC II gry przednie, ale nie o to tutaj chodzi. Po przejściu 2 części gry obejrzałem sobie na youtube koniec pierwszej i co zobaczyłem. Więc symbole które występują na podłodze w sali z Animusem (m.in. trzy kółka, piramida majów, pająk, koliber, trzy trójkąty, kod kreskowy itp.) występują także na budynkach w 2 części i tu je rozszyfrujemy i wtedy dowiadujemy się całej prawdy, którą chciał nam przekazać "Obiekt 16". Domyślam się, że film, który powstał po połączeniu wszystkich symboli może przedstawiać ucieczkę z raju, ale czy tak wyglądał raj? Może być to początek abstergo i poprzednie obiekty? Jestem pewien, że dowiemy się tego w 3 części gry, ponieważ ma być to bezpośrednia kontynuacja przygody Ezio Auditore de Firenze ;)PozdrawiamNic nie jest prawdziwe, wszystko dozwolone. Czekam na opinie ;)
 

Jimp

Forum veteran
Dziś przeszedłem AC2 :)
Dojrzeć można również trzy rysunki: kolibra, kondora i małpy, które są kopią tych z płaskowyżu Nasca w Peru. Teorii o tych rycinach jest mnóstwo: mapa nieba - podarunek dla bogów, kalendarz określający porę siewów i zbiorów, a nawet lądowisko dla kosmitów. No cóż, cokolwiek to nie jest, nie wiadomo jaki ma to związek z Assassin's Creed.
To super wyjaśni w AC2 :p Jeśli kogoś zaciekawił ten wątek powinien przejść 2 część :)Gra ma bardzo zadziwiające zakończenie . Tak bardzo ,że aż trudno je streścić
Domyślam się, że film, który powstał po połączeniu wszystkich symboli może przedstawiać ucieczkę z raju, ale czy tak wyglądał raj? Może być to początek abstergo i poprzednie obiekty? Jestem pewien, że dowiemy się tego w 3 części gry, ponieważ ma być to bezpośrednia kontynuacja przygody Ezio Auditore de Firenze
Powinieneś obejrzeć więcej filmików lub przejść grę :)Lub poczytać trochę tu http://www.zakon-ac.info/eden.ac2
 
NothingIsTrue said:
Witam,Chciałbym podzielić się moim głównym spostrzeżeniem. Otóż przeszedłem AC I i AC II gry przednie, ale nie o to tutaj chodzi. Po przejściu 2 części gry obejrzałem sobie na youtube koniec pierwszej i co zobaczyłem. Więc symbole które występują na podłodze w sali z Animusem (m.in. trzy kółka, piramida majów, pająk, koliber, trzy trójkąty, kod kreskowy itp.) występują także na budynkach w 2 części i tu je rozszyfrujemy i wtedy dowiadujemy się całej prawdy, którą chciał nam przekazać "Obiekt 16". Domyślam się, że film, który powstał po połączeniu wszystkich symboli może przedstawiać ucieczkę z raju, ale czy tak wyglądał raj? Może być to początek abstergo i poprzednie obiekty? Jestem pewien, że dowiemy się tego w 3 części gry, ponieważ ma być to bezpośrednia kontynuacja przygody Ezio Auditore de Firenze ;)PozdrawiamNic nie jest prawdziwe, wszystko dozwolone. Czekam na opinie ;)
Bardzo fajna i ciekawa teoria, jeżli masz jeszcze jakieś przemyslenia to pisz chętnie przeczytam.Jimp,Widziałem twoją galerie sygnatury i chciałem zapytać czy mógłbym jedną z nich wypożyczyć, chodzi mi o to ostatnią która przedstawia Altaira z AC1. Jeżeli niemasz nic przeciwko to proszę o zgodę.Z góry dzięki
 
Hmmm.. coś interesującego myślałem, że te znaki nie są z przypadku ale się nad tym nie zastanawiałem ;] Assassin's Creed Rządzi ;} Dwójka jest SUPER ^^
 
Top Bottom