Tajemnicza witryna

+
Wybierz dowolną postać z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i napisz opowiadanie, w którym opiszesz przebieg wizyty tej postaci w naszym studiu w Warszawie

Mowa tu o Jednej postaci , która wizytuje w studiu, czyli jeśli dobrze interpretuję, już poza studiem może pojawić się jeszcze jakaś postać?
 
Mowa tu o Jednej postaci , która wizytuje w studiu, czyli jeśli dobrze interpretuję, już poza studiem może pojawić się jeszcze jakaś postać?

Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie.

Zgodnie z treścią zadania opowiadanie powinno dotyczyć wizyty postaci w studiu. Jeżeli we wprowadzeniu czy jakimś zakończeniu pojawią się inne postaci to nie sądzę aby był jakikolwiek problem, ale nie mogę nic zagwarantować :)
 
No cóż... pożyjemy zobaczymy. I tak asem "pióra" nie jestem także nie sądzę żeby mi się udało, ale miło było napisać takie opowiadanie. Może jutro je opublikuję na forum. Bo chyba mogę? Czy nie mogę?
 
Last edited:
Zgłoszenia mogą być przesłane w jednym mailu? I czy są jakieś wymagania co do rozszerzeń prac graficznych?
 
No cóż... pożyjemy zobaczymy. I tak asem "pióra" nie jestem także nie sądzę żeby mi się udało, ale miło było napisać takie opowiadanie. Może jutro je opublikuję na forum. Bo chyba mogę? Czy nie mogę?

Regulamin nie reguluje tej kwestii, więc nie sądzę aby był z tym problem. Osobiście jednak poczekałbym do ogłoszenia wyników, tak dla spokoju :)

---------- Zaktualizowano 20:14 ----------

Zgłoszenia mogą być przesłane w jednym mailu? I czy są jakieś wymagania co do rozszerzeń prac graficznych?

Zgodnie z regulaminem:
Każdy Uczestnik może przysłać tylko jedno (1) zgłoszenie w każdej z kategorii. W razie wysłania kilku zgłoszeń przez jednego Uczestnika, wiążące będzie ostatnie zgłoszenie w danej kategorii.

Zgłoszenia na różne konkursy mogą być przesłane w różnych mailach lub w jednym mailu - nie powinno być problemu w żadnym przypadku. Problem pojawia się dopiero kiedy dwa maile zawierają zgłoszenia z tej samej kategorii - wtedy w danej kategorii liczy się ostatnie zgłoszenie.

Prace graficzne powinny być przesłane w dowolnym popularnym (łatwym do otwarcia) formacie.
 
Praca na Wiedźmiński kącik (chyba najłatwiejsza kategoria :cool: ) wysłana, myślę nad sucharem, a w międzyczasie kończę opowiadanie. Tego ostatniego miałem nie robić, ale pomyślałem, że skoro ktoś (przynajmniej teoretycznie) będzie musiał to przeczytać to raczej go nie oszczędzę :devil: ...
 
Teraz prze wysłaniem pracy konkursowej przeczytałem, że muszę mieć 18 lat aby wziąć udział. A miało być tak pięknie :D
 
Wielka mi rzecz, podczas rejestracji, której w ogóle nie pamiętam, miałem dwanaście lat, a jestem na liście wybrańców. :p

Ale teraz jesteś pełnoletni. Więc w sumie wszystko zgodnie z przepisami:)

Ha 777 postów!!! Trzeba to oblać.
 
A myślisz, że po co został zaproszony? Capną go na miejscu ;p

---------- Zaktualizowano 21:54 ----------

Ups, chyba zepsułem niespodziankę :rly?:

Nie wiem czy wiecie ale niedaleko (może z 200 metrów w linii prostej) RED'ów jest Komenda Rejonowa Policji :police: ...

---------- Zaktualizowano 22:02 ----------

 
Ciekawe, czy tym razem na nasz przyjazd logo CD Projekt Red na dachu studia będzie umyte. Ostatnio nie było :p

Chociaż szyld na dachu chyba się teraz zmienił, to może będzie tym razem czysty ::)

 
Powinni sobie zafundować jakąś ładną elewację przede wszystkim



edit:

chociaż stop, niech im budowlańcy nie przeszkadzają przed skończeniem Cyberpunka
 
Last edited:
@Hostile

Jak słusznie zauważyłeś szyld jest inny i chyba nawet drzwi wejściowe nie są już tak obdrapane.

@Inccub

Budynek widoczny od Jagielońskiej (ten na drugim zdjęciu) nie jest tym, w którym mieszczą się RED'zi. Z resztą, to nie ZUS aby za naszą kasę sobie marmurowe pałace budował :p ...
 
Mam nadzieję, że macie jeszcze piłkarzyki, bo chętnie się z kimś zmierzę - w ostatnim czasie u mnie w pracy ograłem już wszystkich (kolejny z przywilejów kierownika - granie w piłkarzyki, kiedy się chce :p) :)
 
Top Bottom