Tajemnicza witryna

+
Plus zapewne kilka zgłoszeń niespełniających regulaminu (długość, ilość obrazków, ilość postaci, wiek poniżej 18, użycie materiałów z neta, itp. ).

Chyba, że są to dane już po odsiewie...

Pytanie tylko, jak będą weryfikowane materiały z internetu. Przykładowo, grafiki brane ze stocka, będą wymagały potwierdzenia ich zdobycia w legalny sposób itd?
 
Kilkadziesiąt sugeruje mniej niż 100.

Co w podziale na sześć kategorii daje około 16 (albo mniej) prac na jedną z nich. Oczywiście fałszywie zakładając równą ilość zgłoszeń w każdej konkurencji.

---------- Zaktualizowano 14:39 ----------

@genNighty

Nie mam pojęcia jak to zrobią. Chyba bardziej będą liczyć na własny nos i uczciwość zgłaszających.
 
Kilkadziesiąt zgłoszeń, ale większość z nich zawierała 2-3 prace także ogółem było tego dość sporo ;)
 
Najpierw pokażą im Krew i Wino, a później (do nieprzytomności) upoją prawdziwym winem
Dobremu winu nie powiem nie! Widziałam już nawet odpowiednie:




Wszystkim biorącym udział w konkursach powodzenia życzę. Oby się Wam udało!
 
Last edited:
Porady, imię i nazwisko aktora, przedstawionego na zdjęciu.

Nie pomogę zbytnio mówiąc, że to jakiś starszy (niekoniecznie stary) film o Drakuli. Zawsze to jakiś punkt zaczepienia.

Do momentu kulminacyjnego dnia jeszcze (maksymalnie) nieco ponad 6,5 godziny. Chociaż zwycięzcy pewnie już otrzymali (RED'zi przecież na dziś robotę skończyli) wiadomości tylko się nie chwalą...
 
Last edited:
Poniżej przestawiamy listę zwycięzców Wiedźmińskiego Sześcioboju! Dziękujemy za liczne zgłoszenia, wybór zwycięzców był naprawdę trudny!

1. Opowiadanie
@milord_p


2. Karty do Gwinta
@mcbobek


3. Znak wiedźmiński
@Sylvin


4. Wiedźmiński kącik
@Eskadro


5. Forumowy suchar
@Alcatraz1024


6. Komiks
@genNighty


Dziękujemy za Wasze zgłoszenia i serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Do zobaczenia 21 Maja!!!
:cheers3:




Zwycięskie prace dostępne są TUTAJ
 
Last edited by a moderator:
Do momentu kulminacyjnego dnia jeszcze (maksymalnie) nieco ponad 6,5 godziny. Chociaż zwycięzcy pewnie już otrzymali (RED'zi przecież na dziś robotę skończyli) wiadomości tylko się nie chwalą...

No i masz odpowiedź.
 
Może zwycięzcy pochwaliliby się swoimi pracami? Proszę, ciekawość aż mnie zżera :p
 
Top Bottom