Tajemnicza witryna

+
To i ja się pochwalę swoją kolekcją. Nie mogę sobie wybaczyć o dziś dzień, że nie zaopatrzyłem się w kolekcjonerkę jedynki i dwójki ale polowanie na portalach aukcyjnych trwa :smile:



 

Attachments

  • kolekcja 2.jpg
    kolekcja 2.jpg
    403.2 KB · Views: 24
KolekcjonerX nakręcił kiedyś krótki film ("Śladem Białego Wilka", czy jakoś tak), w którym na końcu prezentował swoją kolekcję.
A co do mojej to rzeczywiście w pewnym momencie była to mała obsesja, by mieć więcej i więcej i latałem po mieście wynosząc z Empików standy :)
 
Jestem mega szczęśliwy z wygranej, nie spodziewałem się. Kolekcję mam skromną, ale jak widać warto próbować. Teraz trzeba się otrząsnąć z szoku i zabrać za planowanie wyjazdu. :)

Gratuluję innym wygranym i do zobaczenia w stolicy.
 
Gratulację wszystkim :) Na niektóre wiedźmińskie kąciki zżera mnie zazdrość :p Już ja Was znajdę!! !! !!

BTW WINA @Sylvin'A !! !! !! :D
 
Last edited:
@milord_p
@mcbobek
@Sylvin
@Eskadro
@Alcatraz1024
@genNighty

Gratulacje chłopaki, witajcie w ekipie!

Ja wiem, Milord sugeruje faceta, ale jednak brakuje mi pewnych atrybutów by zaliczać się do tej jakże zacnej płci :)
Chwila grozy - jestem kobitką :) woohooo!

Cieszę się, że wygrało moje opowiadanie, chociaż bohaterem był tylko (albo aż!) Janek :)

Gratuluję wszystkim również :) i do zobaczenia w Warszawie :)
 
Zapoznałem się z pracami i muszę przyznać, że są świetne :). Jeszcze raz gratki i do zobaczenia w Warszawie :).
 
Ja wiem, Milord sugeruje faceta, ale jednak brakuje mi pewnych atrybutów by zaliczać się do tej jakże zacnej płci )
Chwila grozy - jestem kobitką ) woohooo!
Wybacz droga Koleżanko! Kajam się. Ale wspaniale, jest nas całe trzy!

:pride2:
 
Top Bottom