Tajemnicza witryna

+
Nie wiem jaką znasz definicję trójkąta, ale są to trzy osoby, z których jedna pozostaje w uczuciowych relacjach z dwoma pozostałymi (nie marginalizujmy uczuć takich jak przyjaźń!). Ewidentnie @Hostile lobbował za @W_Wallace'm i @Sylvin'em. Psipadeg? :p
 
I ja też gratuluję wszystkim - a szczególnie tym, którzy nie wygrali, a których prace były na bardzo wysokim poziomie i gdyby tylko Jagiellońska 74 była z gumy...
 
Teraz, skoro już wszystko wiadomo, to @undomiel9 potwierdzasz, w kontekście soboty, że umiejętności obsługi się przydają, czy milczysz w czternastu językach? :p
 
Skoro już mnie wywołujesz, to odpowiem.

21 maja słońce wzejdzie o 4:29. Imieniny obchodzą Jan Nepomucen, Tymoteusz i Wiktor.
Przysłowie pszczół zaś mówi: Na Jana Nepomucena wiadoma już zboża cena.

Mam nadzieję, że pomogłam!
 
Mam nadzieję, iż mogę przyjechać ze swoimi klawiszami?! :D

@Marcin Momot - pytanie z serii próżnych: będzie jakiś fotograf czy pozwolicie nam latać po studiu z lustrzankami / cyfrówkami / smartfonami ? :)

O właśnie, sam miałem o to zapytać. Wystarczy nasza obietnica, że będziemy grzeczni, czy musicie pochować materiały z Cyberpunka? :D
 
W pewnych miejscach zapewne zwyczajowo zakażą wam fotografowania i tyle.
Z resztą i tak niczego kompromitującego nie zostawią na wierzchu, a ów nakaz będzie jedynie rutyną.
 
Top Bottom