Tajemnicza witryna

+
@Vattier i @szypek26 trochę straszyli nas banami nad Wisłą
Meh, mnie straszą 8 lat, a do tej pory tylko raz 3dniową przerwę miałem. Więc no... Luzik :p

Chociaż Szypek to kawał drania, fakt...
 
Dzięki wszystkim i każdemu z osobna za te dwa dni. @Rustine, @Yakin, @PATROL, @eley, @Szincza, @Yngh, @SMiki55, @Lotherien, @UncleArtr, @zuber1906, @mcbobek, @milord_p, @Eskadro, @Alcatraz1024, @HuntMocy miło było Was poznać na żywo - jednak te ludzie z internetów to fajni mogą być :)

@W_Wallace, @Hostile, @undomiel9, @Sylvin, @Nars, @szypek26, @Keth, @Vattier, @I_w_a_N - fajnie było zobaczyć Was po raz kolejny, mam żywą nadzieję, że nie ostatni, za mniej niż cztery lata. Und - nadal uwielbiam Twój kolor włosów :)

Last, but not least - dzięki @Marcin Momot, @Burza46, @Czyzyk333 za ciepłe nas przyjęcie, za zaangażowanie i tworzenie okazji do takich spotkań, oraz za tworzenie gier, dzięki którym mamy takie community, a nie inne. Czasami upierdliwe, czasami trollujące, ale jednak najlepsze :)

Na koniec, garść wczorajszych statystyk:
- wyłysiałych Wallace'ów: 1
- zarośniętych Hostile'ów: 1
- opierdzieli w Hard Rocku: 2
- zdobytych numerów telefonu rudej kelnerki: 0
- przygód na bramkach do metra: 2
- Team Triss: 4
- Team Yen: ACoMnieTo!
- Team Zoltan: 1
- spadających spodni w drodze nad Wisłę: 1
- spalonych kiełbasek z grilla, które wylądowały w krzakach: przynajmniej 2
- zgonów SMikiego: 0
- Wallace'owych pytań "Co tam u Was": więcej się nie dało
- ogólny poziom zadowolenia: 5/7
 
Last edited:
@genNighty Wiesz, nie wątpię, że na pewno byłoby miło się poznać na żywo, lecz na spotkaniu (nad czym ubolewam :'() mnie nie było XD.

Jestem niemal pewien, że jesteś Przemkiem, którego było dane nam poznać na biforze i afterze, czy się mylę? :D

---------- Zaktualizowano 15:28 ----------

Czego tam, zaraza, brakowało, coby było 7/7? ;)

Z "fenomenem" 5/7 można zapoznać się tutaj: http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aDoRMB9_700b_v2.jpg :)
 
Ludziska i REDzi! Znaczy REDzi też ludzie, ale wiecie o co chodzi.

Dzięki wielkie za zaproszenie, żarcie było ekstra.
Gierka też fajna 2/10.

Szczególnie chciałbym podziękować Wam @Burza46, @Vattier oraz @Rustine, za załatwienie wstępu bez konieczności poznawania przeze mnie hasła, które zawierało pewien spoiler, oraz całej grupie za trzymanie języka za zębami, dzięki Wam podczas pewnego momentu w grze miałem łzy szczęścia w oczach, Rustine może potwierdzić.
Na dodatek oczywiście warto czekać, zaczął się nawet lepiej niż Serca, z dyskusji z innymi wynika, że jest jak zwykle mnóstwo nawiązań do książek, a questy są rozbudowane i zabawne(zapamiętajcie imię Reginald xD). Grało się niesamowicie, żal był wielki, kiedy odchodziłem od stanowiska, że muszę czekać jeszcze półtora tygodnia. Reżyseria scen, na co zawsze zwracam uwagę, będzie niewątpliwie na poziomie Serc, może nawet lepsza, bo dwie sceny były dla mnie arcydziełem :)
Co by było nie za słodko, w temacie o wyglądzie Geralta zaraz pójdzie hejt :smiling2:

Co do Wielkiej Szóstki, to było najlepsze Q&A jakiego do tej pory doświadczyłem, @Szincza już napisał coś w tym temacie. Ogromne dzięki, że nie pominęliście milczeniem żadnego pytania odnośnie Wiedźmina, odpowiedzi były zawsze wyczerpane i dodawaliście coś od siebie. Widać, że ból fana to jedynie cząstka bólu twórcy, jeśli chodzi o rzeczy wycięte i zmienione, dziękuję za to, że pomimo koniecznych decyzji udało się Wam zrobić grę godną uniwersum Wiedźmina i jego swoistego finału.

Żeli papą e te parle.
#teamYen
A kiełbaski rozdziobią krucy.

E: Aaa @Nars, dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze nie ma Jego Wysokości Avallac'ha gdzieś :D
 
Last edited:
Chociaż wczoraj nic na to nie wskazywało wróciłem cały i zdrowy :) @Marcin Momot, dziękuję z całego serca za zaproszenie, niespodzianka jaka czekała na nas była nie do opisania. Szkoda tylko, że okazja smutna, bo to koniec (?) Waszej i naszej przygody z Wiedźminem. Ale coś się kończy coś się zaczyna ...

Wszystkim eventowiczom dziękuję za świetną zabawę. Mam nadzieję, że przejrzycie na oczy i #teamTriss.

@mcbobek Tobie należą się szczególe podziękowania. Nie bałeś się zaprosić do domu 3 ludzi z internetu, a na dodatek ugościłeś jak swoich. Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie :)

P.S. @genNighty: Co tam u Was? :D
 
Last edited:
Top Bottom