Tajemnicze drzwi pod komnatą Cesarza w Wyzimie.

+
Kochani, z całym szacunkiem, ale my wszyscy jesteśmy tacy durni, że to aż boli. Jest jeden najgłupszy program, z którego wielu z nas korzysta, a który pozwala na robienie print screenów zawsze i wszędzie. I jest to... Dropbox. Wiem, że większość ludzi ma go pewnie wyłączonego, ale wystarczy zostawić go w tle, żeby zapisywał w odpowiednim folderze print screeny za każdym razem, kiedy tylko wciśniemy odpowiedni klawisz. Bardzo proszę, zrzut ekranu zrobiony przed chwilą w ramach testów załączam.

***

I piszę, że durni jesteśmy, bo kolejny raz czytam o print screenach, pamiętam o tym, że Dropbox to chyba zapisuje je zawsze i wszędzie, ale nie sprawdziłam wcześniej. ^^'
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2015-08-19 00.35.16.jpg
    Zrzut ekranu 2015-08-19 00.35.16.jpg
    283.8 KB · Views: 27
Padem, na klawiaturze nie da rady.

Do screenów trzeba mieć niestety oddzielny program. Klawisz działa, ale kopiuje tylko obraz do schowka, nie zapisuje go nigdzie.

No cóż. Szkoda. Myślałem że skoro jest folder w katalogu z wieśkiem to robi to jakoś automatycznie.
Tak na marginesie. Jak nagrywasz jakieś filmiki z gry to czego najlepiej użyć?
 
No cóż. Szkoda. Myślałem że skoro jest folder w katalogu z wieśkiem to robi to jakoś automatycznie.
Tak na marginesie. Jak nagrywasz jakieś filmiki z gry to czego najlepiej użyć?

Jeżeli masz Win10 to nic darmowego i lepszego niż oryginalny microsoftowski GameBar chyba nie znajdziesz. Zapisuje SS, nagrywa filmy bez limitu czasowego i co najlepsze ma opcje nagrywania w tle.
No i co istotne w pełni współdziała z padem xboxa.
 
Last edited:
Jeżeli masz Win10 to nic darmowego i lepszego niż oryginalny microsoftowski GameBar chyba nie znajdziesz. Zapisuje SS, nagrywa filmy bez limitu czasowego i co najlepsze ma opcje nagrywania w tle.
No i co istotne w pełni współdziała z padem xboxa.

Win 10 jeszcze nie mam. Mogę się przesiąść, ale tak jakoś myślałem zeby poczekać aż zaczną wychodzić do tej windy jakieś łatki... ale w sumie....
 
Top Bottom