Tajemnicze odliczanie.

+
Status
Not open for further replies.
WielkiSzu said:
Nie napalałbym się tak na ten dodatek. Gdyby miał być to dodatek albo jakiś inny projekt, strona powstałaby też w języku angielskim (angielskie logo, adres strony). A takowej nie znalazłem. Obstawiałbym raczej jakiś większy konkurs, promocję albo coś w tym stylu.



To wydaje się logiczne.

Kto wie, może ciułanie przez serka plusów miałoby w końcu jakiś sens. ;]
 
CzerwonyKarczmarz said:
Kto powiedział że nie wiedzą?
Wypowiedź MM360 ma przecież wydźwięk ironiczny

Moja wypowiedź również miała wydźwięk ironiczny nie sądzisz? ;)
 
zuber1906 said:
Moja wypowiedź również miała wydźwięk ironiczny nie sądzisz? ;)

ano też

Ale ja tu się o moje 11 (10?) browarów obawiam

Chociaż... przecież jest projekt AA 2013. I jest 9 okienek. Musi być dodatek
 
katalog, w którym znajdują się pliki strony nazywa się EVENT
pliki graficzne to m.in. avatar nick, avatar image itd.

czyli jakiś event z graczami w roli głównej
- może jakiś turniej związany z areną?
- a może będą publikować szczęśliwców, którzy załapali się do bety redkita
- ewentualnie, spektakularne rozstrzygnięcie Twoja Twarz w Grze

szkoda, że nic nie wskazuje, że to będzie dodatek do W2 (
 
moonman said:
katalog, w którym znajdują się pliki strony nazywa się EVENT
pliki graficzne to m.in. avatar nick, avatar image itd.

czyli jakiś event z graczami w roli głównej

Czyżby moja teoria była słuszna:


moonman said:
Może to głupie, ale te miejsca, tabelki z głowami wilka kojarzą się mi z miejscem na użytkowników forum (miejsce na ikony i nicki)
 
Co za pomysł wstawiać stronę z odliczaniem do opublikowania co to, w dodatku nie informując o tym potencjanych zainteresowanych. Chyba że Wallace to agent REDów w Community i wprowadza celowy zamęt :eek:

Swoją drogą, całe to odliczanie nie ma, jak to zwykle bywa, wersji angielskiej. Czyżby "siurpryza" była skierowana tylko do polskiej społeczności?
 
Code:
In code we trust
Jak słusznie prześledził moonman faktycznie katalog nazywa się event.
Do tego klasy CSS (webdeveloperzy wiedzą o czym piszę) wskazują jednoznacznie na odl_avatar_image & odl_avatar_nick.
Więc ja bym stawiał na Twoja twarz w grze, albo team modderów. Oczywiście mogę się mylić zupełnie, ale doświadczenie mówi, że nie nazywa się klas CSS inaczej niż zgodne z ich przeznaczeniem:)
 
CzerwonyKarczmarz said:
O choleraaa tożto 11 piw
Dla mnie byłoby dziwne nie ogłaszać dodatku na konferencji. To zbyt ważna rzecz, by ją tak po prostu przemilczeć na evencie transmitowanym na żywo w sieci.

Tak więc
 
Panie Vojtasass, musze Pana zmartwić, ale chyba nie załapie się Pan na promocję:

CzerwonyKarczmarz said:
Jak to nie dodatek do Wiedźmina 2
kupię (i wyślę!) piwo wszystkim KTÓRZY MAJA POWYŻEJ posty.
;)
 
hah, zapachniało good old days


tzeba przyznać że RED zawsze umieli narobić syfu ludziom w głowach, i za to plusy.
wątek nie wystygnie przez miesiąc.
 
czerwonykarczmarz po mój adres na wysłanie piwa proszę zgłoś się na priva :p:p

kontynuując, to rzeczywiscie moga być sloty na przygody..skoro podobno tyle teamów moderskich się zgłosiło , może redzi podpisali z nimi umowe na zrobienie kilku przygód, i podczas premiery redkita dostaniemy solidną dawkę modów...i wilk syty i owca cała, redzi nie muszą ponosić nakładów na stworzenie dodatku a my dostajemy smakowite przygody w świecie geralta...hm ciekawe co to...ale ostatnio redzi sa mistrzami w robieniu małego deszczu z dużej chmury, więc nie wolno się zbyt ekscytować
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaraaaaaaaam się
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom