Tajemnicze odliczanie.

+
Status
Not open for further replies.
Tajemnicze odliczanie.

Dzisiaj szukając informacji odnośnie nowego wydania Wiedźmina natrafiłem na coś takiego:

http://pl.thewitcher.com/odliczanie

Myślałem, że mój wiedźmiński entuzjazm opadł, jednak znowu się pomyliłem. Jaram się :p
 
Ja także się jaram!
Wielkie dzięki, że podzieliłeś się tym z Nami


Może to odliczanie do zapowiedzi W3 lub tego zaplanowanego AA na początek 2013 roku.
Zapewne REDzi powiedzą coś o tym niebawem, a teraz będziemy pogrążać się w domysłach.

PS. Może to głupie, ale te miejsca, tabelki z głowami wilka kojarzą się mi z miejscem na użytkowników forum (miejsce na ikony i nicki)
 

addar

Forum veteran
ta to może być roztrzygniecie konkursu "twoja twarz w naszej grze", zaczynam się jarać ale trza na to brać poprawkę
 
Nie no nie przesadzajmy.
31 dni do ogłoszenia projektu związanego z W2.
9 tajemniczych okienek - moim zdaniem jakieś materiały filmowe.

Czyżby projekt AA na 2013?
 
Jak już się nakręciłem i puściłem wodze fantazji, to uwidziałem sobie, że to będzie dodatek do W2, a w okienkach pojawią się postacie. Coś jak kalendarz adwentowy :p Co kilka dni nowa persona.
 
Wallace said:
Jak już się nakręciłem i puściłem wodze fantazji, to uwidziałem sobie, że to będzie dodatek do W2, a w okienkach pojawią się postacie. Coś jak kalendarz adwentowy :p Co kilka dni nowa persona.
aż to zdziwienie że jednak nic nie powiedzieli na konferencji

Cholera, już zaraz znowu zaleje nas fala zwiastunów. Mam nadzieję, że pokażą coś nowego ;)

EDIT:
Jestem na 90% pewien że to dodatek do W2 i że wyjdzie na równi z REDkitem.
Szykuje się burza i szum jak przy Edycji Rozszerzonej ;)
 
Zaiste intrygujące, ale profilaktycznie nie nastawiałbym się na nic wielkiego.

Wallace said:
Coś jak kalendarz adwentowy :p

Ciekawe skojarzenie, nie powiem ;)...
 
IwaN said:
Zaiste intrygujące, ale profilaktycznie nie nastawiałbym się na nic wielkiego.
Ciekawe skojarzenie, nie powiem ;)...

Podobne praktyki były przy premierze Diablo3. Do każdego 'okienka' było odliczanie - a w każdym był albo dziennik deweloperski albo trailer albo inne 'coś' : )
Czyli 24 listopada czeka nas coś dużego (AA 2013!).
Ciekawe czy ten dodatek (cholera, jestem pewien, a co innego? ) wyjdzie też na X360 (choć AA to projekt na 1 platformę)

EDIT:

IwaN said:
Cóż to może być? :eek:

Hahahah... dałbym Ci orena MM360 gdybym mógł hahahah
 
rafal12322 said:
Hmm, ciekawe co to może być. :cool:


Podarujmy sobie analizę cyferek, przyjmijmy w końcu że to dodatek do W2.
Jeżeli to nie dodatek do W2, nie jestem CzerwonymKarczmarzem.

Jak to nie dodatek do Wiedźmina 2
kupię (i wyślę!) piwo wszystkim którzy mają powyżej posty.

Macie Czerwonokarczmarską gwarancję

A teraz kończymy analizę i przemyślenia i czekamy spokojnie do 24 listopada
W międzyczasie nie kroimy z napięcia krzywo pomidorów i kanapek, spokojnie oczekujemy na nadejście oczywistego.

rafal12322 said:
Jak to nie dodatek do Wiedźmina 2
kupię (i wyślę!) piwo wszystkim którzy mają powyżej posty.

O choleraaa tożto 11 piw
 
miesiąc gadania o dupie marynie a okaże się , że to 25 minuty quest zapowiedziany na konferencji ...
oczywiście trzymam kciuki , że to dodatek chciałbym tego bardzo !
 
zuber1906 said:
No i świetnie nawet REDzi nie wiedzą o co chodzi :D


Jak nie wiadomo o co chodzi, to znaczy, że chodzi o... pieniądze .

Obstawiam podwyżkę ceny Wiedźmina :p .

A teraz nieco poważniej. Na oficjalne ogłoszenia prac nad trzecim Wieśkiem za wcześnie, a wydanie Wiedźmina 2 na PS3 to raczej tylko sfera marzeń. Zostaje więc, jak już wspomniano powyżej, pełnoprawny, płatny dodatek, albo diabeł wie co...
 
Nie napalałbym się tak na ten dodatek. Gdyby miał być to dodatek albo jakiś inny projekt, strona powstałaby też w języku angielskim (angielskie logo, adres strony). A takowej nie znalazłem. Obstawiałbym raczej jakiś większy konkurs, promocję albo coś w tym stylu.

Alcatraz1024 said:
PS. Może to głupie, ale te miejsca, tabelki z głowami wilka kojarzą się mi z miejscem na użytkowników forum (miejsce na ikony i nicki)

To wydaje się logiczne.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom