Talenty złote i srebne

+
Przepraszam ja ze szkolnym pytaniem gdzie jest napisane jaki mam aktualny level??? bo podczas medytacji widac stopien tylko i wykropkowany stan tegoz stopnia.(czy to chodzi o zsumowanie wszystkich kropek ze wszystkich stopni i to jest aktualny level bo jak slysze ze kolesie maja pod koniec 36 to mnie krew zalewa bo ja mam drugi stopien na poczatku II aktu) Dziekuje za odpowiedz.
 
też o talentach... wybrałem w drzewie atrybutów BÓL II, teraz się zastanawiam czy dobrać do niego BÓL I, bo nie znalazłem nigdzie informacji czy premie te się sumują czy też mechanika gry wybiera tę wyższą premię ?no po egzegezie textu doszedłem do wniosku, że każdy atak ma swoje skile, no cóż, trochę to dziwne, ale widać tak ma być... za dużo D&D :D
 
Ból 1 działa przy pierwszej serii ciosów w sekwencji, a ból 2 przy drugiej serii ciosów.
 
A ja tak z off topa, nie zauważyłem żeby ktoś o tym wspominał. Dobrym sposobem na wylevelowanie Geralta jest quest z południcą w IV akcie. Wystarczy wejść do malinowego zagajnika czy jak to tam jest, zatłuc piękną południcę ( na 30lvl dostaję za nią 975exp) po czym wyjśc z lokacji i wejść ponownie, kobitka się respawnuje, po drodze jest jeszze zwykła południca za 175exp więc kombosik za 1150, robisz to 30 razy i masz levela jak złoto. Ja raczej się na taki hardcore nie zdobedę, ale jakby jakiś fan Diablo chciał to proszę, i wrażenia z maxymalnego Geralta w postaci screenów będą mile widziane.
 
Top Bottom