Talia kart do gwinta Forum Wiedźmina

+
Talia kart do gwinta Forum Wiedźmina

Dzięki współpracy z genNighty, który również optymistycznie patrzy na ten projekt mam przyjemność ogłosić wielką akcję naboru do armii Naszego Forum. Istnieje również niezerowa szansa, że powstanie mod, który dodałby te karty jako nową talię w grze.

Wszyscy zainteresowani wystąpieniem na karcie niech napiszą posta w tym temacie jaką klasą chcieli by być, jakie ability chcieli by posiadać, jakiś cytat z forum idealnie odwzorowujący daną osobę oraz przesłali grafikę jaką chcieliby na karcie. Najlepiej z grubsza odpowiadająca wymiarom tych z oryginalnych kart. Rozdzielczość im większa tym lepsza. Jako że te karty będą potem pokazane publicznie na forum nie chcemy odwalić lipy. Także mniejszych grafik niż HD nie przyjmujemy.

Siła kart będzie ustalana na podstawie ogólnego LvL na forum (tj. ilość postów, staż, REDPointy) oczywiście dosyć luźno brane pod uwagę (żadnych jakichś tam magicznych, matematycznych wzorów).

Poza zgłoszeniem się do Armii mile widziani będą poborowi do oddziału tworzącego grafiki. Aby jednak zachować porządek proszę o nadsyłanie zgłoszeń do tej jednostki via PW do mnie albo do genNighty.

Podkreślam na koniec, że zgłoszenie jest równoznaczne wyrażeniem zgody na upublicznienie nadesłanej grafiki na forum oraz daje nam to pełną możliwość edycji tejże grafiki. Dołożymy wszelkich starań aby nikt nie poczuł się urażony:)

A więc nie czekaj wiesz co masz robić żołnierzu!
 
Last edited:
Zgłaszam się, ale cytat to już chyba sami dobry znajdziecie :p

No to gratulacje dla pierwszego poborowego. Mam już nawet pomysł na ability;) Pamiętasz tą akcję co wszyscy ustawili sobie twojego awatara? Nic już więcej nie powiem:) A tylko jakbyś mógł podesłać grafikę jaką chcesz w większej rozdziałce to byłoby już w ogóle super.
 
Serek, klasa Troll

Zdolność:
- niewrażliwość na warny
- lub to, co Nighty wrzucił :p

Wrażliwość:
- za wódkę oreny/REDpointy zrobi wszystko (prawie)

Cytat
może być ten, który wrzucił Nighty :p
 
Last edited:
Świetna inicjatywa :) Tutaj pełna grafika, której używałem do stworzenia forumowego awatara, Zuber z niej korzystał tworząc kartę do konkursu ;)


Najbardziej odpowiada mi talia Nilfgaardu oraz klasa wojownika, resztę zostawiam wam :p
 
Świetna inicjatywa :) Tutaj pełna grafika, której używałem do stworzenia forumowego awatara, Zuber z niej korzystał tworząc kartę do konkursu ;)


Najbardziej odpowiada mi talia Nilfgaardu oraz klasa wojownika, resztę zostawiam wam :p

Może być Nilfgaard chociaż myślałem coby zrobić całkiem nową frakcję Forum Wiedźmina.
 
Postaram się na bieżąco zabiegać o pozwolenia na użycie gotowych grafik, jeśli takowe się pojawią, żeby wszystko było po bożemu :)
 
To ja też się piszę :)

Grafika z avatara, niestety nigdzie nie umiem znaleźć w porządnej jakości, więc niech będzie "co łaska'. Klasa wojownik :) Reszta w Waszych głowach :)
 
Last edited:
W niedzielę usiądę pewnie do pierwszych kart, muszę zrobić rendery kart, bo na tą chwilę mam jedynie karty bohaterskie, a planowałem te zarezerwować dla Niebieskich, jako tych 'ważniejszych' :D Talia złożona z samych postaci, których nie da się usunąć z gry, byłaby jednak mało grywalna :)
 
Top Bottom