Talia wampirów

+
Cześć forumowicze!
Jako nowy gracz gwinta mam pytanie odnośnie konkretnej talii a mianowicie jak w tytule widac talii potworów opierającej się na wampirach. Gram w gwinta już jakiś tydzień no i uzbierałem już troche fragmentów kart więc postanowiłem zacząć sobie robić już jakąś lepszą talię. I tak przeglądałem talie na stronie gwinta i strasznie mi się spodobała właśnie talia wampirów i moje pytanie brzmi czy jest to talia warta craftowania i czy jest to mocna talia którą można wbić jakaś wyższą range? Drugią talią nad która myślałem to są krabopająki ale bardziej bym się skłaniał do wampirów. Z góry dzięki za odpowiedzi ;D
 

Lexor

Forum veteran
Poczytaj sobie. A bezpośrednio odpowiadając na pytanie: póki co nie znalazłem jeszcze dobrej / mocnej talii w tym archetypie.
 
Czyli lepiej póki co składać rój krabopająków, który sobie obecnie lepiej radzi tak? Myślałem też nad jakąś talie po pożeranie, ale nie opartej na wiju bo nie jestem fanem tej karty.
 

Lexor

Forum veteran
Krabopająkami nie grałem. Potrafią sprawiać przeciwnikom kłopoty, ale też dużo zależy od tego jak graczom podejdą karty.
 
okej, dzięki wielkie za pomoc :D
Jeśli chcesz mogę ci podesłać moją talię 2 razy nią Pro więc najgorsza chyba nie jest aczkolwiek w tym sezonie jeszcze mi się to nie udało inna kwestia że też jakoś sporo jeszcze nie grałem.
 
Jeśli chcesz mogę ci podesłać moją talię 2 razy nią Pro więc najgorsza chyba nie jest aczkolwiek w tym sezonie jeszcze mi się to nie udało inna kwestia że też jakoś sporo jeszcze nie grałem.
A na czym dokładnie ta talia się opiera ? wampirki?
 
@piotr4440: Czy to ten "oryginał", o którym pisałeś w moim temacie? Jeśli tak, to proszę podeślij, chętnie bym sobie porównał.
 
Top Bottom