Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

+
Hehe, straszne ;)
Na szczęście uważam się za osobę wytrwałą i ponad swój naturalny brak obiektywizmu stawiam weryfikacje. Znaczy się, dam szansę Jabłku. W końcu Andka też z początku trzeba było okiełznać.
 
Ja się do Apple przyzwyczajałem kilka dni po przesiadce z Androida. Teraz sobie nie wyobrażam korzystania z innego systemu.
 
Hejka! Uratuje mnie ktoś? Coś popsułam, nie wiem co. ;/

Po kolei.
Aktualizacja androida do bodajże 4,3. Wszystko pięknie. Pozmieniał się trochę wygląd telefonu - ale ja nie o tym.

Dzisiaj z nieznanych mi przyczyn telefon sobie samodzielnie co 5 minut animacje t-debile wrzuca, do tego jeszcze coś - a jak ktoś dzwoni to słyszę, czuję, ale kilka sekund odczekać muszę.

I w ogóle jakoś wolny się zrobił, ociężały.

Co go zasyfiło i jak to wyłączyć?

Zachciało mi galaxy s3, to mam ;/
 
U mnie wszystko pięknie śmiga, a przecież mamy takie same modele s3-ki. Sprawdź wykorzystanie pamięci RAM. Po aktualizacji pojawiło się kilka nowych aplikacji. Może w tym tkwi problem, że masz u siebie za wiele nawgrywane.
 
Wyłączyłam wi-fi i się jakieś g*** też wyłączyło. No ale nie tędy droga. Generalnie to jak dla mnie to 3/4 aplikacji jest zbędna.
 
Po aktualizacji dodano antywirusa.
Ja wywalilem deezera i pewnie cos jeszcze wywalę. Na moje oko to masz zawalony system. Sprawdź w ustawieniach. Tam nawet widać co ile pamięci zużywa. Wywal (przez odinstalowanie, albo wyłączenie [tak wywaliłem deezera]) niepotrzebne tobie rzeczy.
 
Po dwóch resetach (celowo dwa) wszystko jakoś się zgrało, więc raczej telefon jest okej. To co mi jednak się pojawia i wkurza, to coś jakby wygaszacze - loga Samsunga i T-debile. Wczoraj to miałam nawet ochotę rzucić o ścianę tym telefonem, bo przeglądając internet mi się to dziadostwo włączyło nieproszone. Więc wiem, że należy to wykasować.

Kwestia, gdzie tego szukać. Jakieś podpowiedzi? :)
 
Wejdź w:
opcje - > więcej -> menadżer aplikacji -> tu masz wszystko:
-aplikacje pobrane
- karta pamięci
- uruchomione
- wszystkie i wyłączone

Po kliknięciu na aplikacje będziesz mogła ją odinstalować, czy trwale wyłączyć. Niektóre aplikacje można wywalić tylko poprzez wyłączenie. Dochodzi wtedy do swego rodzaju odinstalowania, lecz w telefonie pozostaje informacja o aplikacji w miejscu "wyłączonoe". Nigdzie indziej jej nie widać. Tak mam ze wspomnianym wcześniej Deezer'em.
 
Po dwóch resetach (celowo dwa) wszystko jakoś się zgrało, więc raczej telefon jest okej. To co mi jednak się pojawia i wkurza, to coś jakby wygaszacze - loga Samsunga i T-debile. Wczoraj to miałam nawet ochotę rzucić o ścianę tym telefonem, bo przeglądając internet mi się to dziadostwo włączyło nieproszone. Więc wiem, że należy to wykasować.

Kwestia, gdzie tego szukać. Jakieś podpowiedzi? :)
Szczerze, chcesz sensownej rady? SGS3 chyba ma możliwość wgrania nowego softu? Wgraj czystego Androida 4.4 a nie tego od Szajsunga :)
 
To wytłumacz blondynce jak to się robi :p

Generalnie nie grzebię w tym - to mi służyć ma do internetu, smsów i rozmów. Korzystam ile korzystam. Jednak nie pochłania mnie to, nie rajcuje mnie grzebanie w tym... strata czasu jak dla mnie. To tylko telefon.
 
Szczerze, chcesz sensownej rady? SGS3 chyba ma możliwość wgrania nowego softu? Wgraj czystego Androida 4.4 a nie tego od Szajsunga :)

Oficjalnie nie ma wsparcia dla 4.4 dla SGS3 (nie wiem czy SGS4 ma już), nie wiem czy iwona (z całym szacunkiem, nie pisze tego złośliwie) da radę to zrobić. :p
 

Attachments

  • 5f530269912fabc1161ef33cedfaa126.jpg
    5f530269912fabc1161ef33cedfaa126.jpg
    32.3 KB · Views: 28
Hmmm może mi ktoś jakoś prosto wyjaśnić, a najlepiej dać instrukcje jak mam odinstalować ostatnią aktualizację androida? Tragiczna jest.

Pomijam, że nadal mi się te przeklęte wygaszacze t-debile+samsung wrzucają w najmniej odpowiednich momentach (np podczas oglądania neta, jak ktoś dzwoni itp to dziadostwo się włącza i blokuje telefon z jakiejkolwiek czynności), to jeszcze jak bateria trzymała ponad 3 dni, tak teraz znów codziennie ładowanie.

Dodam, że wiele rzeczy odinstalowałam, zgodnie z radą Sylvina (;**) - no ale najwyraźniej nawrzucane jakieś procesy w tle i energię żrą.

Mówiąc wprost - chcę to odinstalować, nie wiem jak. Ktoś pomóc umie? :)
 
Top Bottom