Teledyski bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz i zarazem oglądasz

+
Dobra jestem takim laikiem, że każda piosenka marynistyczna to dla mnie szanta :D

>Nigdy nikogo nie probowalem nawracac na metal
Tu chodziło o wytyczenie wspólnej muzy do słuchania dla grupy ludzi z różnych środowisk skupionych wokół pewnego urządzenia. O dziwo wygrał metal, ale nie za ciężki.
>ze kiedy patrze na Johana Hegga, to rownie dobrze moge patrzec w lustro
była taka piosenka Type O Negative - "Jesus Christ Looks Like Me" - jak jeszcze miałem długie pióra i 50 kg mniej :)

Będąc w tematach marynistycznych, taki metal, hard-rock, folk:
ALESTORM - "Drink" - jak nie polubić takich zakazanych mord :)

I parę ich innych ich kawałków (swoją drogą Napalm Records ma trochę fajnych teledysków):
Nówka sztuka:
 
Dobra jestem takim laikiem, że każda piosenka marynistyczna to dla mnie szanta :D

>Nigdy nikogo nie probowalem nawracac na metal
Tu chodziło o wytyczenie wspólnej muzy do słuchania dla grupy ludzi z różnych środowisk skupionych wokół pewnego urządzenia. O dziwo wygrał metal, ale nie za ciężki.
>ze kiedy patrze na Johana Hegga, to rownie dobrze moge patrzec w lustro
była taka piosenka Type O Negative - "Jesus Christ Looks Like Me" - jak jeszcze miałem długie pióra i 50 kg mniej :)
Zeby bylo smieszniej, to Johan jest ciut starszy ode mnie, a ja juz z coraz wiekszym niepokojem obserwuje na horyzoncie zblizajace sie "5" z przodu. Moze mialem nieco szczescia, bo w odroznieniu od znakomitej wiekszosci facetow nie zaczalem lysiec po 40 - i nadal moge wiwijac fryzem. Ostatnio nawet musialem nieco skrocic, bo zaczynalem wlosy dociskac 4 literami do fotela, kiedy w nim siadalem :p Co do tego o ile kilogramow kiedys bylem mlodszy - to spuscmy zaslone milosierdzia na te scene.

Będąc w tematach marynistycznych, taki metal, hard-rock, folk:
ALESTORM - "Drink" - jak nie polubić takich zakazanych mord :)
Lubie Alestorm :)
I parę ich innych ich kawałków (swoją drogą Napalm Records ma trochę fajnych teledysków):
Zapomniales o ich chyba najslynniejszym kawalku - Anchor. Ciekawe dlaczego :p :p :p
 
Top Bottom