Tell Me Why

+
Widzę, że nie ma jeszcze na forum tematu o nadchodzącej przygodówce studia Dontnod Entertainment. Widać twórcy robią sobie przerwę od serii Life is Strange i serwują nam zupełnie nowy tytuł.

Tym razem przyjdzie nam poznać historię Alyson i Tylera, bliźniaczego rodzeństwa które wraca w rodzinne strony by przypomnieć sobie swe dzieciństwo, które nie było łatwe. Akcja gry rozgrywać się będzie w fikcyjnym miasteczku Delos Crossing na Alasce.

Gra ponownie porusza trudne tematy, tym razem będzie to temat transseksualizmu, gdyż jedno z naszego rodzeństwa jest postacią transseksualną (Tyler), co można się domyślać nie wpłynie pozytywnie na ich poprawne relacje z mieszkańcami miasteczka. Z racji tego iż mamy do czynienia z bliźniakami więc kluczowym czynnikiem będzie tutaj łącząca ich więź, która jeszcze bardziej się umocniła po dramatycznych wydarzeniach z dzieciństwa. Gra jak to poprzednie produkcje studia nie stronić będzie od trudnych i emocjonujących wyborów, które będą miały bezpośrednie przełożenie na więź łączącą głównych bohaterów.

Jak widać twórcy ciągle testują nowe rozwiązania i nie boją się wyzwań. Zmienili także sposób wydawania epizodów. Teraz otrzymamy wszystkie 3 epizody w dniu premiery.


Premiera: 2020r.
Platformy: PC, XBO
 
Bardzo polubiłem "Life is strange"(Wiecie gdzie można dostać dwójkę?) może być fajnie.
 
Była ostatnio w promocji na steamie chyba za ponad 80zł co moim zdaniem jest trochę wysoką ceną ale tak za ~60zł można brać ;)
 
Już nie pamiętam dokładnie ale chyba gdzieś początkiem września było na steamie promo i wtedy za cały sezon wołali niecałe 40zł co było świetną ceną. Mi brakowało wtedy 4 i 5 epizodu, które osobno wychodziły drożej niż cały sezon w tej promocji więc wziąłem. Nie ma się co napalać i kupować w zawyżonej cenie, gra powinna w najbliższych miesiącach polecieć znacznie w dół jak to było z poprzednimi częściami. ;) Także polecam czekać i obserwować ceny.
 
Co do dwójki to czekam na rozsądną cenę a na najnowsze dzieło czekam z niecierpliwością. Akurat zagram na nowej konsoli jak wyjdzie xD
 
Top Bottom