Termin premiery Wiedźmina Edycji Rozszerzonej

+
Teoretycznie można by chyba dać obraz płyty (Albo i nie... Nie jestem w tym temacie aż tak obeznany, więc proszę o nieochrzanianie mnie jakby co...). Chociaż wtedy prościej będzie piratom... (Ale z drugiej strony... I tak się zaraz znajdzie u Zenka ze straganu... (bez urazy dla wszystkich Zenków ;)))
 
Wiedźmin ER nie powinna kosztować więcej, niż Wiedźmin w dniu premiery.Posiadacze gry (zarejestrowani) będą mogli ściągnąć te wszystkie poprawki za darmo.
 
Mnie nurtuje jedna kwestia: mianowicie czy po uaktualnieniu Wiedźmina do "Edycji Rozszerzonej" zadziałają stare save'y?
 
Mimizu said:
Mnie nurtuje jedna kwestia: mianowicie czy po uaktualnieniu Wiedźmina do "Edycji Rozszerzonej" zadziałają stare save'y?
Nie wiem, jednak nie liczyłabym na takie szczegółowe informacje za wcześnie.
 
Mimizu said:
Mnie nurtuje jedna kwestia: mianowicie czy po uaktualnieniu Wiedźmina do "Edycji Rozszerzonej" zadziałają stare save'y?
Ja raczej wątpię bo przecież ER będzie po to aby jeszcze raz przejść Wiedźmina i zobaczyć co się zmieniło.Ale głowy uciąć nie dam. :)
 
Czyli ogólnie jeśli dobrze zrozumiałem, pomysł z osobnym wydaniem dodadków do ER upadł... (Jeśli już ktoś o tym powiedział, to proszę wybaczyć. Nie miałłem siły przeglądać tych wszystkich stron o ER :))
 
Kondzior553 said:
Czyli ogólnie jeśli dobrze zrozumiałem, pomysł z osobnym wydaniem dodadków do ER upadł... (Jeśli już ktoś o tym powiedział, to proszę wybaczyć. Nie miałłem siły przeglądać tych wszystkich stron o ER :))
Jak na dzień dzisiejszy to nie jest przewidziane wydanie dodatków osobno.Ale właściwie po co je wydawać osobno skoro będzie można pobrać dodatki razem z ER za darmo z oficjalnej strony?
 
Mobil1 said:
Mobil1 said:
Czyli ogólnie jeśli dobrze zrozumiałem, pomysł z osobnym wydaniem dodadków do ER upadł... (Jeśli już ktoś o tym powiedział, to proszę wybaczyć. Nie miałłem siły przeglądać tych wszystkich stron o ER :))
Jak na dzień dzisiejszy to nie jest przewidziane wydanie dodatków osobno.Ale właściwie po co je wydawać osobno skoro będzie można pobrać dodatki razem z ER za darmo z oficjalnej strony?
Dla chillu i zadowolenia.
 
Mobil1 said:
Mobil1 said:
Czyli ogólnie jeśli dobrze zrozumiałem, pomysł z osobnym wydaniem dodadków do ER upadł... (Jeśli już ktoś o tym powiedział, to proszę wybaczyć. Nie miałłem siły przeglądać tych wszystkich stron o ER :))
Jak na dzień dzisiejszy to nie jest przewidziane wydanie dodatków osobno.Ale właściwie po co je wydawać osobno skoro będzie można pobrać dodatki razem z ER za darmo z oficjalnej strony?
Według mnie ładniej wygląda na półce oryginalny dodatek w ładnym pudełku CDP niż zwykła płytka podpisana markerem, ale jak tam wolisz...
 
gower said:
gower said:
gower said:
Czyli ogólnie jeśli dobrze zrozumiałem, pomysł z osobnym wydaniem dodadków do ER upadł... (Jeśli już ktoś o tym powiedział, to proszę wybaczyć. Nie miałłem siły przeglądać tych wszystkich stron o ER :))
Jak na dzień dzisiejszy to nie jest przewidziane wydanie dodatków osobno.Ale właściwie po co je wydawać osobno skoro będzie można pobrać dodatki razem z ER za darmo z oficjalnej strony?
Według mnie ładniej wygląda na półce oryginalny dodatek w ładnym pudełku CDP niż zwykła płytka podpisana markerem, ale jak tam wolisz...
Ja kupię sobie ER tylko tam podałem przykład aby wytłumaczyć ;)Ja także wolę mieć pięknie wyglądające pudełko niż podpisaną płytę.
 
Wierze, że będzie warto. Ciekawi mnie jak zostanie rozwiązana sprawa "pobieralności" wersji rozszerzonej. Na razie tego nie widzę. Ale do połowy września jeszcze trochę czasu.
 
Jeśli będzie dostępna tylko w formie wysyłki to długi czas ściągania zostanie przewyższony czasem oczekiwania na paczkę...btw. w tym filmiku:http://pl.youtube.com/watch?v=NvZH_fSZqyM&feature=relatedJakaś pani mówi, że oprócz Ceny Neutralności będą jeszcze dwa mody (pierwszy robiony w ich studiu czyli jak mniemam Efekt Uboczny oraz jakiś mod robiony u Kanadyjczyków)... Ja myślałem, że Edycja Rozszerzona do CN doda tylko Efekt.Pozdro
 
z8k said:
Jakaś pani mówi, że oprócz Ceny Neutralności będą jeszcze dwa mody (pierwszy robiony w ich studiu czyli jak mniemam Efekt Uboczny oraz jakiś mod robiony u Kanadyjczyków)... Ja myślałem, że Edycja Rozszerzona do CN doda tylko Efekt.
Stands of Destiny - Nici przeznaczenia. Zapewne o ten chodzi. :)
 
Top Bottom