The Elder Scrolls

+

The Elder Scrolls


  • Total voters
    43
7 godzin łażenia po Skyrim zaliczone :) Gra jest miodna, znaczy się jest kilka upierdliwych pomysłów jak ekwipunek i ogólne sterowanie, ale można się przyzwyczaić. :p Przez te 7h pchnąłem lekko do przodu wątek główny, większość czasu spędzając na radosnym wałęsaniu się po okolicy. Dobrze, że mam urlop i trochę czasu na szwędanie :p Jeśli Wiedźmin czy ma być faktycznie lepszym Skyrimem, to faktycznie pora sfingować własną śmierć, żeby móc w spokoju pograć :p
 
@Firnomir, na razie wykonuje questy dla Towarzyszy i troszkę wstrząsnął mną mały fakt, ale tylko taki maleńki, że kobieta z którą chciałem mieć dzieci i domek, lubi krwiste steki :p
 
7 godzin łażenia po Skyrim zaliczone :) Gra jest miodna, znaczy się jest kilka upierdliwych pomysłów jak ekwipunek i ogólne sterowanie, ale można się przyzwyczaić. :p Przez te 7h pchnąłem lekko do przodu wątek główny, większość czasu spędzając na radosnym wałęsaniu się po okolicy. Dobrze, że mam urlop i trochę czasu na szwędanie :p Jeśli Wiedźmin czy ma być faktycznie lepszym Skyrimem, to faktycznie pora sfingować własną śmierć, żeby móc w spokoju pograć :p
Używasz moda na interfejs/ekwipunek SkyUI? Bardzo ułatwia poruszanie się po ekwipunku.
Jeśli chodzi o sterowanie to nie narzekam. Dostosowałem do swoich wymagań i jest OK.

Też mam nadzieję, że W3 przebije Skyrima pod każdym względem.
Przy moim stylu grania wątek główny i większość zadań pobocznych w Skyrim zajęły mi ok. trzech miesięcy.
W3 to nie skończę w pół roku (chyba, że zrobię jak ty ;) )
 
No to pozamiatane:
http://www.wykop.pl/ramka/1957386/r...line-duplicating-bug-wlasnie-zniszczyl-gre-i/

Elder Scrolls Online (ur. 4 kwietnia 2014, zm. 19 kwietnia 2014).

Gra została właśnie totalnie zniszczona, a wszystkiemu winny duplicating bug, dzięki któremu można w prosty sposób kopiować i powielać sobie wybrane przedmioty. Doprowadziło to do załamania ekonomii, kiedy tysiące, nie, dziesiątki tysięcy graczy dorobiły się milionów golda i najlepszych, legendarnych przedmiotów. Oczywiście, Bethesda najpierw (czasowo) wyłączyła banki gildii, a później pobanowała cześć exploiterów, ale to ułamek wszystkich, którzy z tego korzystali.
 

Yngh

Forum veteran

Projekt śledzę jednym okiem, z pewną dozą sceptycyzmu, lecz muszę przyznać, że trailer naprawdę robi wrażenie i widać, że ta grupka moderska się nie obija ;).
 
@Yngh
Też śledzę „jednym okiem” i ze sporą dawką sceptycyzmu, bo wiadomo jak kończy większość dużych projektów modderskich (czyt. wieczne alfy/bety). Trzeba jednak przyznać, że Skywind ma kilku naprawdę zdolnych ludzi na pokładzie – podkreślam zdolnych, bo nie mówię tylko o suchych umiejętnościach. Polecam chociażby prace Aeryn Ravanna.

Więcej tutaj: http://www.nexusmods.com/skyrim/users/4216862/?tb=images&pUp=1

Regularnie śledzę OpenMW, które – jak wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi – zostanie [kiedyś] ukończone, bo ekipa jest bardzo konsekwentna i pracuje od lat. Będzie pewną ironią losu, jeśli Morrowind stanie się pierwszym TES-em na nowym silniku, if you know what I mean.
 
Z racji tego iż na steamie pojawiła się promocja na gry z serii TES, mam takie pytanie, da się spolszczyć Obliviona GOTY Deluxe i Morrowinda GOTY ? Bo z tego co widzę jest dostępna tylko wersja ENG. W sumie nie mam jakiegoś wielkiego problemu z tym ale przyjemniej grałoby się z PL napisami :p
 
Skoro są polskie wersje tych wydań, to prawdopodobnie da się jakoś wyciągnąć te pliki i wrzucić do wersji steamowej. Ale trzeba by to chyba robić samemu w przypadku Morrowinda, bo nigdzie w necie nie widziałem czegoś takiego, a swego czasu sporo szukałem w temacie tych gier. Do Obliviona można spolszczenie pobrać stąd.

E: Sorki, do Morka też znalazłem http://filefolder.pl/download/The_Elder_Scrolls_III:_Morrowind_spolszczenie.zip. Nie wiem jednak, czy jest w pełni kompatybilne z tą wersją ze Steama. Nie lepiej kupić polską wersję?
 
Last edited:
Z Morrowindem jakoś sobie poradzę, trzeba będzie jeszcze poszukać bo nawet jeszcze nie sprawdzałem czy jest do niego jakieś spolszczenie :p Dzięki za Obliviona ;)

Z tym linkiem do Morrowinda to jedna z tych stron typu wyślij sms, oni wezmą kasę a ty nic nie dostaniesz....
 
Last edited:
Świetne figurki, tylko ta cena....

Dragonborn - edycja limitowana 250 sztuk - 370$








Nightingale - edycja limitiwana 1000 sztuk - preorder na 2015 rok - 300$







 
Jest jakiś kompleksowy mod poprawiający grafikę w Skyrimie? Bo nie chce mi się bawić z milionem mniejszych, za dużo potem kombinowania z load order. Btw, pierwsze przejście gry (ze wszystkimi DLC), w żadnym razie nie na sto procent, jedno zgodnie ze stylem mojej postaci, zajęło mi 75h. Tak powinno być zawsze.
 
Top Bottom