The Last of Us

+
Z tego że Neil Druckmann robi tą grę

Gość, pisał i reżyserował jedynkę, która była świetna, te same funkcje pełnił przy równie dobrym (choć całkiem innym) Uncharted 4, ale The Last of Us 2 pod jego kierownictwem na pewno będzie kiepskie? No spoko...

Masz źródło?

Znalazłem to na forum GOLa w wątku spoilerowym. Niestety nie podawali tam źródła więc oczywiście dopuszczam możliwość że to bzdury, ale tak samo bzdurami mogą być inne doniesienia. Tak jak już pisałem, wyciekło ile gry, godzina? Dwie? To nawet nie jest 1/4 fabuły, w dodatku to sceny wyrwane z kontekstu.

Mnie osobiście nie bolą też wątki LGBT ani kontrowersyjne traktowanie lubianych postaci. Lubię Grę o tron.

 
Z tego że Neil Druckmann robi tą grę
Żelazna logika, nie ma co.
Jak Hunt słusznie zauważył, Neil czuwał nad innymi grami od ND, w tym pierwszą częścią TLoU i ewidentnie zna się na robocie. Nie wiem czemu jego obecność przy pracy nad drugą częścią gry miałaby w jakikolwiek sposób świadczyć o jej marnej jakości.

Anita Sarkeesian nie miała żadnego bezpośredniego wpływu na fabułę gry tak btw.
 
Żelazna logika, nie ma co.
Jak Hunt słusznie zauważył, Neil czuwał nad innymi grami od ND, w tym pierwszą częścią TLoU i ewidentnie zna się na robocie. Nie wiem czemu jego obecność przy pracy nad drugą częścią gry miałaby w jakikolwiek sposób świadczyć o jej marnej jakości.
Tylko wcześniej była tam taka Amy Hennig, może o niej słyszałeś. I zarówno ona, jak i Bruce Straley trzymali go w ryzach, a teraz nie ma kto, bo ich wywalił. Poza tym, to było zanim został otwartą feministką-hipokrytą, więc się nie liczy jak dla mnie.
Post automatically merged:

Tak jak już pisałem, wyciekło ile gry, godzina? Dwie? To nawet nie jest 1/4 fabuły, w dodatku to sceny wyrwane z kontekstu.

No i co z tego? Nadal wszystkie najważniejsze twisty wyszły, i mi się po prostu nie podoba kierunek w jakim to poszło. Myślisz że te domniemane 30 h grania to będzie fabuła i ważne cutsceny? Prędzej gameplay.
Nie potrzebuję kontekstu dlaczego
zatłukła Joela kijem golfowym
, by wiedzieć że to było gówniane rozwiązanie, i że tak się z lubianymi postaciami nie robi.
Post automatically merged:

Mnie osobiście nie bolą też wątki LGBT
Spoko, ja akurat lubię fakt że Ellie to lesbijka, lubiłem już po ograniu dodatku.
 
Last edited:
Właśnie mam przykład Waszej dyskusji, że faktycznie recenzje od graczy będą baaaardzo różne :D
Oj fora będą płonąć... :shrug:
 

Embargo na recenzje The Last of Us 2 schodzi 12 czerwca, a więc tydzień przed premierą. Oznacza to że wydawca wierzy w jakość gry co dobrze wróży. Oczywiście jeśli recenzje będą pozytywne to i tak pewnie nie przekona to nieprzekonanych, którzy na podstawie wycieków już uważają grę za syf, a dziennikarzy za sprzedajnych hipokrytów, ale cóż, takie czasy.
 
Na pewno progresywne serwisy będą walić pełne dychy za LGBT bohaterkę i odważne tematy itp.
Koniec końców to będzie ładnie wyglądająca gra, z fajną muzyką, skopanymi postaciami i fabułą.
Post automatically merged:

Tak będzie, ale dzisiejsze recenzje nie są nic warte zwłaszcza tych najpopularniejszych serwisów i youtubuerów np. na takim PPE 10/10 dostał GOW, Spider-Man, Uncharted 4, a inne Exy po 9,5 więc nie trzeba być spostrzegawczym, że TLOU2 też dostanie taką ocenę i jak ocena TLOU2 będzie się miała do dychy takiego Spider-Mana któremu wystawienie takiej oceny to mało śmieszny żart, zauważyłem, że w ostatnich latach samo słowo EX Sony oznacza przynajmniej + 2 do końcowej oceny.
 
Będzie trzeba grać tylko w słuchawkach, a resztę domowników zaopatrzyć w (porządne!) zatyczki do uszu :ROFLMAO: .
Albo wyjąć konsolę z obudowy i zatopić w akwarium z olejem. Olej nie przewodzi prądu, a jego pojemność cieplna sprawi, że nawet kilkugodzinna sesja go zbytnio nie zagrzeje. Do tego doskonale schłodzi absolutnie każdy element konsoli. W najgorszym przypadku w ekstremalnych sytuacjach pod koniec długiej sesji będzie można sobie usmażyć frytki. :ROFLMAO:
 
Wroobelek

Problem będzie jedynie z napędem - jeśli dostanie się do niego olej.

A gotować też można przy pomocy PC :) .


Tak czy inaczej kupię jednak TLOU II na płycie, bo wychodzi taniej, a w razie czego można będzie odsprzedać.
 
Napęd płyt można zamontować na pokrywie, a dyskom SSD olej nie zaszkodzi. Sam kiedyś myślałem żeby sobie takie PC do podkręcania w akwarium zmontować, ale jakoś nie miałem kiedy się za to zabrać i odpuściłem. Ale chyba trochę za bardzo odjeżdżam od tematu.
 

Także tak. Na ten moment 95% z 57 recenzji, w tym dwie mieszane na poziomie 70%. Jak już pisałem wcześniej, nieprzekonanych, którzy skreślili grę po zapoznaniu się z wyciekami nie przekona, ale mnie te noty nastrajają pozytywnie.
 
Wydawało się to dość oczywiste, że The Last of Us Part II dostanie od recenzentów niemalże same 9 i 10. Jak już pisałem wcześniej - recenzje użytkowników pewnie będą mieszane przez różne kontrowersje.

Tak czy siak, mamy do czynienia najpewniej z grą po prostu wybitną.
 
Mnie to w zupełności nie dziwi ponieważ wszystkie Exy Sony w ostatnich latach dostają niemalże same 10 lub 9 czy zasłużenie to już inna sprawa, np. na PPE gra dostała 10/10 tak samo jak Spider-Man i to od tego samego recenzenta także w takich sytuacja lepiej samemu zagrać niż sugerować się recenzjami, gdzie np. na GOL-u redakcja już napisała, że to gra generacji co jest zupełnym brakiem profesjonalizmu gdyż ta generacja jeszcze się nie skończyła tym bardziej, że Cyberpunk będzie miał premierę we wrześniu.
 
Top Bottom