The Last of Us

+
Mogliby zrobić wydarzenie w sieci i tam pokazać materiał skoro tak panikują, no ale po co :sneaky: Skończy się na tym że wszystkie imprezy odwołają włącznie z E3 i premiera nowych konsol się opóźni.
 
No i Sony (znowu, jak to Sony) rezygnuje z kolejnej imprezy masowej - tym razem nie pojawi się na PAX East.
Więc nie zobaczymy zapowiadanej rozgrywki z The Last of Us: Part II.

Ta, można było się tego spodziewać, Sony ostatnio nie ma szczęścia do niczego.
Niech już lepiej anulują E3 i Gamescom, bo wirus pewnie nie zniknie do tego czasu.
A co do dema, mogliby je wypuścić jako nagranie, (Nie wierzę że demo wyląduje na PS Store, ND nigdy dem nie publikowało), tyle chyba akurat mogą zrobić. Wiszą to tym wszystkim naiwniakom którzy kupili bilety specjalnie dla nich, a teraz dostali figę z makiem bez możliwości zwrotu tych biletów (chyba).
 
Ta, można było się tego spodziewać, Sony ostatnio nie ma szczęścia do niczego.
Niech już lepiej anulują E3 i Gamescom, bo wirus pewnie nie zniknie do tego czasu.

Przecież Sony już dawno potwierdziło, że na tegorocznym E3 będzie nieobecne (z resztą jak na zeszłorocznym - jeśli pamięć mnie nie myli).

Sam nie wiem, albo mają teraz takie kiepskie władze od marketingu albo naprawdę ciułają na premierę PS5 :p (które tanie raczej nie będzie).
 
Przecież Sony już dawno potwierdziło, że na tegorocznym E3 będzie nieobecne (z resztą jak na zeszłorocznym - jeśli pamięć mnie nie myli).

Wiem, mój komentarz był bardziej odnośnie tego żeby włodarze anulowali te eventy, bo będzie epidemia.
 
Całe szczęście, że nie netflix. HBO to w jakimś sensie gwarant dobrej produkcji. Szkoda, że wiesiek trafił w łapy netflixowych miernot...
 
Szkoda bo zapewne u HBO ten serial wyglądałby zupełnie inaczej bez tej całej poprawności politycznej Netflixa, no ale mówi się trudno... Jeśli chodzi o TLoU to skoro za sterami siedzi ten sam człowiek odpowiedzialny za genialny Czarnobyl a także ludzie z ND to nie ma opcji żeby to się nie udało. Trzymam kciuki. ;)
 
Pffffff, no bez jaj.
Jeśli już koniecznie musieli się silić na wymówki, mogli powiedzieć że zmiana trybu pracy poskutkuje nie wyrobieniem się w terminie.
Ewidentnie brakuje im czasu i mają problemy z produkcją, stąd intensywny crunch i teraz korzystanie z sytuacji.
Logistyczne problemy xD
Potencjał sprzedażowy gier jest wyższy niż kiedykolwiek, co idealnie pokazuje przykład DOOM Eternal, a oni wciskają ludziom takie dyrdymały.
 
Nie kupuję, a raczej jestem zniesmaczony takim tłumaczeniem. Zdecydowanie bym zrozumiał gdyby studio zwyczajnie potrzebowało więcej czasu, gdyby poślizg był konsekwencją artykułu od Kotaku, cokolwiek.

Tymczasem wymyślanie takich fanaberii, o mistycznych problemach logistycznych, w momencie gdy ludzie grają więc niż kiedykolwiek wcześniej. Jak wyżej zauważono, Doom bije rekordy, Animal Crossing też, a cyfrowa dystrybucja jest silniejsza niż kiedykolwiek.

W ramach wisienki na torcie, brak nowej daty premiery. Brawo:

 
Teraz wszyscy którzy się nie wyrobią w czasie albo będą mieli problemy na etapie produkcyjnym to będą zwalali winę na wirusa... Ja nie rozumiem po co w ogóle podawać datę premiery skoro jest się świadomym, że dotrzymanie jej będzie graniczyło z cudem. Lepiej podać sam rok i przynajmniej nie byłoby zawodu a dokładną datę premiery powinno się podawać gdy już wszystko jest zapięte na ostatni guzik.
 
Też tego nie kupuję zwłaszcza że gra już miała jedną obsuwę z powodu chęci dopracowania. Teraz mają wygodną wymówkę choć mało wiarygodną. Jak zauważyli przedmówcy, obecnie jest najlepszy czas na granie, bo ludzie siedzą w domach i zwyczajnie się nudzą. Oczywiście część sklepów na świecie pozostaje nieczynna, ale przecież zawsze można zamówić wysyłkowo, jak nie w tym sklepie to w innym. Sam pracuję w sklepie z grami więc wiem z własnego doświadczenia, że konsole i gry idą teraz jak woda. Ludzi faktycznie mniej przychodzi, ale wysyłek mamy każdego dnia tyle że nie ma czasu ładować taczek, normalnie jak w grudniu. Jest zapotrzebowanie na tego typu rozrywkę.

A jeśli już ktoś żywcem nie miałby jak zakupić fizycznej kopii to mówi się trudno i sięgnąłby po cyfrówkę, bo to bardzo wyczekiwana gra. Dla wydawcy nawet lepiej, bo kopie cyfrowe są na ogół droższe, a do tego nie można ich odsprzedać więc na rynek wtórny trafiłoby mniej pudełek co wymusiłoby na kolejnych odbiorach sięgnięcie po cyfrę.

Chcą żeby wszyscy zagrali w tym samym czasie więc w maju nie zagra nikt. Wspaniale.
 
Tymczasem wymyślanie takich fanaberii, o mistycznych problemach logistycznych, w momencie gdy ludzie grają więc niż kiedykolwiek wcześniej.
Ale po prawdzie to co ma logistyka do tego, że ludzie grają więcej niż kiedykolwiek wcześniej? Granie w domu to nie tłoczenie płyt (na przykład) :p

Nie wiem, ile prawdy jest w tych tłumaczeniach, ale przygotowanie premiery "pudełkowej" faktycznie może być dzisiaj dosyć problematyczne. Doom Eternal jest kiepskim przykładem bo miał premierę 2 tygodnie temu, a fizyczne kopie gry ogarnęli zapewne jeszcze miesiąc wcześniej (tłoczenie płyt, produkcja pudełek, ogarnianie kolekcjonerek, pakowanie i tak dalej), kiedy wirus tak na świecie nie szalał. A w maju to dopiero się zacznie.
 
Tymczasem wymyślanie takich fanaberii, o mistycznych problemach logistycznych, w momencie gdy ludzie grają więc niż kiedykolwiek wcześniej. Jak wyżej zauważono, Doom bije rekordy, Animal Crossing też, a cyfrowa dystrybucja jest silniejsza niż kiedykolwiek.

W ramach wisienki na torcie, brak nowej daty premiery.
Dam ci jeszcze lepsze: Gra zniknęła z PS Store ;D
A dla jaj sobie myślałem że Sony na 1 Kwietnia ogłosi obsuwę, a opóźniło się tylko o 1 dzień ;)
Hajp mi po tej wieści opadł, dobrze że chociaż jutro RE3 wychodzi..
Beka z fanbojów którzy twierdzili że gra nie zostanie opóźniona, a filmy które wróżyły obsuwę nazywali clickbaitami siejącymi zamieszanie.
 
Last edited:
Top Bottom