The Legend of Ashum - Wiedźmin 2 Mod

+
The Legend of Ashum - Wiedźmin 2 Mod

Witam wszystkich Wiedźminów! Nazywam się Adam i jestem projektantem modyfikacji The Legend of Ashum. Mod jest dość nietypowy, bo stworzony we własnym uniwersum, które jest dość rozwinięte. Mod, jak można się domyślić będzie tworzony na narzędziu REDkit, a fabuła w modzie jest już daleko rozwinięta w przyszłość. O samym modzie może:



Fabuła skupia się na powrocie bogów, których ludzie wygnali z ich świata. Jako iż bogowie nie mogą bezpośrednio bez przygotowania na świecie ingerować, to każdy z sześciu bogów wysyła na świat do jednego człowieka większość swojej mocy by pewnego momentu moc się obudziła i mogli przygotować świat na zejście bogów. Ludzie pomimo iż mieli takową już wcześniej w swej historii i pomimo tego iż ponieśli z tego opłakane skutki, zapominają o tym. Jednak Ci, którzy pamiętają, próbują to wykorzystać już w tej chwili utajniając całe informacje i czekając na ten moment myśląc, że mogą wykorzystać ich moc. Jednak czy moc bogów da się kontrolować?

Tu przychodzi nasz bohater, a on jest wybrańcem, ale co z tego? Bogów nie da się pokonać, więc jaki jest tego sens? Historia przedstawiona na wszystko nam odpowie oraz zaskoczy nie jeden raz. Akcja opowiada o bohaterze z wyspy Ashum, jest ona pozostałością po siedzibie smoka, który również tak się zwał. Bohater budzi się na plaży, nic nie pamięta, a powinien, ponieważ w jego głowie są informacje, za które stracił tą pamięć, które mogą zmienić świat, jednak będzie on dążył w pogodni za jej odzyskaniem wraz z poznanymi przyjaciółmi przemierzając wyspę oraz jej zakątki.

Tutaj przychodzi rola gracza, który pokieruje bohaterem tak by mógł on odzyskać pamięć, a przynajmniej taki będzie miał na początku cel.
Cały mod będzie podzielony na epizody, które będą po trochu pokazywały całość historii, która jest tylko częścią całości.





Nasza ekipa prezentuje się następująco:
Crayon (Ja) - Główna fabuła, zadania poboczne, koncepcja, tworzenie świata
Sybcior1223 - Skrypty, tworzenie świata, zadania poboczne
BOOyaki - Pomoc przy fabule głównej, zadania poboczne, pomoc przy koncepcji
Predatorian1777 - Muzyka (http://www.jamendo.com/pl/artist/362508/kondi)
Topolas - Korekta tekstu

Szukamy również ludzi, a zwłaszcza grafików 2D, oraz 3D, ludzi od skryptów i innych!

Kontakt z nami:
E-mail: pctv2@op.pl
GG: 20575593
Skype: iplaypcgame
Zapraszamy wszystkich chętnych! Na wszystkie zgłoszenia odpowiem (najlepiej kontakt przez GG lub Skype)


Najnowsze informacje będą się ukazywały na naszym blogu
http://thelegendofashum.blogspot.com/

Planowana premiera? Jak przyjdą wiatry.
 
Last edited:
Ciekawie się zapowiada. Chociaż momentami czuć było Gothica czy The Elder Scrolls ;)
Ogólnie zajmuję się 3D ale z racji szkoły moje projekty stoją w miejscu :/ :/
 
Przyznam szczerzę, że stoimy w miejscu. Straciłem kontakt z jednym z członków ekipy, a kolejny znowu nie ma czasu. Ale coś tam kombinuje, zapraszam jak coś na bloga (link w temacie), ponieważ tam umieszczam wpisy :)
 
Crayon00 masz wiadomość na gg. Ale napiszę też tutaj - zgłaszam się do ekipy i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania :D
 

MuzyQ

Forum regular
Heyka, pomysł nawet nawet nawet : ) Inne uniwersum, podoba mi się :) Muszę powiedzieć, coś innego, jak wyjdzie będzie pierwszym modem takim z***! :D
Osobiście coś grafice 2D wiem, może coś bym pomógł - "dorywczo" :D Nie chodzi o przyjęcie do ekipy, raczej mogę postawić jedynie, cegiełkę, do waszego dzieła.
P.S To uni jest stworzone na potrzebę moda, czy może zajmujesz się tworzeniem światów przy RPG - papierowych :)

Staramy się tu unikać używania wulgaryzmów, zedytowałam.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Uniwersum było tworzone w celu zrobienia podstawy do pisania opowiadań czy tego typu rzeczy, ale jednak to mi niezbyt wychodzi. Jakoś nie mam talentu do pisania, więc odrzuciłem to, ale chyba szkoda byłoby o tym wszystkim zapomnieć, nie? Dlatego użyłem tego do moda.
A co do Twojej pomocy, zgłoś się do mnie, GG czy coś, na pewno Ci odpowiem :)
 
Ok, jestem i tak, zaintrygowany Twoim pomysłem na świat. Mam nadzieję, że do tego tematu wrócimy na gg.
Napiszę w sobotę wieczorem :)
 
Top Bottom