The Order: 1886

+
Złośliwie można powiedzieć, wersja PC confirmed ?
 
Last edited:
Powyższy trailer to najlepsza rzecz z tej gry, gdyby to była pierwsza rzecz jaką oglądałem dot The Order to bym się zajarał. A polska wersja jest zaskakująco dobra bm powiedział.
 
A polska wersja jest zaskakująco dobra bm powiedział.
Tu nie o jakość chodzi, tylko o niestosowność. Wiktoriański Londyn i polszczyzna? Toż to takie samo kuriozum, jak ta sama polszczyzna w ustach Karola Gustawa w Potopie, czy American English w serialu "Rzym". Ten drugi przypadek tak mnie wybił z klimatu, że nie byłem w stanie skończyć serialu.
 
Oceny Order w prasie zachodniej:

IGN 6/10
Videogamer 6/10
Gamespot 5/10
Escapist 3/5
Kotaku: Warto zagrać? NIE!
Jim Sterling 6.5/10
Polygon 5.5/10
EGM 4.5/10
Giant Bomb 2/5

Aż tak różowo nie jest, ale GameTrailers dał grze 8,2/10.
 
Trochę więcej ocen:
PS Nation – 9.5/10
Gaming Trend – 95/100
PSMania – 9/10
The Gamer Access – 9/10
Gameplane – 89%
COC – 86/100
DualShockers – 8.5/10
GameTrailers – 8.2
Play Magazine – 81/100
PlayStation Lifestyle – 8/10
Shacknews – 8/10
Game Informer 7.75/10
God is a Geek – 7.5/10
NGB – 7.5/10
Financial Post – 7.5/10
PSU – 7.5/10
4Gamers – 75/100
GamesBeat – 70/100
TheSixthAxis – 7/10
JeuxVideo – 15/20
Forbes – 6.5
IGN – 6.5/10
Jimquisition – 6.5/10
PlayStation Trophies – 65/100
GameUsagi – 6.3/10
CraveOnline – 6/10
Dealspwn – 6/10
Push Square – 6/10
TrustedReviews – 6/10
Videogamer – 6/10
Destructoid – 6/10
Digital Spy – 3/5
Escapist – 3/5
USGamer – 3/5
Polygon – 5.5
Gamespot – 5/10
GamesRadar – 2.5/5
Hardcore Gamer – 2.5/5
GiantBomb – 2/5
MetroUK – 4/10
EGM – 4.5/10
Kotaku – Nie
Średnia ocen około 7, czyli gra dobra.
Ktokolwiek zdziwiony?

---------- Zaktualizowano 17:52 ----------

Recenzenci chwalą historię, klimat, muzykę i oczywiście grafikę, a narzekają na średniawy gameplay nieco za bardzo oparty o QTE i zbytnią liniowość produkcji.
 
heheheheh



@szypek26 Imo nie trafne porównanie. CoD w swojej singlowej kampanii nie składa się w połowie z cutscenek. Call of Duty ma nawet większe możliwości gameplayowe w SP niż ten The Order. CoD ma również MP do którego ciągnie masa no-skilli dla których CS lub nawet nie tak trudny do ogarnięcia BF są zbyt trudne:D
 
@szypek26 Imo nie trafne porównanie. CoD w swojej singlowej kampanii nie składa się w połowie z cutscenek. Call of Duty ma nawet większe możliwości gameplayowe w SP niż ten The Order. CoD ma również MP do którego ciągnie masa no-skilli dla których CS lub nawet nie tak trudny do ogarnięcia BF są zbyt trudne
Ja tak o generalnej tendencji - Call of Duty sobie wziąłem akurat jako (wg mnie) sztandarowy przykład. W sensie, że w przypadku the Order gra za każde niedociągnięcie ma obniżaną ocenę i efekt jest taki, że dostaje te 6/10. A takie CoD, nawet jeśli gracze jadą po grze jak po łysej kobyle, recenzenci oceniają na co najmniej 9/10 - choćby się waliło i paliło.

Ale to chyba wypada ciągnąć w temacie ogólnym ("gry komputerowe"), także zamilczę już :p
 
@szypek26, ludzie po prostu lubią to co już znają. Dlatego Call of Duty czy Assassin's Creed co roku dostają przyzwoite oceny, a nowe marki (nawet jeśli są dobre) mają problem żeby się wybić. W przypadku The Order mamy po prostu słabą grę, ale jestem pewien, że nawet jakby była dobra to i tak nie byłoby szału w recenzjach, ale potem powstałaby dwójka i wszyscy zwariowaliby na jej punkcie rozpisując się o grze dekady ;)
 
@HuntMocy
Nie ma co tak generalizować. The Last of Us dostało świetne oceny, a część druga miałaby dużo trudniej, bo nie byłoby już efektu wow. Praktyki, o których piszesz rzeczywiście się zdarzają (Gamespot potrafił dać TLOU 7.5/10, by potem dać Call of Duty Ghost 8/10), ale to raczej margines wszystkich recenzji.

Jak The Order stanieje to kupię i sam ocenię, czy rzeczywiście mniej warty od najnowszego CoDa, którego właśnie skończyłem. :)
 
Historia z typu tych, jacy mi biedni jesteśmy, a ten świat okrutny, czyli twórcy Order o "fali nienawiści" względem ich tytułu ->> http://www.gram.pl/news/2015/02/18/...nienawiscia-mowi-rezyser-the-order-1886.shtml

Jaki ten świat growy przewidywalny...
To szokujące, że dla gra, która jeszcze nie wyszła, całkowicie nowy gatunek potrafi zebrać tyle negatywności.

Shit to już stosunkowo stary gatunek, serwuje się go nam, graczom, regularnie od niemal 10 lat.

To prawda, że branża gier stała się strasznie przewidywalna - tylko spojrzałem na pierwszą zajawkę tej gry i od razu wiedziałem, co się szykuje (ale że jest tak źle epicko i filmowo, że aż IGN dał 6, to się nie spodziewałem).
 
W całym the order po prostu zabrakło dobrego szefa z głową pełną pomysłów do gameplaya, potrzebują dobrych ludzi od tego z pomysłami może nie kalibru Petera obiecującego cuda, ale taki Shinji Mikami to by było coś albo Ken Levine, widac speców od techniki mają zabrakło gameplaya coś jak CryTek sytuacja.
 
Fajny artykuł spłodził Myszasty z Gram.pl:

,, Po raz kolejny skrócono nam smycz i założono kaganiec, pokazując dobitnie jak ważnym i kluczowym dla wielkiego potentata branży rynkiem jesteśmy. Podczas gdy reszta świata przechodziła pełną wersję gry i pisała recenzję, my czekaliśmy z wypiekami na twarzy i drżącymi z przejęcia dłońmi, by móc podzielić się z polskimi czytelnikami wrażeniami z niegrywalnego demo. To jest jeden z tych momentów, w których nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy może zgłosić do testowania nowych leków. ''
http://www.gram.pl/news/2015/02/20/opinia-1886-czyli-dzieci-gorszego-dystybutora.shtml

ED: I jeszcze ładny komentarzyk z metakrytyka:

,, This game is the "Ryse" of the ps4 ... except that the order is shorter and really boring. Nothing happens just cutscenes and when you start shooting ... another cutscene .. and another .. and it just ends in 6 hours for 60 bucks ... ''
 
Last edited:
Czyżby było jak z Ryse, wielki zawód grafika na poziomie ale gameplayowo leży, "jak gra się nie sprzeda no to za 6 miesięcy wersja PC, może coś zarobimy".
Teraz Bloodbrone naprawdę musi się udać, bo ludzie zwątpią w siłę exów Sony,

Dzięki The Order no to Wiedźmin 3 bedzie mieć łatwiejszą drogę do GOTY heh.
 
Ryse mógł sobie wyjść na PC, bo jakby nie patrzeć, Xbox i Windows to jedna rodzina. Sony z pecetami nie ma nic wspólnego i nie oddaje swoich marek.
 
Top Bottom