The Witcher Battle Arena dostępna na iOS i Android

+
Udało się komuś pograć w toto online? U mnie wciąż "Nie można się połączyć z bazą danych" ;P Odkąd pobrałem, to grałem jedynie w trening offline, też jest spoko, ale nie zapisują się punkty i doświadczenie, a sklep nie działa ;P

Poza tym osoby, które nie grały nigdy w Wiedźmina 2, a zamierzają, nie powinny zbliżać się do tej gry, bo znajduje się w niej bardzo brzydki spoiler z głównego wątku fabularnego, zdradzający odpowiedź na pytanie, które towarzyszy nam aż do samego epilogu gry ;P
 
Właśnie pobrałem, śmiga i w ogóle.... ale pobrałem nie dla gry tylko dla muzyki. I nie ma rozczarowania. Jest świetna :D Szczególnie motyw z menu głównego, opad szczeny :D
@Marcin Momot, czy udostępnicie w najbliższym czasie do pobrania utwory muzyczne z TWBA, chociaż jeden?

Niestety nie wiem. To jest pytanie do Tadka:)

---------- Updated at 10:26 AM ----------

Z tą aktualizacją to racja. Za grę jednak odpowiedzialni są ludzie z Fuero Games, więc obawiam się, że Marcin nic na to nie pomoże. Szybciej pewnie będzie przez forum Game Areny :)
Swoją drogą, mi udało się nacieszyć przez chwilę grą. I jest dobra
:cheers:
Szkoda tylko, że bez internetu jest tak mało możliwości rozgrywki, ale co tam. Mamy wiedźmina - multiplayer'a :D

Dokładnie. Niestety nie znam szczegółów technicznych. Prosiłbym o pytanie Tadka na oficjalnym forum TBWA:)
 
Troc hę może offtop, ale ja jestem ciekaw dlaczemu dostałem maila z powiadomieniem o tym newsie skoro nigdy nie subskrybowałem nic, w opcjach konta forum mam odklikane powiadomienia mailowe, podawałem adres jedynie podczas zamawiania info o sprzedaży W3 i tam o ile mnie pamięć nie myli było napisane że nie będzie spamu?
 
Top Bottom