THEY - najnowsza produkcja Metropolis i CDPR

+
THEY - najnowsza produkcja Metropolis i CDPR

Zapewne większośc z was słyszała o połączniu się najstarszego studia w Polsce, wraz z CD Projekt. Z tego co usłyszeliśmy, panowie i panie z Metropolis będą współpracowac z Redami (z jedną z grup), ogromne doświadczenie tych pierwszych i zapał tych drugich, pozwoli na stworzenie nowego fps o tytule THEY. Wielkim plusem połączenia się obu firm, jest budżet CD Projekt, który daje większe pole do popisu, co daje lepsze osiągi i miejmy nadzieję dobrą grę, która znowu miejmy nadzieję, zostanie lepiej wypromowana niż Wiedźmin, szczególnie za granicą (wydawca na szerszą skalę jeszcze nie znany).. Gra powstaje na autorskim silniku Next - Nitrous, który korzysta z najnowszych technologi. Gra ma wyróżniac się kilkoma pomysłami http://www.gram.pl/art_8Q7fGu5_THEY_zapowiedz.html oraz co w większości fps, FABUŁĄ. Jest to główne założenie twórców, by gra nie wciągała tylko akcją, a również klimatem. Następny polski produkt który może wpisac się do grona dobrych tytułów. Premiera dopiero za rok, ale co tam, uważam, że gra warta własnego tematu na tym forum.A tutaj starsze filmiki:http://www.gametrailers.com/game/5434.htmlTrochę więcej informacji + filmik:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=10585.0
 
Te roboty wogóle nie przypadły mi do gustu. UFO już przejedzone, roboty trochę mniej, ale i tak zapowiada się cienki start jak przy Wiedźminie (amnestia). Szkoda, ale jak gra będzie się rozkręcac jak w cRPG-u CDPRed to czapki z głów. No cóż, zapewne słaby początek będzie miec odzwierciedlenie w ocenach "żetelnych" serwisów, którzy nawet pierwszego etapu nie przejdą :)
 
Pozostaje nadzieja :) Wkońcu Metropolis ma fachowców, jeżeli chodzi o fabułę z CDPR. Możemy miec tylko nadzieję, że nie będzie to takie rozczarowanie jak Hellgate London. Raczej rozczarowanie za dużo powiedziane, bo nikt chyba od tej gry nie wymaga tyle ile od Crysisa czy właśnie wspomnianego Piekiełka...
 
Fajnie to nawet wygląda, zdziwiłem się kiedy okazało się że to polska gra. Metropolis znany jest jednak z produktów z "drugiej półki", więc nie ma co się oszukiwać i liczyć na grę na poziomie PK. Tym bardziej kiedy słyszy się dwóch panów, którzy tłumaczą nam w kalecznym języku angielskim czym jest gra. A z tego co widać THEY jest hybrydą/klonem innych produkcji i autorzy nawet nie starają się z tym kryć. Londyn wyjęty żywcem z Hellgate'a, design podobny do Gears of War, fabuła skopiowana z Final Fantasy. Kiedy wspomniano o rewelacyjnym pomyśle jakim jest przeniesienie gatunku "mysterious" na ekrany monitorów przed oczami stanął mi Half Life 2. I chyba twórcom THEY też, bo choć nie wspominają o nim ani słowem widać, że jest dla nich kopalnią pomysłów, a gfra momentami wyglądała identycznie( były nawet małe latające urządzenia skanujące). I to wszystko nasuwa się już po kilkuminutowym seansie "walktrough" tech dema, gdyby ktoś kopał głębiej znalazłby z pewnością więcej.Rzadko zdarza się widzieć grę w której aż tak rzuca się w oczy to, że twórcy( jak by to powiedział Dariusz Szpakowski) bez pardonu kopiują cudze pomysły. A pimp my gun może i jest dobrym pomysłem, ale nie w grze z silnym storytellingiem i rozwiniętą fabuła, a w arcadowym shooterze typu PK. Jest jeszcze sporo czasu żeby wyjść z tym tytułem na prostą, trza być dobrej myśli.
 
te duchy faktycznie wyglądają jak z filmu final fantasy SW, nie zdziwiłbym się gdyby historia była podobna
 
MasPingon said:
Fajnie to nawet wygląda, zdziwiłem się kiedy okazało się że to polska gra. Metropolis znany jest jednak z produktów z "drugiej półki", więc nie ma co się oszukiwać i liczyć na grę na poziomie PK. Tym bardziej kiedy słyszy się dwóch panów, którzy tłumaczą nam w kalecznym języku angielskim czym jest gra. A z tego co widać THEY jest hybrydą/klonem innych produkcji i autorzy nawet nie starają się z tym kryć. Londyn wyjęty żywcem z Hellgate'a, design podobny do Gears of War, fabuła skopiowana z Final Fantasy. Kiedy wspomniano o rewelacyjnym pomyśle jakim jest przeniesienie gatunku "mysterious" na ekrany monitorów przed oczami stanął mi Half Life 2. I chyba twórcom THEY też, bo choć nie wspominają o nim ani słowem widać, że jest dla nich kopalnią pomysłów, a gfra momentami wyglądała identycznie( były nawet małe latające urządzenia skanujące). I to wszystko nasuwa się już po kilkuminutowym seansie "walktrough" tech dema, gdyby ktoś kopał głębiej znalazłby z pewnością więcej.Rzadko zdarza się widzieć grę w której aż tak rzuca się w oczy to, że twórcy( jak by to powiedział Dariusz Szpakowski) bez pardonu kopiują cudze pomysły. A pimp my gun może i jest dobrym pomysłem, ale nie w grze z silnym storytellingiem i rozwiniętą fabuła, a w arcadowym shooterze typu PK. Jest jeszcze sporo czasu żeby wyjść z tym tytułem na prostą, trza być dobrej myśli.
Tak patrząc gdyby mieli zrobić grę, która w niczym nie przypominałaby inne produkcje (hity) to nie wiem co musieliby zrobić. Roboty zamienić na myszy, jakieś latające miasto (byle nie pod wodą bo Bioshock sie przypomni). Co do osoby która opowiada w trakcie filmiku o strukturze gry i innych "bajerach", jakoś kilka miesięcy temu forumowiczom (i innym osobom) nie podobał się głos Pana Gopa (bodajże), którego język angielski też nie był fantastyczny, choć mi to nie przeszkadzało. A czemu nie można zrobić połączenia wszystkiego co było dobre w innych produkcjach w jedną grę ?
 
Kustomizacja broni w singlu rzeczywiscie nie bedzie niczym przydatnym, ale w multi moze okazac sie to rewelacyjnym rozwiazaniem :). Cos jak malowanie aut w Forza 2, ludzie tworzyli na autach prawdziwe obrazy :). To moze byc naprawde ciekawe (oczywiscie jesli gra bedzie minimum dobra, a przynajmniej tryb multi).
 
generalnie sama wiadomość, że szykuje się polska gra z fajną grafiką, to już dla mnie szał. wreszcie coś zaczęło się dziać. nawet jeśli to mają być kradzione pomysły, to jeśli nie będzie głupich błędów,rażących kiksów, już jest git.
 
Nic nie wiem o tej grze ale jakoś kojarzy mi się z "Power Rangers" co wywołuje u mnie odruch wymiotny, czuję,że się z tym produktem nie zapoznam ;D
 
A jak ja widzę tą grę to wydaje mi się że warto będzie się zapoznac z tym tytułem ponieważ widziałem/grałem w Infernal.I ten silnik od Metropolis może miec niezły potencjał do wykorzystania w FPS ;) oby.... :p
 
Psyhe said:
A jak ja widzę tą grę to wydaje mi się że warto będzie się zapoznac z tym tytułem ponieważ widziałem/grałem w Infernal.I ten silnik od Metropolis może miec niezły potencjał do wykorzystania w FPS ;) oby.... :p
Jeśli zrobią coś w klimatach bardziej realnych to z chęcią zagram ale gier pokroju Hellgate nie trawię.
 
Geno said:
Jeśli zrobią coś w klimatach bardziej realnych to z chęcią zagram ale gier pokroju Hellgate nie trawię.
Ja w sumie też ,ale się jeszcze nie skupiłem nad tym bardziej teraz jestem ciekawy strony technicznej.Noo...i ponoc ma byc fabuła jakaś nadzwyczajna w porównaniu do reszty gier tego gatunku.Pożyjemy zobaczymy :beer:
 
Psyhe said:
Psyhe said:
Jeśli zrobią coś w klimatach bardziej realnych to z chęcią zagram ale gier pokroju Hellgate nie trawię.
Ja w sumie też ,ale się jeszcze nie skupiłem nad tym bardziej teraz jestem ciekawy strony technicznej.Noo...i ponoc ma byc fabuła jakaś nadzwyczajna w porównaniu do reszty gier tego gatunku.Pożyjemy zobaczymy :beer:
Nie wiem ale zwykle to ta nadzwyczajna , super fabuła to w skrócie "przychodzą źli obcy i chcą zabić biednych ludzi, zostań bohaterem ,który ocali ziemię". ;)Niemniej jednak nie przesądzam, zobaczymy co się urodzi.
 
Top Bottom