This Week in GWENT 06.09.2019

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
W tym tygodniu w GWINCIE: nowe paki ozdób u Sklepa i poradnik na tryb sezonowy!


 
Przepraszam bardzo! Nie widze propozycji kupna tej paki na koncie na konsoli PS4 oraz widzialem u streamerow propozycje planszy Novigrad noca. Czy ktos mi moze przyblizyc kiedy bedzie mozna owe rzeczy kupic? I jaki jest ich koszt oraz czy jest mozliwosc kupna ich za pyl meteorytowy? Z gory dziekuje
 

Lexor

Forum veteran
Przepraszam bardzo! Nie widze propozycji kupna tej paki na koncie na konsoli PS4 oraz widzialem u streamerow propozycje planszy Novigrad noca. Czy ktos mi moze przyblizyc kiedy bedzie mozna owe rzeczy kupic? I jaki jest ich koszt oraz czy jest mozliwosc kupna ich za pyl meteorytowy? Z gory dziekuje

Z tego co czytałem, CDPR chce ujednolicić kupowanie rzeczy kosmetycznych na wszystkich platformach. Na PC już od paru miesięcy wszystkie nowe skórki dostępne są jedynie za $$$, być może na PS4 już nie będą wprowadzać nowych skinów za pył do czasu "ujednolicenia waluty".
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Przepraszam bardzo! Nie widze propozycji kupna tej paki na koncie na konsoli PS4 oraz widzialem u streamerow propozycje planszy Novigrad noca. Czy ktos mi moze przyblizyc kiedy bedzie mozna owe rzeczy kupic? I jaki jest ich koszt oraz czy jest mozliwosc kupna ich za pyl meteorytowy? Z gory dziekuje

Nowe ozdoby będą dostępne na konsolach po aktualizacji 4.0. Za pieniądze.
 
Top Bottom