To co, pohandlujemy?

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Zobaczcie nasze towary na store.cdprojektred.com! Oferujemy szeroki wybór dóbr, od eleganckiej odzieży odpowiedniej nawet na cesarski dwór, poprzez kubki idealne do warzenia wiedźmińskich eliksirów, aż po ozdoby, których nie powstydziłaby się sama Jaśnie Oświecona Xiężna Toussaint.

Na ten moment nasi kupcy mogą podróżować tylko w granicach Unii Europejskiej, ale pracujemy nad nowymi środkami transportu, które umożliwią im dotarcie do dalekich, zamorskich krain.
 
Jak to drewniej mawiali - kiedy się w państwie dzieje rzecz ważna, niech się wieść niesie i trafia pod strzechy ;)
Wypatrzyłem już kilka fajnych rzeczy dla siebie.
@Alicja. , możemy liczyć na jakieś promocje w niedalekiej przyszłości?
 
No. Ludzie kupią nawet smycz z nadrukiem "Witcher" za 50 zł (warte realnie max 8 zł) więc sklep jak najbardziej opłacalny, by doić kasę.
 
Hej wszystkim,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jest to żadna oferta reklamowa itp. zależy mi tylko na opinii graczy. A mianowicie, co myślicie o takim gadżecie, jak ręcznie malowane (w motywy z Wiedźmina) drewniane pudełko np. na płytę CD, talię do Gwinta lub po prostu na użytek własny do chowania różnych skarbów:)

Przykładowy wygląd takiego pudełeczka na dole.

Tak jak wspomniałem, malowany ręcznie, nie żadna maszynowa produkcja przemysłowa... Czy bylibyście skłonni sprezentować sobie lub komuś taki gadżet. Ja osobiście zasięgnąłem opinii wśród znajomych, którzy byli zachwyceni, tym bardziej, że pudełka można zaprojektować w dowolny, fantastyczny motyw oraz klimat:)

Chciałbym zaproponować RED-om współpracę, więc fajnie byłoby powołać się na opinię ludzi bezpośrednio z ich własnego forum:)

Z góry dziękuje za wypowiedzi i pozdrawiam.
 

Attachments

  • witcher.jpg
    witcher.jpg
    74.7 KB · Views: 93
Top Bottom