Tom Clancy's: The Division

+
Pecetowa wersja Tom Clancy's The Division nie rozwinie skrzydeł przez edycje na konsole – twórcy przyznali, że musieli ją ograniczyć, by posiadacze Xboksów One i PlayStation 4 nie poczuli się traktowani niesprawiedliwie.

Jako posiadacz mocnego komputera poczułem się traktowany niesprawiedliwie. To tak jakby wprowadzać jakąś blokadę w sportowych autach, bo sporo ludzi jeździ słabszymi samochodami i będzie im przykro, że ktoś ich wyprzedza...

Ale cóż, nic nowego, od lat pecety są traktowane gorzej, już się przyzwyczaiłem.
 
Aż się prosi o odwołanie do często powtarzanej ostatnio frazy z klasyka, ale nie będę w ten piękny poranek psuł ludziom humoru jeszcze bardziej.
Lepiej zabiorę się do sortowania skarpetek, bo chyba niektóre poczuły się gorsze i gdzieś sobie poszły.
 
Dopiero kopniak w tyłek poprzez nie kupowanie gier wymusił by na developerach ogarnięcie kuwety. Inaczej tego nie widzę, gry już nie są robione dla fanu tylko dla zysku, nawet nowy tomb rider okazał się dla mnie ... nudny i przewidywalny.
 
Dopiero kopniak w tyłek poprzez nie kupowanie gier wymusił by na developerach ogarnięcie kuwety. Inaczej tego nie widzę, gry już nie są robione dla fanu tylko dla zysku.

A kiedykolwiek nie były robione dla zysku? To chyba logiczne, że firma chce zarabiać, a jej pracownicy chcą dostawać pensję. To w końcu praca jak każda inna. Tutaj chodzi o to że po prostu konsole są najpopularniejszymi maszynkami do grania na kluczowych rynkach więc oczywiste jest że w pierwszej kolejności dogadza się użytkownikom tych właśnie platform.
 
@HuntMocy

Port Batmana czy też Tales of Symphonia dobitnie pokazują jak głęboko w poważaniu mają rynek PC. Z tego też powodu nie przewiduje szybkiej modyfikacji swojego pc, po prostu to jest nie opłacalne przy obecnie wydawanych gniotach, a dla jednej czy 2 gier nie opłaca się wywalać średniej pensji na grafike z wyższego segmentu, która w ciągu 2 lat się zestarzeje.

Kiedyś robili gry dobre, fabułą niebanalne które wciągały np. nieodbiegając od klimatu Gothic. Obecnie klepią co rok nowego assasyna, kal of djuti, fify simsy.. Doją marki które ludzie pokochali, a gry obecnie robione są z "przymusu" i z księgowym na karku. Nie chce tu bronić CDPR bo też ma swoje grzeszki na karku. Ale fakt to jest biznes, trzeba się z tym liczyć. :)
 
Teraz to ubisoft prosto w twarz wszystkim graczom na PC powiedział: wypchajcie się, nie obchodzicie nas, mamy was głęboko w dupie, to jest bardziej beszczelne niż tekst po co optymalizować grę na PC skoro zawsze można dokupić drugą kartę graficzną., nic tylko strzelić focha na UBI
 
Ale cóż, nic nowego, od lat pecety są traktowane gorzej, już się przyzwyczaiłem.

Dosłownie nóż się w kieszeni otwiera. Jedyny plus, że UBI miał tyle odwagi aby powiedzieć to wprost podczas gdy wszyscy inni kłamią .
 
Dosłownie nóż się w kieszeni otwiera. Jedyny plus, że UBI miał tyle odwagi aby powiedzieć to wprost podczas gdy wszyscy inni kłamią .
Jeszcze pal licho mogli by z tego wyjść z twarzą, dać po 2 miesiącach kiedy kurz opadnie z hypem, i w sumie wszyscy potestowane będą mieli, wypuścić patcha na PC "uwalniającego" realną grafikę

No ciekawe co na to czerwoni, i ich praca nad CP

Ps pękłem i zamówiłem following,
 
Co to jest dla przeciętnego Kowalskiego. ;)

---------- Zaktualizowano 22:59 ----------

PS. Rozumiem, że wymagania będą adekwatne do oprawy i mocy konsol, tj. jakieś 30 fps w fhd na 660? Jak równać, to równać.
:troll:
 
Na steamie jest do pobrania beta. ;)

---------- Zaktualizowano 10:26 ----------

Po pobraniu wychodzi info że gra nie miała jeszcze premiery :p
 
A to chyba że tak, pewnie dali wcześniej pobrać bo 25GB to trochę jest :p

---------- Zaktualizowano 10:34 ----------

[video=youtube;-nsKOru8SOg]https://www.youtube.com/watch?v=-nsKOru8SOg[/video]
 
UBI praktycznie zawsze robiło dobre filmy reklamowe swoich gier, więc i teraz nie powinno być zdziwienia.

---------- Zaktualizowano 14:02 ----------

P.S. Swoją drogą jaka poprawność - czarny, Azjata, biały i kobieta :).
 
Top Bottom