Tom Clancy's: The Division

+
@mitmichael, nie jesteś ba bieżąco z tematem, nie tylko multi ;)
Wydane na platformie PC Windows Tom Clancy’s The Division to gra nastawiona przede wszystkim na kooperacyjną rozgrywkę sieciową, łączącą elementy typowej trzecioosobowej strzelaniny z otwartym światem oraz akcentami RPG. Szukam i jakos nie moge znalezc wzmianki i singleplayer
 
Najbardziej kontrowersyjna sprawa dla mnie, to ilość kul jaką jest w stanie przyjąć na siebie przeciwnik. Nie wiem, coś w sobie ma ten 'współczesny' setting, że mnie takie coś strasznie zbija z pantałyku i podświadomie oczekuje choćby znamion realizmu.
 
Przeczytałem i nie ma zadnego wyjasnienia odnosnie singleplayer tylko ktos cos pisał pod spodem, ze podobno offline bedzie mozna grac. Widze tylko na 1 stronie "sieciowa gra RPG" i "możliwość zarówno zabawy solo, jak i we współpracy z innymi" ale to drugie raczej tez bedzie dostepne tylko z poziomu multi no chyba, ze Ty widzisz wyjasnienie odnosnie gry solo i tutaj podasz. Nie bede ukrywał ale i tak bardziej czekam na Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

@HuntMocy

no własnie czyli majac internet lte z limitami moge zapomniec o graniu
 
Last edited:
Offline raczej nie, natomiast będzie można grać bez udziału innych graczy. Mamy konkretne misje, bohaterów niezależnych i fabułę.
 
@I_w_a_N

Idea nie jest mi obca i nie mam z tym rozwiązaniem problemów przy settingu SF/Fantasy/mix obu, ale gdy widzę świat "rzeczywisty" w grze, to już mam imerszyn brejka. Głównie dlatego odbiłem się od Alpha Protocol.
 
Materiał promujący :D


vs

Zrzut ekranu prosto z gry, ustawienia ultra:


Huehuehueuhue, boże jak ta gra wygląda marnie w większości aspektów. Pomyśleć, że miała potencjał...
 
@froget67

Po pierwsze zobaczymy po premierze co jest prawdą, a co mistyfikacją (poza tym nie można porównywać dwóch różnych miejsc - tak w ogóle śmierdzi mi to fake'iem ). A po drugie zupełnie mnie ta gra nie interesuje, więc może wykorzystywać nawet 6GB VRAM :p ...

---------- Zaktualizowano 22:13 ----------

@meJKu

Mam przypomnieć jak wyglądały "promocyjne" żuty ekranu Wiedźmina 3? ]:->
 
Beta aktywowana - czekamy na start na PC - wtedy zdecyduję, czy gra mi odpowiada i czy zakup jest potrzebny
 
To beta jest dla wszystkich chętnych? Myślałem, że tylko dla tych którzy zamówili grę przed premierą :hmmm:
 
Wygląda na to, że zieloni rozsyłali jakieś kody ponoć do bety.
Mimo, że e-mail nie wyglądał zbytnio podejrzanie (ale któż go tam wie) nie skusiłem się.
 
@Karesh, to jak z tą betą? Faktycznie otwarta czy po prostu zamówiłeś grę przed premierą? A może jest tak jak pisał Iwan i byłeś wśród szczęśliwców, którzy dostali kodzik?
 
@Karesh, to jak z tą betą? Faktycznie otwarta czy po prostu zamówiłeś grę przed premierą? A może jest tak jak pisał Iwan i byłeś wśród szczęśliwców, którzy dostali kodzik?
Możesz zamówić na amazonie i anulować pre-order - otrzymasz kod na maila. Lub kupić kod na G2A za parę złotych.
 
Top Bottom