Tom Clancy's: The Division

+
Tom Clancy's: The Division

O grze piszemy najczęściej w odniesieniu do innych produktów, a chyba The Division zasługuje na osobny temat. Nie wiem czy wszyscy widzieli:





Jak na razie jestem zakochany w tej grze <3
 
Pierwszy materiał z gry wymiótł jeszcze bardziej niż Watch_Dogs, później trochę stonowali, ale wciąż wygląda świetnie. Sama rozgrywka zapowiada się natomiast na typowy co-op choć pewnie nie odkryli jeszcze wszystkich kart.

PS. Gra nie wychodzi na złomy z innej epoki jak Watch_Dogs więc na starcie już ma punkt więcej.
 
Tak czy siak to jest gra od UBI, firma ktora klamie, oszukuje, mataczy
Ja nie dam sie nabrac na ich spreparowany hype
Jak gra wyjdzie to ja obadam, przed premiera szkoda sie napalac zwyczajnie ;)
Takie moje zdanie :lol:
 
Pierwszy gameplay, który zrobił olbrzymie wrażenie:

Drugi gameplay, zaprezentowany na E3 2014:

Prezentacja silnika Snowdrop:

Take Back New York Trailer E3 2014:

Na tegorocznym Gamescomie nie ma żadnego nowego trailera ani gameplaya z tego co widzę. Szkoda.
 
@frog67 pożyjemy, zobaczymy. Zapewne, coś utną. Ubi, to Ubi, nie ma co ukrywać a ich zapewnienia można wsadzić między bajki. Tak czy inaczej, na razie nie widzę sensu robienia sensacji, bo materiały są beznadziejnej jakości i wielkie g***o na nich widać*;)
 
Tak czy inaczej, na razie nie widzę sensu robienia sensacji, bo materiały są beznadziejnej jakości i wielkie g***o na nich widać*;)
Widać dość dużo. Nie należy jednak zapominać, że jest to pre-alpha, która ma na celu przygotowanie serwerów.
Gra na pewno nie będzie wyglądać jak na pierwszych materiałach, ale nie sądzę, żeby było aż tak źle.
 

Dwa trailery z E3 2015. Czekam na grę, ciekaw jestem jak sprawa wygląda z betą, chętnie bym się zapisał, tylko trzeba kupić wersję na Uplay chyba, co mija się trochę z celem, bo cena zapewne będzie zabójcza.
 
Ot po prostu multiplayerowa strzelanina w TPP, w której sporą rolę odgrywają osłony i komunikacja głosowa między członkami drużyny.
Kolejna gra wyglądająca dobrze na wyreżyserowanych gameplayach. W praktyce dostaniemy zwykłą chaotyczną sieczkę jakich wiele.
 
Spokojnie, Ubi zapłaci, to się będą zachwycać jeszcze przed premierą, że super mega itd. Wrażenia trzeba zostawiać dla siebie, szczególnie nie można się o nie opierać, jeśli ktoś*widział chwilę i ledwo co odpalił to już*musiał oddać kolejnemu.

Ja mam jedno konkretne pytanie, czy gra opiera się*tylko i wyłącznie na grze multiplayer? Nie można przejść kampanii w pojedynkę?
 
Edycja Kolekcjonerska The Division:



Cena pewnie będzie z kosmosu. Artbook i grafika na plakacie mogłyby być jednak fajne ;) Nie rozumiem tej opaski na rękę, czemu by miała ona służyć?
 
Na WGW (Warsaw Games Week) zaprezentowano The Division. Relacja dziennikarza Polygami nie nastraja zbyt pozytywnie zarówno do rozgrywki jak i wykonania.
Poniżej fragment tekstu skupiającego się na grafice:

Grafika nie powala. Ba, prezentuje się przeciętnie. Tak jest, mówię o Was tekstury w niskiej rozdzielczości i rozmazany dalszy planie. Ta gra nie wygląda jak na trailerach. A już na pewno nie na tym, po którym wszyscy na jej punkcie oszaleli. Albo i wygląda! Ale na PC-cie i maksymalnych ustawieniach z jakimś i7 w połączeniu z dwoma Tytanami w SLI (chociaż z drugiej strony, znając politykę Ubisoftu, to pewnie kazali zrobić z PC taką samą wydmuszkę w imię równości). Jeżeli wyobrażacie sobie cuda na kiju, a jedyne czym dysponujecie to konsola (graliśmy na Xboksach), to radzę się przygotować na możliwy zawód.

Brzmi znajomo - zupełnie jak Watch Dogs i... ta "inna gra" ;) .
 
Tylko, że w przypadku Watch Dogs okazało się*to w ostatnim momencie, a tutaj kilka dobrych miesięcy do premiery + być*może obsuwa ;)
 
No ciekawe co to z tego wyjdzie, bo jeszcze nigdzie nie spotkałem na żadnym serwisie raportu z ogrywania który stawiał by w dobrym swietle ten tytuł.
Każdy po ograniu czuje sie wyraznie zawiedziony i wyprany z hajpu,
Sam ubisoft załatwi ten tytuł własnym marketingiem.. ale pewno znajdą kozła ofiarnego.
 
Top Bottom