Tomb Raider

+
Te włosy wyglądają beznadziejnie.
Zachowują się tak, jakby Lara non stop była pod wodą. Już wolę "wygładzone" kudły w Wiedźminie.
 
@Szincza

Nieprawda.

Włosy Lary wyglądają jakby były przed chwilą umyte szamponem poprawiającym puszystość i sprężystość (inna sprawa, że wyglądają tak zawsze), ale kudły Geralta się nawet do tego nie umywają. Przyczyna jest prosta - wiedźmin ma na głowie "paski", a Lara włosy :harhar: ...

O ile NVIDIA HairWorks całkiem ładnie prezentował się w W3 jako futro (w tych kilku miejscach, w których technologii użyto) to już jako włosy żywych ludzi (czyli w sumie tylko wiedźmina) się tak dobrze nie sprawdzał.
 
@Szincza

Nieprawda.

Włosy Lary wyglądają jakby były przed chwilą umyte szamponem poprawiającym puszystość i sprężystość (inna sprawa, że wyglądają tak zawsze), ale kudły Geralta się nawet do tego nie umywają. Przyczyna jest prosta - wiedźmin ma na głowie "paski", a Lara włosy :harhar: ...

Gwarantuje ci, że nawet umyte specjalnym szamponem włosy się tak nie zachowują. Przegięty ficzer, który ma imitować włosy naturalne, a efekt daje wręcz odwrotny.

Wizualnie preferuję kudły Geralta nie dlatego, że bardziej imponująco wykorzystują technologię - bo tak nie jest, tylko dlatego że ta poprawia ich domyślny wygląd na tyle, by nie rzucały się w oczy swoją pseudo-naturalnością, a jednocześnie wyglądały lepiej i normalnie się zachowywały.

Oglądałem trailer w towarzystwie dziewczyny i znajomego, wszyscy zgodnie i niezależnie od siebie stwierdziliśmy, że wygląda to jakby Lara była pod wodą. Odstawało od całości i dawało momentami komiczny efekt. Dla mnie zabawka do odhaczenia przy wersji PC, jeśli kiedyś ją dorwę.
 
,,Warto zauważyć, że Lara zdobywa punkty doświadczenia eliminując wrogów. Skradając się i unikając walki, jednocześnie spowalniamy proces rozwoju bohaterki. ''

Dziwne... powinno być raczej na odwrót.

To w sumie nie Deus Ex, więc nie ma co narzekać.
A przeciwnicy wydają się być tak głupi i ślepi, że walka z nimi stanowi o wiele większe wyzwanie niż przemknięcie "za plecami" (czy raczej przed nosem).

Cieszy jednak pewna swoboda.
 
Porównanie wersji X1 vs X360





 
Last edited by a moderator:
Przeszłam grę dopiero kilka dni temu. Gorczyca dała radę, nawet. Tylko to wzdychanie, jak otwiera kufer w grobowcach...meh ;p
 
Ale jak na jej debiut w polskim dubbingu spisała się świetnie, czego nie można powiedzieć o innych którzy już mają niejedną rolę za sobą ;)
 
Oby tylko Gorczyca nie była gorsza niż wcześniej albo aby można grać w oryginale z napisami PL.
Obie opcje mnie ucieszą, a ta druga nawet bardziej :).
 
Trailer w dobrej jakości -> RISE Of The TOMB RAIDER

Muszę powiedzieć, że jak na grę X-box wygląda nad wyraz dobrze.Tak więc, jeśli wersja PC zostanie nieco podrasowana (po cichu na to liczę w końcu Microsoft ma też Windows) będzie świetnie.
 
Top Bottom