Tomb Raider

+
Ale kanał...

Sytuacja podobna do Deus Exa gdzie wszyscy wyczekiwali nowej pełnoprawnej odsłony, pojawiały się jakieś plotki i skończyło się na grze na tablety, a ta gra na którą wszyscy czekają wciąż nie jest oficjalnie zapowiedziana.
 
Na krótki dystans ciężko z łukiem


Praktyka czyni mistrza! HA! :lol:
 
Last edited:
Mnie to akurat specjalnie nie przeszkadza. Poprzednia gra wyglądała świetnie, wystarczy mi całkowicie nowa historia i będę zadowolony.
 
Nie chodzi tylko o samą grafikę, a jak wszyscy będą się kurczowo trzymać starej generacji to tak naprawdę po co te nowe konsole wychodziły? Branża stoi w miejscu, za chwilę ogłoszą że nowy Batman jednak wyjdzie na stare konsole...
 
A pomyślał, że może nie każdego stać na każdą nowinkę i nowe konsole co miesiąc? :D

Bardzo dobrze, że ktoś myśli o wszystkich graczach. :D
 
Bardzo dobrze, że ktoś myśli o wszystkich graczach. :D

Jestem przedstawicielem grupy graczy o których nikt nie myśli chyba że trzeba komuś nasrać na twarz - pecetowcem. Dlatego nie czuję współczucia dla bidoczków-chudziaczków, którzy chcą grać na swoich złomach w nowoczesne gry. Gra która wychodzi jednocześnie na obie generacje siłą rzeczy jest cofnięta w rozwoju, przykładem Watch_Dogs. Taką samą fuszerę odwalali przy starcie poprzedniej generacji kiedy nowa gra wychodziła na wszystko (oczywiście oprócz pecetów) z pierwszym beznadziejnym Xboxem włącznie nie mówiąc już o Wii czy DSie. Wszystko w imię zysków.
 
Zatem nowy Tomb Raider będzie tylko na konsolach M$....



Nigdy nie miałem listy bojkotowanych wydawców, ale gdybym miał, to SE byłoby teraz na czele. Osobiście mam zamiar bojkotować wszystkie ich przyszłe produkcje. Serie na wyłączność jestem w stanie zrozumieć, ale wydawanie kontynuacji świetnej gry tylko na jednej konsoli, to zwykłe nieporozumienie i plucie na graczy, którzy wydali kasę na reboot.

Czekam na info jak to z nieznanych przyczyn ROTR sprzedał się poniżej oczekiwań.

Jakich czasów dożyłem?
 
Top Bottom