Tomb Raider

+
Z X1 w 720p







 
Zapewne jeszcze lekki bullshot, jednak nic nieosiągalnego, chociaż ogólnie ładne (tylko te kanciaste rzepki Lary przy ognisku :harhar: ).
 
Co tam cudownego? Te same skrypty i QTE co w "jedynce". :rly?: Znowu będzie rozpaczała nad zabitym jelonkiem, będzie taka zagubiona, by później dziesiątkować przeciwników niczym Rambo. Meh.
 
No te "ucieczki" wyglądają jak żywcem wyciągnięte z poprzedniej części. Graficznie OK. Czekam na jakąś nowość.

P.S. "Rozterki moralne" nam w tej części nie grożą. :p
 
No bez jaj, przecież to jest 1:1 poprzedni TR, tyle że w innych lokacjach. Bliżej temu do paczki nowych map niż osobnej gry. Jak dla mnie: meh.
 
No te "ucieczki" wyglądają jak żywcem wyciągnięte z poprzedniej części. Graficznie OK. Czekam na jakąś nowość.
A mnie się podoba. Póki co, chyba najbardziej z pokazanych na E3 "hitów". TR 2013 jakoś mnie ujął, i tutaj póki co wygląda na powtórkę z rozrywki.
 
@maritimus

Ributnięty TR był moim prywatnym GOTY więc nie jest to kwestia niechęci czy ignorancji. Zwyczajnie to co zobaczyłem, to jak szypek słusznie zauważył nowy zestaw map. Taka sama mechanika ucieczek, taka sama mechanika wspinaczki (nawet "trasy" i okazjonalna potrzeba naciśnięcia "x" wyglądają tak samo) i najprawdopodobniej bardzo podobna mechanika polowania. To wszystko w lekko podrasowanej grafice. Od sequela oczekiwałbym jednak jakiejś nowości.
 
@maritimus

Ributnięty TR był moim prywatnym GOTY więc nie jest to kwestia niechęci czy ignorancji. Zwyczajnie to co zobaczyłem, to jak szypek słusznie zauważył nowy zestaw map. Taka sama mechanika ucieczek, taka sama mechanika wspinaczki (nawet "trasy" i okazjonalna potrzeba naciśnięcia "x" wyglądają tak samo) i najprawdopodobniej bardzo podobna mechanika polowania. To wszystko w lekko podrasowanej grafice. Od sequela oczekiwałbym jednak jakiejś nowości.

Och wydaje mi się że narzekacie dla samego narzekania - po co poprawiać coś co się sprawdziło i to bardzo. Ja cieszę się że zachowano mechaniki, które wcześniej sprawiły mi tyle radochy w ogrywaniu. Nawet jeśli to ma być tylko nowa paczka map - a jestem przekonany, że pewnie kilka nowych mechanik dojdzie, jakaś nowa broń, oraz nowe umiejętności etc. Wiadomo że na pierwszym prawdziwym gameplayu i to chyba z samego początku gry nie pokażą wszystkiego co ma do zaoferowania nowa odsłona TR. Ja jestem bardzo zadowolony z tego co zobaczyłem i nie mogę się doczekać by w to zagrać, nawet jeśli skończy się tylko na nowej paczce map z lepszą grafiką (szczerze mówiąc nic więcej po tej grze nawet nie oczekuję :p)
 
Jasne, nie ma co poprawiać, lepiej się zatrzymać w rozwoju, najlepiej niech jeszcze wydadzą na wszystkie trzy Xboxksy, bo może ktoś wciąż ma pierwszego :whistle:
 
Jasne, nie ma co poprawiać, lepiej się zatrzymać w rozwoju, najlepiej niech jeszcze wydadzą na wszystkie trzy Xboxksy, bo może ktoś wciąż ma pierwszego :whistle:

No ale czego ty oczekujesz?
Grać ma się zupełnie inaczej, żebyś poczuł powiew świeżości?

Przecież w poprzednim TR wprowadzili mechaniki, które się przyjęły i skoro tak - to chyba logiczne, że będą się składać na formułę serii.
Świeżych elementów raczej braknąć nie powinno, jak słusznie zauważył @jiti
Problem zacznie się w momencie, kiedy to będzie dziesiąta gra z rzędu i ta formuła nie ulegnie zmianie. W AC, o ile pamiętam, jakoś się zagrywasz :p
 
Batmany też są strasznie do siebie podobne. Jak dla mnie poprzednie mechaniki plus nowa historia i lokacje będą jak najbardziej w porządku jak w końcu wydadzą to na PC.
 
Top Bottom