Triss Merigold

+
Vojtasass said:
O to mi właśnie chodziło - dzisiejszy sprzęt nie pozwala na nic więcej. Jeśli gra ma mieć rozsądne wymagania, a włosy mają być ładne, to powinny być spięte albo krótkie.

Masz rację grafika nie jest najważniejsza, w grach takich jak Wiedzmin liczy się FABUŁA I NIELINIOWOŚĆ.Jak mój kolega mówi gra nie może być realistyczna bo to wtedy już nie jest GRA
 
rafal12322 said:
Moim zdaniem Triss ma świetnie wyglądające włosy w W2. I o wiele bardziej podobają mi się niż te z W1. Natomiast w przypadku Geralta to wyglądają one jak przyklejone :D/>/>/>/>

Zgadzam sie z tym na 100% i nie wiem czemu niektórzy sie tak tego wygladu z W2 czepiaja. />/>
 
Ja wolałbym wygląd bardziej odpowiadający temu z książki. Najbardziej żałuję, że pozbyli się jej ogromnych, niebieskich oczu, a dali jakieś żmijowato zielone :/ Włosy nawet mogą być rude, ale i tak wolałbym długie kasztanowe. Bądź co bądź, Triss jest postacią która przeszła najwięcej metamorfoz (nie tylko pod względem wyglądu) w porównaniu do książki.
 
Co prawda to prawda, Triss nie jest tą książkową do końca, ale owa Triss z W2 mi się podoba i dla mnie może taka zostać :).
 
Wiedminolog said:
Ja wolałbym wygląd bardziej odpowiadający temu z książki. Najbardziej żałuję, że pozbyli się jej ogromnych, niebieskich oczu, a dali jakieś żmijowato zielone :/ Włosy nawet mogą być rude, ale i tak wolałbym długie kasztanowe. Bądź co bądź, Triss jest postacią która przeszła najwięcej metamorfoz (nie tylko pod względem wyglądu) w porównaniu do książki.
Poczekaj na Yene w trójce i dopiero wtedy pewnie się zdziwimy. :p No ale dobra - koniec off-topicu.
 
 
No dobra, jeden odkopał temat, a drugi i trzeci musieli sobie poużywać. Wszyscy trzej panowie - proszę tak nie robić, dziękuję ;)
 
Top Bottom