Trochę inne zakończenie SPOILER!

+
Tak czytałem i mam jedno pytanie. Myslicie, ze skoro darował ktos Letho zycie w 2 , to bedzie w 3? Przeciez kazdy gracz konczy gre na swoj sposob.
 
Dlaczego nie?

Może będziemy mogli spotkać go tak samo jak Zygfryda.

W sumie bym się nie zdziwił, gdyby na mapie można było odwiedzić lokację ruin szkoły węża i tam spotykalibyśmy Letho zajmującego się swoimi sprawami.
 
Pokusiłbym się nawet o spekulację, że szkoła węża odegra znaczną rolę w fabule kolejnej części. Wszak w rozmwowie z Geraltem Letho przyznaje, że szkoła ta powstała do walki z Dzikim Gonem. Stąd pozostawienie królobójcy przy życiu mogłoby okazać się tym bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem :)
 
Chciałem się zapytać( nie jestem pewny czy problem nie był poruszany) ale czy ktoś może mi powiedzieć jak prezentuje się zakończenie po przejściu TW1 w kontekście nie zabijania Addy i obrania ścieżki Veronoa? Chodzi mi o to jak zachowuje się Radowid, czy Adda, w ogóle pojawia się w grze? Jak został rozstrzygnięty ten problem? Bo to jest ostatnie rzecz, której nie sprawdziłem w związku z TW2.
 
Tak naprawdę to pozostawienie przy życiu Addy zmienia tylko parę linijek dialogowych. Foltest wspomina Shilardowi, że jego córka jest na tronie Redanii. Później jest też wspominka o tym, że Adda nie zostanie uznana za prawowitą głowę Temerii, dlatego Anais i Busy są tak ważni. Radowid o dziwo, może tylko mi albo może taki jest... stał się strasznie wyszczekanym szczeniakiem i okrutnym władcą. Ale podoba mi się, że trzyma krótko czarodziejki. Cóż, tak naprawdę to są tylko krótkie praktycznie nic nieznaczące wzmianki w dialogach. Tyle.
 
Top Bottom