Trofea z potworów

+
Trofea z potworów

Witam. Moim zdaniem trofea z potworów urozmaicają ekwipunek Geralta, stąd pytanie ile ich jest i jakie mają właściwości?
Moje aktualne trofea to (jestem w akcie II):

Z nekkera (+1 do obrażeń)
Z endriagi (+3 do zbroi)
Z utopca (+6 do obrażeń)
Z krabopająka (+3-4 do obrażeń, +25 żywotności, +3 do obrażeń od znaków)

Wiem jeszcze, że jest trofeum z kejrana, ale nie przeszukałem jego ciała i go nie zdobyłem. Jakie ono daje bonusy?
 
Są jeszcze z żywiołaków, gragulców, z kejrana, z drauga, z harpii, z draugirów bodajże też. Chyba jeszcze z kaczerba i z golema. Na pewno jeszcze z czegoś jest ale nie pamiętam.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Renfri24 said:
Trofeum z kejrana:
Zbroja +3
Żywotność +50%
Zwykłe +50 HP, a nie +50%. Chyba, że w 2.1 tak dopakowali, bo do tej pory (doszedłem do 2.0) spotykałem tylko +50 HP :p
 
Vattghern said:
Zwykłe +50 HP, a nie +50%. Chyba, że w 2.1 tak dopakowali, bo do tej pory (doszedłem do 2.0) spotykałem tylko +50 HP :p
Racja, moja pomyłka, edytowałam. ;)


A co do pozostałych trofeów to znalazłam: http://witcher.wikia.com/wiki/The_Witcher_2_trophies
 
Nudziło mi się i zrobiłam listę po polsku według strony, którą podałam we wcześniejszym poście. :)


Trofeum z krabopająka
Obrażenia +3-4
HP +25
Obrażenia od znaków +2

Trofeum z endriagi
Zbroja +3

Trofeum z drauga
Zbroja +5
HP +55
Obrażenia +9

Trofeum z utopca
HP +15

Trofeum od Elthona (Wór pełen piór)
Zbroja +1
HP +1
Obrażenia zadawane ludziom +1%
Obrażenia od znaków +1

Trofeum z kejrana
HP +50
Zbroja +3
Obrażenia +5

Trofeum z karczeba
Zbroja +8

Trofeum z trolla
Obrażenia +9

Trofeum z upiora
Obrażenia +6

Trofeum z nekkera
Obrażenia +1

Trofeum z harpii
Zbroja +4

Trofeum z gargulca
Zbroja +7
HP +20

Trofeum ze zgnilca
HP +20

Trofeum z golema
HP +15
Obrażenia od znaków +5

Trofeum z draugira
HP +15
Obrażenia +5

Jakby były jakieś błędy, to dajcie znać, edytuję.
 
Tak wogóle to najlepsze Trofeum to chyba z Draugra jest.

Trofeum z Gargulca i Zgnilca jeszcze nie dostałem :(
 
A ktoś się spotkał z trofeum z wilkołaka ? Jest ponoć w ER, ale nie wiem gdzie znaleźć dziada i jak je zdobyć :p
 
Z tego co wiem to wilkołaki występują tylko na arenie, w normalnej grze ich nie ma.
Chyba że ktoś już skończył ER i się wypowie na ten temat.
 
W trakcie "Lilje i Żmije" jest poboczna jaskinia w tym nowym lesie i po podniesieniu pewnej książki pojawia się wilkołak. Dropi z niego trofeum.
 
 
Wilkołaka i Medal za zasługi dla Temerii tylko w ścieżce Roche`a. Draug chyba faktycznie najlepszy ale na końcu gry to i tak nie robi różnicy.
 
Marqson said:

Potwierdzam ubicie Wilkołaka w jaskiniach w akcie 3 podczas eskorty Brygidy. Udałem się tam w poszukiwaniu miecza Tancerka (chyba że to nie te jaskinie w tym lesie:) ) a znalazłem Wilkołaka:)..gram na trudnym ale to chyba nie ma znaczenia. No i jest tam królowa Endirag i kokony więc można pozyskać jeden ze składników do "zaszyfrowanego manuskryptu"(...co z tego skoro nie mam mózgu:p)... BTW ktoś podpowie gdzie ta Tancerka i czy do tego lasu po wykonaniu tego Questa można wrócić...
 
Witam. Założyłem ten temat ponieważ odkryłem coś ciekawego, co dotyczy niektórych trofeów. Jeżeli nie jestem pierwszą osobą, która to zauważyła i taki wątek już się pojawił, to bardzo proszę, żeby się ze mnie nie śmiać ;) Moderatorów zaś proszę o wyrozumiałość. Przyznaję się bowiem bez bicia, że nie przeszukiwałem zbyt dokładnie forum pod tym kątem.

Otóż zauważyłem przypadkiem w czasie oglądania nowych mieczy, dostępnych u karczmarzy dzięki modowi, który stworzył Rustine, że trofea z drauga i z golema dają znaczną premię do obrażeń zadawanych przez Geralta. Pomimo tego, że w opisie tych przedmiotów nie ma wzmianki o takiej premii. Normalnie wiedźmin na 35 poziomie zadawał bez trofeum 77-92 punktów obrażeń, używając miecza Caerme z dwiema runami. Z trofeum z drauga było to 88-103 punktów. Nosząc trofeum z golema obrażenia wynosiły już 92-107. Nie sprawdzałem wszystkich trofeów w grze, więc nie wiem, które jeszcze mają taki ukryty bonus. Nie wiem też czy nie jest on wynikiem używania wspomnianego moda. Bardzo proszę o Wasze opinie :)
 
Dolicz sobie do tego % z run. Nie ma żadnego krycia bonusów. Masz 88-103 i procent pewnie 5 bo masz 88*5%=4 88+4=92 :D Jeśli liczyć minimalne.

Poza tym nie radzę się chwalić nie szukaniem. ;)


EDIT: A mój błąd, bo inne trofeum, bo drauga, a tamto golema. Ale i tak ani drauga ani golema nie daje dmg...

88*5%=4 jaki ja głupi jestem xD
 
Temat już taki był a FILIPEK992 nie ma racji bo niektóre trofea naprawdę zwiększają obrażenia .
Dam spis wszytskich :
Trofeum z krabopająka

Obrażenia +3-4
HP +25
Obrażenia od znaków +2

Trofeum z endriagi
Zbroja +3

Trofeum z drauga
Zbroja +5
HP +55
Obrażenia +7 lub 9 ... było 9 , ale ER chyba to zmieniła

Trofeum z utopca
HP +15

Trofeum od Elthona
Zbroja +1
HP +1
Obrażenia zadawane ludziom +1%
Obrażenia od znaków +1

Trofeum z kejrana
HP +50
Zbroja +3
Obrażenia +5

Trofeum z karczeba
Zbroja +8

Trofeum z trolla
Obrażenia +9

Trofeum z upiora
Obrażenia +6

Trofeum z nekkera
Obrażenia +1

Trofeum z harpii
Zbroja +4

Trofeum z gargulca
Zbroja +7
HP +20

Trofeum ze zgnilca
HP +20

Trofeum z golema
HP +15
Obrażenia od znaków +5

Trofeum z draugira
HP +15
Obrażenia +5

Trofeum z wilkołaka
HP +10
Obrażenia zadawane ludziom +1%
Obrażenia od znaków +1

Trofeum z golema (strażnika w laboratorium Daerhenny)
Dopisze jak znajdę bo nie pamiętam ;/
 
FILIPEK992, wydaje mi się, że nie masz racji. Runy nie mają z tym nic wspólnego. Po prostu gdy zdejmowałem trofeum z drauga miałem na karcie postaci 77-92 p. obrażeń. Gdy je zakładałem, miałem 88-103. Co więcej, w ogóle bez miecza Geralt miał na karcie postaci 12-14 p. obrażeń, gdy nosił trofeum. Bez trofeum miał chyba 2-5. Więc te trofea MAJĄ ukryty bonus. Chyba, że to wina moda, ale nie wydaje mi się.

EDIT: Wiedymin mnie uprzedził z tym postem
 
Top Bottom