Troika

+
bloodlines dla mnie za krótka a w sieci nie gram. arcanum - mistrzostwo świata! temple of elemental evil - hmmmm, podchodziłam dwa razy, za trzecim przeszłam, cholernie trudna i, niestety, znów krótka.
 
smykusmyk said:
bloodlines dla mnie za krótka a w sieci nie gram.
To tam był multiplayer? Ja sobie nie przypominam...A co do klanu, po błyskawicznym przeleceniu przez kwestionariusz wyszedł mi przypakowany Brujah i wiele wody w Wiśle upłynęło, a mój wampirek dotarł już do Hollywoodu, zanim zorientowałem się, że są inne klany do wyboru... :wall:
 
Hostile said:
Hostile said:
bloodlines dla mnie za krótka a w sieci nie gram.
To tam był multiplayer? Ja sobie nie przypominam...
:)może mi się z czymś pomyliło... :)proszę, czego można się dowiedzieć na forum o grze wiedźmin ;)w każdym razie najwyraźniej nie grałam (i nawet nie próbowałam) w multiplayer, bo go nie ma :)ale podtrzymuję zdanie, że za krótka :p
 
Nie wyrobie, kurde wracam do tej gry , jak mówicie że są nowe patche co pozwalają w końcu grac to super !?
 
MadYarpen said:
W kwestionariuszu wyszło Ventrue i tak zostało. Trochę wkurzające jest czasami że nie można sobie wypić żebraka, ale da się jakoś żyć.Ty zdaje się jakimś świrem z siekierą pomykasz, hehe:)
Za pierwszym razem grałem Ventrue, mi też tak wyszło po odpowiedzeniu na te kilka pytań.Ostatnio grając Malkiavianinem natrafiłem na przeciwnika, któremu nie dałem rady
Po krótkiej wymianie zdań dałem za wygraną
 
Nie no, teraz to po prostu leżę pod biurkiem w przypływie nienormalnego i kompletnie niekontrolowanego śmiechotoku... ;D ;D ;D Błagam, dobijcie mnie!!! :p :p :D :D
 
MaszPisior said:
Ok :]http://www.youtube.com/watch?v=ThyD2ikS9SY
ROTFL!!! MEGA-ROTFL!!!!!! ;D ;D ;D Teraz to koniecznie muszę wrócić do tej gry, bo przechodzenie jej bezmózgim pakerem z klanu Brujah, które moce ma kiepskie, a każdy konflikt rozwiązuje siłowo, jest o wiele nudniejsze od tego, co wyczyniają Malkiavianie... ;) I Brujah nie mają takich extra-ciuchów... :D
 
niestety ale w czasie gry szkoda mi było czasu na robienie screenów;) Szukajcie mnie w psychiatryku, zaliczyłem dom dr grouta...
 
Widzę, że mój umysł podąża tym samym torem co autora tematu! Gram właśnie w Bloodlines i gierka jest po prostu niesamowita! Klimat i wrażenie wszechoograniającej swobody daje naaaprawdę duże możliwości. Szczerze polecam! Gram wapmirem-sorcererem z klanu Tremere. Gra się naprawdę przyjemnie...:)Swoją drogą czy da się uwieść siostrzyczki z Baru?
 
Sama nazwa "Troika" wywołuje u mnie gęsią skórkę.Fallouty i ponadczasowy Torment dawnego Black Isle, następnie przemianowanego na Troikę; Arcanum oraz Bloodlines - to są po prostu gry wybitne i niesamowite. Troszke panom z RED jeszcze brakuje do ich Geniuszu (wiem, wredny jestem :p)Do dziś wracam do tych gier i pewnie jeszcze długo będę.
 
Wie ktoś gdzie można dostać za rozsądną cenę Vampire? Dodam, że 20$ na Steamie nie jest rozsądną kwotą, tym bardziej, że o ile wiem to nie działają tam fanowskie poprawki. A allegro niestety zawodzi, bądź ceny oscylują w okolicy 60-70zł. :/
 
Top Bottom