Tryb Draftu opuszcza wczesny dostęp!

+
Pawloexowi właśnie nie zaliczyło szóstej wygranej w Drafcie i po wyłączeniu oraz włączeniu gry skasowało talię i dotychczasowy wynik - mógł wykupić bilet do kolejnego składania talii.
Też miałem dzisiaj przypadek, że nie zaliczyło jednej gry z draftu, choć akurat mojej przegranej. Pokazał się komunikat o błędzie w wyświetleniu nagród. Draft nie został jednak przerwany, choć to zdarzało mi się wcześniej przy zaliczaniu meczów :coolstory: Nowy tryb jest pełen niespodzianek :smart:
 
Nagrody są żartem nieważne czy wygrasz 2 czy 5 razy dostajesz to samo...(każda wygrana powinna nas nagradzać, a tutaj czuję, że tylko zmarnowałem czas aż do 6 i 7 wygranej gdzie dopiero czuję progres) Nagrody za 6 i 7 wygranych powinny być większe. Wole złoto i kupienie za nie beczki żeby sobie wylosować coś fajnego albo i nie niż legendarną kartę, nuda i rozczarowanie. Usuneliście wspaniała arene, która dawała mi tyle frajdy na rzecz tego czegoś co dokladnie ma takie same zasady. Zbierz losowe karty i wygrywaj a dostaneisz nagrody, tyle, że to jest jakiś gorszy brat areny z problemami i wykastrowany... Jestem z wami od zamkniętej bety i wciąż nie rozumiem kto u was podejmuje czasami tak absurdalne decyzje
 
Last edited:
Ten tryb to najlepsze podsumowanie żałosnej pracy jaka jest wykonywana przy Gwincie. Tyle w temacie.
 
W skrócie: bardzo wątpię, że ktoś Ci zrekompensuje Twoje straty, a już na pewno nie zrobi tego nikt z forum.
Draft był w stanie "beta" przez ponad rok i, jak sam widzisz, nic z tego nie wyszło. Nie sądzę, aby nagle coś się zmieniło.
REDzi to potrafią w Gwincie robić "bety" po których jest jeszcze gorzej. Patrz HC...
Chyba mają taką świecką tradycję...
 
Po genialnym W3 wszystko co po nim się sypie... Gwint ledwo sapie i zamiast próbować go ulepszać totalnie go psują bardziej i bardziej
 
Draft jest dalej w becie, w głębokiej becie.
Trzeba było się słuchać graczy i dać stara arenę w nowych szatach z ulepszeniami. Wypuściliście po ponad roku draft z bety i dobrze wiecie że innego wyjścia nie było bo i tak nic z nią nie było robionego od dłuższego czasu.
 
Wie ktoś jak zmienić język z łaciny na polski?
1643282882746.png
 
Wie ktoś jak zmienić język z łaciny na polski?
Tu nie chodzi o język (wpisz sobie "Lorem ipsum" w Google) - to co Ci sie pojawiło to dość znany błąd, który pojawia się jak gra "wariuje" i nie wie co ma wyświetlić.
 
Tu nie chodzi o język (wpisz sobie "Lorem ipsum" w Google) - to co Ci sie pojawiło to dość znany błąd, który pojawia się jak gra "wariuje" i nie wie co ma wyświetlić.
Hej, dzięki za odpowiedź ale mój post ma charakter ironiczny, wiem co to jest lorem ipsum.

Tak dla uściślenia tylko, lorem ipsum nie jest błędem. Jest to tekst używany przez programistów żeby tymczasowo zapełnić przestrzeń, zanim zostanie uzupełniona o właściwą zawartość. Np. Pisząc stronę internetową wklejasz wszędzie lorem ipsum, edytujesz szablon i kiedy już jesteś zadowolony z wyglądu i układu strony podmieniasz lorem ipsum na prawdziwą zawartość.

Wrzucam tego screena tutaj tylko dlatego, że doskonale pokazuje fakt, że draft nie jest skończony. Ba, jak coś jest na etapie lorem ipsum to nie można tego nawet nazwać betą.
 
Top Bottom