Tryb turniejowy

+
Tryb turniejowy

Wpadłem na taki chyba nie głupi pomysł.
Wprowadzenie trybu rozgrywania mini turniejów ze znajomymi.
Może do tego np. gracze tworzą pulę nagród ze swoich skrawków, złota, pyłu lub beczek.
Co na to inni gracze i co na to sam zespół CDPR?
 
stlkr;n9142580 said:
Wpadłem na taki chyba nie głupi pomysł.
Wprowadzenie trybu rozgrywania mini turniejów ze znajomymi.
Może do tego np. gracze tworzą pulę nagród ze swoich skrawków, złota, pyłu lub beczek.
Co na to inni gracze i co na to sam zespół CDPR?

Odpada. Rozumiem, że nie przemyślałeś dogłębnie tego pomysłu, ale już Ci mogę powiedzieć, że wprowadzenie tego oznaczałoby koniec Gwinta prawdopodobnie w ciągu paru dni. Jakakolwiek możliwość handlu w grze karcianej online niszczy ekonomię gry. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, że tworzymy multikonta, dodajemy do znajomych, na multikontach robimy wszystkie wyzwania, niszczymy karty i robimy turniej z takimi multikontami tylko po to, by nasze główne konto zgarnęło pulę. I można tak w nieskończoność.

A zewnętrzne turnieje odbywają się jak w innych grach online, czyli drabinka jest gdzieś znana i gracza zapraszają się wzajemnie do gry, a wyniki aktualizują za stronie. Tryb turniejowy można by wprowadzić, ale bez żadnej puli nagród.
 
kotwica407;n9142660 said:
Odpada. Rozumiem, że nie przemyślałeś dogłębnie tego pomysłu, ale już Ci mogę powiedzieć, że wprowadzenie tego oznaczałoby koniec Gwinta prawdopodobnie w ciągu paru dni. Jakakolwiek możliwość handlu w grze karcianej online niszczy ekonomię gry. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, że tworzymy multikonta, dodajemy do znajomych, na multikontach robimy wszystkie wyzwania, niszczymy karty i robimy turniej z takimi multikontami tylko po to, by nasze główne konto zgarnęło pulę. I można tak w nieskończoność.

A zewnętrzne turnieje odbywają się jak w innych grach online, czyli drabinka jest gdzieś znana i gracza zapraszają się wzajemnie do gry, a wyniki aktualizują za stronie. Tryb turniejowy można by wprowadzić, ale bez żadnej puli nagród.

celna uwaga. to może bez hazardu, tylko sama możliwość tworzenia mini-turnieju. dla fun'u
 
Mógłby być tryb turniejowy, ale skład turnieju byłby dobierany jak gier rankingowych. Np. 8 graczy daje po 100 złota, albo innego surowca ustalonego z góry i pula jest rozdzielona między 3 najlepszych.
 
Jakaś mechanika robienia grup, drabinek itp. byłaby bardzo miła w Gwincie. Teoretycznie można to rozpisać na kartce papieru, ale takie ułatwienie na pewno dobrze wpłynęłoby na rozwój community. Co do puli nagród to jestem przeciwny, bo to by mogło być zwyczajnie ustawiane pod szybsze gromadzenie złota/ skrawków.
 
milosz0pl;n9142740 said:
Ciekawy, lecz nie do końca dopracowany pomysł :hmm:

zostawmy to zawodowcom do ustalenia.

Baax88;n9142810 said:
Mógłby być tryb turniejowy, ale skład turnieju byłby dobierany jak gier rankingowych. Np. 8 graczy daje po 100 złota, albo innego surowca ustalonego z góry i pula jest rozdzielona między 3 najlepszych.

wprowadzenie systemu turniejów prywatnych mogło by także służyć do oficjalnych.
 
Ale czad! Gdyby wprowadzić turniej, ale nie znajomymi tylko np. na forum z innymi użytkownikami i wprowadzić tryb prywatny żeby nikt by nie wszedł od tak.
 
stlkr;n9142580 said:
Wpadłem na taki chyba nie głupi pomysł. Wprowadzenie trybu rozgrywania mini turniejów ze znajomymi. Może do tego np. gracze tworzą pulę nagród ze swoich skrawków, złota, pyłu lub beczek. Co na to inni gracze i co na to sam zespół CDPR?

Pomysł wspaniały. Problem w tym, że ludzie tacy nie są. Zaraz namnożyłoby się *** cwaniactwa, które zarzynałoby Gwinta na wskroś, trzepiąc surowce i sprzedając konta. O botach nie wspominając.

Turnieje - Tak
Jakakolwiek opcja wymiany czegokolwiek pomiędzy graczami - nie.

 
Last edited by a moderator:
PopieI

Post edytowano (ponownie).
Przypominam ci (ponownie), że wszelkie uwagi odnośnie pracy moderacji zgłaszamy tylko i wyłącznie via PW.
Nie ty jesteś od tego, by weryfikować które określenia są obraźliwe, a które nie. Stosowanie podobnych epitetów nie jest na forum mile widziane i zawsze staramy się zwracać na nie uwagę.

Możesz być też pewny, że szczegółowo omawiamy twój brak współpracy, brak poważania dla Regulaminu Forum i ogólne zachowanie. Otrzymasz odpowiedź, kiedy jednogłośnie podejmiemy decyzję, jak cię ukarać.


Balanced_MindPL

Przypominam ci o opcji raportu. Post poleciał.
 
Last edited:
Ligi (?) Gwint

Witajcie ziomeczki, mam nadzieję że to dobry dział i nie było podobnego posta nie szukałem jakoś specjalnie dokładnie ale nic podobnego nie znalazłem :).
Ostatnio wpadłem na pomysł aby dodać do Gwinta coś w stylu własnych turnieji z piłki nożnej. Polegało by to na tym że można sobie stworzyć "ligę/turniej", zaprosić znajomych i ustalić "wpisowe" które każdy musi zapłacić (np. w postaci 100 złota które później przeznaczone jest dla osoby która wygra cały turniej albo np dla 3 pierwszych miejsc proporcjonalnie).
Kolejkę rozpisywałby komputer, tak jak w piłce nożnej, każdy z każdym i rewanż;). Wygrywa oczywiście ten kto wygra najwięcej starć, a remisy można rozstrzygać na podstawie bilansu wygranych rund czy nawet zdobytych punktów. Można by to urozmaicić o dodatkowe opcje, np 1 talia na cały turniej albo w meczu rewanżowych nie można grać tą samą talią/frakcją. Urozmaiciło by to grę i zachęcało do poszerzania wiedzy o innych frakcjach a nie graniu gotowymi taliami których na internecie jest masa ;).
 
Eberdor Fatalny pomysł. Był dyskutowany podczas CB. Jakakolwiek możliwość przenoszenia złota z innego konta do innego skutkować będzie tym, że powstaną multikonta przeznaczone tylko do tego, by złoto zdobyte z Wyzwań przenieść do konta głównego. A taki turniej to doskonała okazja do tego, by swoje konta pozapisywać do niego i wygrać kontem głównym.

Pomysł do niczego i nawet nie ma czego dyskutować.
 
Yo, yo ziom! Jeśli masz na myśli dla znajomych taki mały turniej, to podejrzewałbym że nie miałbym szans... a ...... :X
 
Top Bottom