Tutorial dla prawdziwych graczy - Tworzenie NPC

+
Tutorial dla prawdziwych graczy - Tworzenie NPC

Ten tutorial jak pokazuje jak zrobić postac NPC w REDkicie. Wiem że dużo ludzi ma z tym problem więc pomyślałem aby pomóc innym gdyż pamiętam jakie efekty były przy pierwszych próbach robienia NPC a były to: zniszczona myszka/klawiatura/monitor spotkanie z psychiatrą.Tak więc chcę Wam tego zaoszczędzić. Tutorial jest w wersji 0.91 dlatego że ma jeszcze masę błędów lecz uważam iż już da się z niego skorzystać.Na dniach postaram się do niego zajrzeć i wrzucić wszystkie screeny w pełnej rozdzielczości gdyż teraz niektóre są pomniejszone dlatego że by zajmowały sporo miejsca.

Proszę w komentarzach pisać wszystkie błędy niejasności aby mógł to naprawiać.

Link do tutoriala w formacie pdf:

http://www.sendspace.pl/file/62f6061b45cd601dd12a75e
 
Co prawda tylko "przeleciałem" mniej więcej ten poradnik, ale widzę, że się napracowałeś szczególnie robiąc te wszystkie Screeny i dopisując każdą adnotację.
Świetna robota, musiałeś długo nad tym siedzieć. Niedługo sam skorzystam i będę Wam pomagał z NPC.
 

Tangh

Forum regular
Dobra robota. Możesz go wzbogacić o porady z wiki, to już w ogóle będzie bardzo fajnie :)
 
Tworzyłem go 2,5h a na drugi dzień poprawiałem błędy i umieszczałem screeny ok 1h więc całość ok 3,5h zajeła.Myślę o zrobieniu tutoriala o tym jak zrobić dialogi/proste zadania oraz nie wiem czy lepsza jest taka wersja w pdf z screenami czy wideo nagrany z moim komentarzem.Prosze aby ktoś się wypowiedział na ten temat :)
 

Tangh

Forum regular
Uważam, że PDF będzie fajniejszy, bo videotutki zrobił Benzenzimmern i są naprawdę dobre, a polskie napisy już wkrótce będą w nich dostępne, tak więc może weź się za PDFy :D
 

MuzyQ

Forum regular
Jestem osobiście pod wielkim wrażeniem, nie omieszkam, przydało się bardzo :D
Pozdrawiam Prezesa ;D
 
Zachęcam do wrzucania Waszych tutoriali na Wiki :) Z pewnością przydadzą się innym!
 
Top Bottom