Twarze REDa, odcinek 2

+
NapoleonPL said:
A to dlaczego?

W myśl zasady mniej wiesz, lepiej śpisz (lub jak kto woli, krócej siedzisz), niektóre pytanie powinno pozostawić się bez odpowiedzi.

Żeby nie było OT. Nie lepiej zamiast screenem z gry "firmować" newsa zdjęciem osoby odpowiadającej na pytania?
 
O, zielona boi się ciągów :p

Eee... to ja idę sam siebie zwarnować za kontynuowanie offtopu mimo próśb moderacji.

I jeszcze siadł i wstydził się, no.
z.
 
Ostrowiak said:
Ciągi to obraza rzucona w twarz każdego matematyka. Zaskakujące jest, jak ten banalny dział jest hiperbolizowany pod względem trudności do granic smaku, wystarczą do nich nawet na palcach rachunki.

Wiem o tym, ale po co się męczyć jak są jakieś sztuczki?;)
Zi3lona matma nie jest straszna... naprawdę. ;)
Szypek... patrz, bo po supernianie zadzwonie i Ci karnego jeżyka za spam wymierzy.

A żeby spamu nie było to: Gdzie jest przepisz na tą potrawę?!
 
Właśnie miałem wystrzelić jakimś szczerym komplementem w kierunku Undomiel, ale doszedłem do wniosku, że byłoby to pretensjonalne;)
Tak czy inaczej, ban będzie teraz smakował lepiej:) Skupię się więc na osobie czerwonego. To chyba koniec Grodzkiej od strony Wawelu, koło pomnika ofiar (tych prawdziwych)Katynia. Jedno z moich ulubionych miejsc w Krakowie, chociaż bardziej urokliwe wieczorem i poza sezonem turystycznym. Tak czy inaczej Kethowi gratuluję gustu.

P.S. Nie wiedziałem, że Redzi mogą randkować z modami. Mam Was hehe:D
 
A ja jakoś zaryzykuje i powiem, że Und należy do grona ładnych polek. ;) Ładnych.. cóż za pretensjonalne (tak to chyba dobre określenie..) słowo ale innych nie będę używał, bo to dość nie na miejscu...
 
NapoleonPL said:
A ty tego nie widzisz? ;> xD
Niezbyt rozsądnie. Serek, biedak, nie ma teraz opcji powiedzieć "nie". Nawet jakby chciał, bo... ee... khem... oczywiście nie chce, no skądże.
* wyjeżdża do Argentyny *
 
Top Bottom