Twitch Drops dlaczego nic nie wpada?

+
Status
Not open for further replies.
Twitch Drops dlaczego nic nie wpada?

Witam. Mam pytanie do wszystkich graczy którzy siedzą na streamie , dostajecie dropa? Mam wszystko zrobione OK dostałem tytuły. Gram od niedzieli i takie dropy w postaci beczek na pewno dużo by Mi pomogły. Dla przykładu w TES Legends wystarczy godzina oglądania by coś wpadło na początku było nawet 600 golda.
 
Siedzę i po prawie zakończeniu utnę sobie komara, ale nie jestem podłączony do goga z twitchem i trochę szkoda mówiąc trudno. Masz tu odp.:
Vattier;n10014201 said:
Pojawiły się problemy z wysyłaniem powiadomień, pracujemy nad naprawieniem go.
Wszyscy użytkownicy kwalifikujący się na nagrody gwarantowane powinni je dostać niezależnie od otrzymywania powiadomień.
Tytuły zostaną przyznane podczas nadchodzącej aktualizacji. Jeżeli po aktualizacji tytuł powinien się pojawić na koncie ale nie został przyznany, prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej.
Jeżeli spełniasz wymagania do otrzymania Nagrody Kibica ale na koncie nie pojawiła się beczka, prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej.

Mam nadzieje, że o to ci dokładnie chodzi?
 
Skoro padła konkretna odpowiedź to zamykam. Na przyszłość furyat80 rozejrzyj się po forum przed założeniem nowego tematu, większość kwestii była już gdzieś poruszana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom