Twitch Drops już dostępne w GWINCIE!

+
Szanse na drop są tak małe, że większość osób chyba sobie odpuściła. Ja oglądam codziennie po 15h+ i dwa razy dostałem po 50 pyłu, 3x kegs - wcale. Jak coś wygrasz co 30 minut to dostaniesz info na twitchu. Nie musi być na kale nawet 100 osób - może być teraz dowolna ilość widzów.
 
Ale po połączeniu kont dostałeś 100 pyłu? Także powinieneś dostać gwarantowany tytuł obserwator, reszta to już zależy tylko od szczęścia
 
Ja mam jeszcze inny przypadek. Połączyłem przed turniejem moje konto twitch do konta gog, przez pomyłkę podłączyłem moje drugie konto gog gdzie miałem zamiar tworzyć sobie mojego "smurf'a". Dostałem na to konto dwa tytuły, beczkę, kartę i być może pył. Jak się zorientowałem odłączyłem od twitcha to konto i podłączyłem moje główne. Gwinta na twitchu oglądam sporo (na pewno już uzbierane kolejne naście godzin), od tego czasu na koncie (głównym) nie dropneło nic, ani tytuły za 5h oglądania (bo rozumiem że tytuł "Uważny obserwator” za ogladanie powinien wpaść) .
Być może bug, albo może programiści nie przewidzieli że ktoś będzie tak kombinował z dwoma kontami :p
 
Masakra od czasu Challengera, kiedy to wygrałem 2x50 pyłu oglądam Twitch codzinnie po kilkanaście godzin. (Ominąłem dwa dni 1.01 i 2.01) i jaki rezultat? Zero! Jak do do cholery możliwe? To jakieś kilkanaście dni po kilkanaście godzin. Zaniżmy nawet i powiedzmy, że tylko 100 godzin oglądania i totalnie nic. Posprawdzałem wszystkie opcje i dropsy włączone ciągle. Totalna strata czasu. Powinno to być rozwiązane inaczej. Np masz na początku 1% szansy na pył, za pół godziny masz już 2% o ile nadal nie trafiłeś, kolejne 30 minut 3% i tak dalej. Gdzieś w końcu na kilkunastu % trafiasz pył. Wówczas licznik dla ciebie znowu startuje od 1%. Tak jak jest to rozwiązane teraz to jakaś kpina. Ktoś na czacie chwałił się, że miał już 8x50 pyłu. Ciekawe k... jak.
 
Kingoko;n10162472 said:
Masakra od czasu Challengera, kiedy to wygrałem 2x50 pyłu oglądam Twitch codzinnie po kilkanaście godzin. (Ominąłem dwa dni 1.01 i 2.01) i jaki rezultat? Zero! Jak do do cholery możliwe? To jakieś kilkanaście dni po kilkanaście godzin. Zaniżmy nawet i powiedzmy, że tylko 100 godzin oglądania i totalnie nic. Posprawdzałem wszystkie opcje i dropsy włączone ciągle. Totalna strata czasu. Powinno to być rozwiązane inaczej. Np masz na początku 1% szansy na pył, za pół godziny masz już 2% o ile nadal nie trafiłeś, kolejne 30 minut 3% i tak dalej. Gdzieś w końcu na kilkunastu % trafiasz pył. Wówczas licznik dla ciebie znowu startuje od 1%. Tak jak jest to rozwiązane teraz to jakaś kpina. Ktoś na czacie chwałił się, że miał już 8x50 pyłu. Ciekawe k... jak.

"Strata czasu"? Drop jest dodatkiem do streamu, a nie stream do dropu. Ja się bardzo cieszę, że ludzie mający ciągle włączone streamy w tle małolub nic nie dostają.
 
Ze tak glupio spytam sie, jak polaczyc moje konto gog z twitchem :)? Juz sie boje, bo od czasu jak gwentdb probowala polaczyc moje konto z twitchem nie moge sie zalogowac i wlasnie koresponduje z supportem :):)

EDIT: Szkoda, ze nie wszedlem wczesniej na twitch drops, tam jest wielki przycisk polacz konta:)
EDIT2: Niby polaczone mam konta itp, ale nic sie nie dzieje, nie mam tez komunikatu ze ogladam stream Twitch drops mimo ze kanal ma nawet w nazwie ze dziala tam drop.. Cos te laczenia z twitchem mnie nie lubia :/
 
Last edited:
Ramalian;n10163092 said:
"Strata czasu"? Drop jest dodatkiem do streamu, a nie stream do dropu. Ja się bardzo cieszę, że ludzie mający ciągle włączone streamy w tle małolub nic nie dostają.

No właśnie jak kilka godzin oglądam normalnie i kilka godzin afk codziennie i nadal lipa :(
 
Kingoko Szansa na drop jest tak mała, że nawet nie chce mi się zostawiać streama afk. Po za tym na twitchu masz przy ikonie profilu napisane, jaką grę aktualnie oglądasz oraz czy jesteś aktywny czy nie (zielona i pomarańczowa dioda). Oglądając Gwinta i odpalając kolejny stream na drugiej karcie na profilu ustawia ci się ostatnio odpalona gra. Podobnie jeżeli masz odpaloną kartę ze streamem a powiedzmy przeglądasz fb, to po dłuższej chwili daje ci afk w postaci pomarańczowej diody. Śmiem twierdzić, że jest możliwość, że odpalenie dwóch streamów z różnych gier nie powoduje naliczania czasu oglądania dla obu gier tylko dla jednej z nich, która wyświetla się pod profilem. Może ktoś bardziej obeznany się wypowie i potwierdzi lub obali moją hipotezę.
 
Popularność Gwinta na Twitchu znowu spadła więc zapewne z czasem podniosą trochę szanse na drop. Sam dałem sobie spokój po 2 tygodniach oglądania codziennie przez kilka h i zerowej ilości nagród. Ale mnie też rozpieścił trochę The Elder Scrolls: Legends gdzie codziennie z Twitcha można było zebrać na kilkanaście pakietów.
 
Top Bottom