Twój pomysł na kartę.

+
Pomyślałem że wygrzebię kilka moich kart które tworzyłem na discorda dajcie znać jak z balansem.
Radowid_V_Srogi (3).png
Kaedwe_ski_Rycerz.png
Rivijski_kwatermistrz.png
W_z_bojowy.png
 
Last edited:
W przypadku Rivijskiego kwatermistrza ładunków powinno być "zmniejsz licznik odnowienia o 2 i daj 1 punkt pancerza" kartę robiłem przed reworkiem rozkazów KP, ogólnie chciałbym żeby jakoś zwiększyli rolę zaopatrzenia w tej frakcji.
 
W przypadku Rivijskiego kwatermistrza ładunków powinno być "zmniejsz licznik odnowienia o 2 i daj 1 punkt pancerza" kartę robiłem przed reworkiem rozkazów KP, ogólnie chciałbym żeby jakoś zwiększyli rolę zaopatrzenia w tej frakcji.
Świetne pomysły!
Post automatically merged:

 
Atak paniki - dziki gon, karta specjalna, 4 prowizji, przemieść 2 wrogie wybrane jednostki do drugiego rzędu i zadaj im 2 punkty obrażeń, śmiertelny cios - stwórz mróz w tym rzędzie na 1 turę.
 
Grenadier - krasnolud, bandyta, neutralny, 1hp, 5 prowizji - wzmocnij tę kartę w talii lub ręce o 2 za każdym razem kiedy zagrywasz bombę.
 
Bronibor
KP/ żołnierz / rycerz
Rozkaz, zapał
Stwórz i zagraj jeden z rozkazów:

1. Rozkaz: atak - wszystkie jednostki BPP oraz lewa i prawa flanka zadają 1 punkt obrażeń losowej wrogiej jednostce,
2. Rozkaz: trzymać szyk - wszystkie jednostki BPP oraz lewa i prawa flanka wzmacniają się o 1,
3. Rozkaz: wezwij posiłki - stwórz i zagraj kartę Biedna Pierdolona Piechota.
 
Top Bottom